Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 109941 - 109960 Napsat příspěvek
dick: ber to sportovně, máme tě tu rádi a přinejmenším jedno FM by bez tebe prostě nebylo:)
455399
dick: ber to sportovně, máme tě tu rádi a přinejmenším jedno FM by bez tebe prostě nebylo:)
0 0
reagovat
a přitom se takhle cool v US říká každému druhému Ríšovi..třeba Cheneymu;)
455398
a přitom se takhle cool v US říká každému druhému Ríšovi..třeba Cheneymu*;)*
0 0
reagovat

dante

doslova ;)
455397
doslova *;)*
dante
0 0
reagovat

dick

jo jo, v češtině to slovo nabývá úplně nového rozměřu:D
455396
jo jo, v češtině to slovo nabývá úplně nového rozměřu*:D*
dick
0 0
reagovat
kua ja se prejmenuju vy cesi to nechapete,zni to cool nahodou ! :D :D
455395
kua ja se prejmenuju vy cesi to nechapete,zni to cool nahodou ! :D *:D*
0 0
reagovat

Ořechovka

Na netu jsem o ní pak našel nějaké pochvalné komentáře. Tak teda zítra po asi roce vyravím do něčeho jiného než je multiplex. Naposledy jsem byl na václaváku v kině Praha v nějakém mrnavém sále a tam to bylo docela slabé. Z poslední doby jen lituju že jsem se nedostal na premieru Obsluhoval jsme anglického krále v Lucerně. král se moc do multiplexu nehodí.
455394
Na netu jsem o ní pak našel nějaké pochvalné komentáře. Tak teda zítra po asi roce vyravím do něčeho jiného než je multiplex. Naposledy jsem byl na václaváku v kině Praha v nějakém mrnavém sále a tam to bylo docela slabé. Z poslední doby jen lituju že jsem se nedostal na premieru Obsluhoval jsme anglického krále v Lucerně. král se moc do multiplexu nehodí.
Ořechovka
0 0
reagovat
Stal se z tebe dick?;)
455393
Stal se z tebe dick?*;)*
0 0
reagovat

ruut

noo celkem fpohode, ale ja z nej mam trauma, kdyz mi bylo asi 12 byl sem v nem na Anna a Kral, zanechalo to nasledky.....
455392
noo celkem fpohode, ale ja z nej mam trauma, kdyz mi bylo asi 12 byl sem v nem na Anna a Kral, zanechalo to nasledky.....
ruut
0 0
reagovat
Je to hodně specifické kino:)
455391
Je to hodně specifické kino:)
0 0
reagovat
Charlotte: jejda díky a dokonce zítra na Ořechovce. Hmm v životě jsem v ní nebyl. Nezná někdo to kino? Jak jsem poslouchal vyprávění redakce z Moviezone FM, tak se celkem malých kin na periferii bojím :))
455390
Charlotte: jejda díky a dokonce zítra na Ořechovce. Hmm v životě jsem v ní nebyl. Nezná někdo to kino? Jak jsem poslouchal vyprávění redakce z Moviezone FM, tak se celkem malých kin na periferii bojím *:))*
0 0
reagovat
stčko: ou... Tak to mě nevyšlo... Tak nějaký ten multák zafunguje určitě :D... TAk co imfe, pořadateli, počítáme se čtvtkem???
455389
stčko: ou... Tak to mě nevyšlo... Tak nějaký ten multák zafunguje určitě :D... TAk co imfe, pořadateli, počítáme se čtvtkem???
0 0
reagovat
Ruut: v kinech na pražských periferiích je Parfém na programu i v únoru ... link
455388
Ruut: v kinech na pražských periferiích je Parfém na programu i v únoru ... http://dokina.tiscali.cz/programy/program.asp?city=1&where_search=movie1&movie=parf%E9m&term=5&order=cinema&filtr=0&multikino=true
0 0
reagovat
na to bych sel, ale to bude potreba rezervovat nejpozdejc ... pred hodinou ;)
455387
na to bych sel, ale to bude potreba rezervovat nejpozdejc ... pred hodinou ;)
0 0
reagovat
Jinak ty reklamy na Vodafone jsou už fakt ubohý... Proč tam cpou pořád ty psy???
455386
Jinak ty reklamy na Vodafone jsou už fakt ubohý... Proč tam cpou pořád ty psy???
0 0
reagovat
Všichni MZ pražáci: Tak kompromis v podobě přednášky tetsua na filmové triky - je to sice ve čtvrtek, ale jelikož v pátek valím zase přes celou republiku pryč z Prahy, tak bych navrhoval ten čtvrtek... Ale i na ten Crank bych šl, pokud bude většina proti mě... Ale jak říkám, jedině ve čtvrek ;)...
455385
Všichni MZ pražáci: Tak kompromis v podobě přednášky tetsua na filmové triky - je to sice ve čtvrtek, ale jelikož v pátek valím zase přes celou republiku pryč z Prahy, tak bych navrhoval ten čtvrtek... Ale i na ten Crank bych šl, pokud bude většina proti mě... Ale jak říkám, jedině ve čtvrek ;)...
0 0
reagovat
Teprve dneska jsem se dopracoval k tomu že jsem viděl v kině Dokonalý trik a jsem z něj naprosto unešený. Sice trošku s křížkem po funuse, ale jsem rád že jsem se rozhodl nečekat na DVD. Atmosféra výborná. Ještě abych někde v programu pražských kin objevil Parfém - příběh vraha od mého oblíbence Tykwera a bude to paráda. Kinu se holt nic nevyrovná :)
455384
Teprve dneska jsem se dopracoval k tomu že jsem viděl v kině Dokonalý trik a jsem z něj naprosto unešený. Sice trošku s křížkem po funuse, ale jsem rád že jsem se rozhodl nečekat na DVD. Atmosféra výborná. Ještě abych někde v programu pražských kin objevil Parfém - příběh vraha od mého oblíbence Tykwera a bude to paráda. Kinu se holt nic nevyrovná *:)*
0 0
reagovat

Shushika

Jo Svatý boj sem viděl a bylo to celkem zajímavé, ale osobně se mi líbil víc Kult hákového kříže. V tom svatém boji byl ten jeho přerod takový těžko uvěřitelný. (ikdyž si už moc nepamatuju co tu změnu odstartovalo:))
455383
Jo Svatý boj sem viděl a bylo to celkem zajímavé, ale osobně se mi líbil víc Kult hákového kříže. V tom svatém boji byl ten jeho přerod takový těžko uvěřitelný. (ikdyž si už moc nepamatuju co tu změnu odstartovalo*:)*)
Shushika
0 0
reagovat
Ruut: jo, zahlídl jsem to na stánku a trailer na csfd není úplně špatnej...a taky si pro to časem zajdu do Jindřišský:)
455382
Ruut: jo, zahlídl jsem to na stánku a trailer na csfd není úplně špatnej...a taky si pro to časem zajdu do Jindřišský:)
0 0
reagovat

aldebaran

pokud to popíšeš takhle tak asi ano! ale přesto takovou pěknou katastrofu ze straověkého Říma si nenechám ujít... žádná technika, jenom chaos! lidé zasypáváni popelem... co ty na to?
455381
pokud to popíšeš takhle tak asi ano! ale přesto takovou pěknou katastrofu ze straověkého Říma si nenechám ujít... žádná technika, jenom chaos! lidé zasypáváni popelem... co ty na to?
aldebaran
0 0
reagovat
Do rite, ten Fotbalista roku je narez. Liska a Matonoha rulez!
455380
Do rite, ten Fotbalista roku je narez. Liska a Matonoha rulez!
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se