Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 109721 - 109740 Napsat příspěvek
Sobotni pulnoc (publikace) vypada nejrealnejc.
455210
Sobotni pulnoc (publikace) vypada nejrealnejc.
0 0
reagovat
imf: Normálně, už jsem se na to chtěl tady zeptat, ale nějak jsem to spolkl... Jinak na kdy chystáte FMko? Pátek, sobota, či neděle?...
455209
imf: Normálně, už jsem se na to chtěl tady zeptat, ale nějak jsem to spolkl... Jinak na kdy chystáte FMko? Pátek, sobota, či neděle?...
0 0
reagovat
Stejně si to nikdo kupovat nebude :)
455208
Stejně si to nikdo kupovat nebude :)
0 0
reagovat

Grol

Ano. Ano. Ne. ;)
(vsechno se vcas dozvite... malou novinku pro vas mame uz na zitra.. i kdyz nesouvisi primo s MZ)
455207
Ano. Ano. Ne. ;) (vsechno se vcas dozvite... malou novinku pro vas mame uz na zitra.. i kdyz nesouvisi primo s MZ)
Grol
0 0
reagovat

imf

Tak me napadlo, projevilo se koupeni MZ nejak na poctu uzivatelu? Blizi se jiz uvedeni nove verze MZ? A nejake dalsi drby ze zakulisi by nebyly? (:
455206
Tak me napadlo, projevilo se koupeni MZ nejak na poctu uzivatelu? Blizi se jiz uvedeni nove verze MZ? A nejake dalsi drby ze zakulisi by nebyly? (:
imf
0 0
reagovat
jak si mám zapnout televizi?
455205
jak si mám zapnout televizi?
0 0
reagovat
Ako sa da pozriet serial?
455204
Ako sa da pozriet serial?
0 0
reagovat
tomu říkám kolegialita:D dostal vůbec toho paňáka, nebo ne?;) a o čem byla ta řeč... o kraťasech nebo dlouhánech?:))
455203
tomu říkám kolegialita*:D* dostal vůbec toho paňáka, nebo ne?*;)* a o čem byla ta řeč... o kraťasech nebo dlouhánech?*:))*
0 0
reagovat

sollar

Dojdi si do sekce FAQ, precti si ji az do konce a pak se vrat. Naleju ti panaka a promluvime si. ;)
455202
Dojdi si do sekce FAQ, precti si ji az do konce a pak se vrat. Naleju ti panaka a promluvime si. ;)
sollar
0 0
reagovat
Tak už mu to někdo prozraďte.
455201
Tak už mu to někdo prozraďte.
0 0
reagovat
neuveritelne..;)
455200
neuveritelne..;)
0 0
reagovat
napiše niekdo ako sa da pozriet celi film alebo len skratena verzia
455199
napiše niekdo ako sa da pozriet celi film alebo len skratena verzia
0 0
reagovat
Hmm... Tomu se řiká "nahrávka na smeč".
455198
Hmm... Tomu se řiká "nahrávka na smeč".
0 0
reagovat
ako sa da pozriet cely film
455197
ako sa da pozriet cely film
0 0
reagovat

Gorecki

super
455196
super
Gorecki
0 0
reagovat
Stare ale dobre, nieco z takej nasej televizie..

Ale tento vas ma tiez pobavil;)
455195
Stare ale dobre, nieco z takej [link="http://www.vul.cz/webvidea/galerie/moderator.avi"]nasej televizie[/link].. Ale [link="http://beta.duse.cz/koren-zboren.avi"]tento vas[/link] ma tiez pobavil;)
0 0
reagovat

Ravenhorn

Tak napis Uwemu, ten ti falesny podpis neposle...........a mozna ti k tomu prilozi i vlastni fotku :D.........:+
455194
Tak napis Uwemu, ten ti falesny podpis neposle...........a mozna ti k tomu prilozi i vlastni fotku *:D*.........*:+*
Ravenhorn
0 0
reagovat

Malignus

Právě se těším, si ten příspěvek vyjádřil, že se mi zdálo, že předpokládáš další film pro děti:)
No a u Mrtvý nevěsty sem v kině nebyl, ale u Pána prstenů až na vyjímky jsem potkával spíš dospělé obecenstvo, neříkám, že děti nebyly, ale bylo jich minimum v době kdy sem chodil do kina.
455193
Právě se těším, si ten příspěvek vyjádřil, že se mi zdálo, že předpokládáš další film pro děti:) No a u Mrtvý nevěsty sem v kině nebyl, ale u Pána prstenů až na vyjímky jsem potkával spíš dospělé obecenstvo, neříkám, že děti nebyly, ale bylo jich minimum v době kdy sem chodil do kina.
Malignus
0 0
reagovat

Ravenhorn

Okolo seba najdes stovky bab ktore su ovela krajsie a sarmantnejsie ako ona, len musis hladat:+

Ale chapem, laska je laska ;)
455192
Okolo seba najdes stovky bab ktore su ovela krajsie a sarmantnejsie ako ona, len musis hladat*:+* Ale chapem, laska je laska ;)
Ravenhorn
0 0
reagovat
No chtělo to předtím když tu byla v Praze a také byla po nějakých obchodech ji vystopovat a hned by byl podpis a klidně i foto. Nj pozdě :-)
455191
No chtělo to předtím když tu byla v Praze a také byla po nějakých obchodech ji vystopovat a hned by byl podpis a klidně i foto. Nj pozdě :-)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se