Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 109681 - 109700 Napsat příspěvek

ravenhorn

a libi se ti Dr. House?
455342
a libi se ti Dr. House?
ravenhorn
0 0
reagovat

st39.6

Já za kriminálky neberu filmy 24 hodin nebo Prison Break. Pro mě kriminálky jsou seriály jako Kriminálka Miami, Las Vegas apod. (ty se mi nějak moc nelíbí), třeba německé kriminálky kromě Kobry 11 je hrůza hrůzoucí, Anglické to samé. Prostě jak se klasicky šetří nějakej zločin, v každém díle jinej tak takový seriál mě poslední dobou vůbec neberou. Příjdou mi strašně nudné.
455341
Já za kriminálky neberu filmy 24 hodin nebo Prison Break. Pro mě kriminálky jsou seriály jako Kriminálka Miami, Las Vegas apod. (ty se mi nějak moc nelíbí), třeba německé kriminálky kromě Kobry 11 je hrůza hrůzoucí, Anglické to samé. Prostě jak se klasicky šetří nějakej zločin, v každém díle jinej tak takový seriál mě poslední dobou vůbec neberou. Příjdou mi strašně nudné.
st39.6
0 0
reagovat
nevim jestli je to problem IE 7 nebo naky jiny,ale u profilu filmu mam odkaz na CSFD o asi radek niz, nez tam, kde by mel bejt.. Imdb je ale vporadku..
455340
nevim jestli je to problem IE 7 nebo naky jiny,ale u profilu filmu mam odkaz na CSFD o asi radek niz, nez tam, kde by mel bejt.. Imdb je ale vporadku..
0 0
reagovat

KARLOS

když je škola v plným proudu - 2 pátek večer, 2 sobota večer a konec ... teď mi ale začínaj jarní prázdniny, takže bych mohl dát i trošku víc :) třeba zítra Čistá duše na nově od 22,30 ;) což bych při škole vážně nedával :-
455339
když je škola v plným proudu - 2 pátek večer, 2 sobota večer a konec ... teď mi ale začínaj jarní prázdniny, takže bych mohl dát i trošku víc *:)* třeba zítra Čistá duše na nově od 22,30 *;)* což bych při škole vážně nedával *:-*
KARLOS
0 0
reagovat

st39.6

Ty si v tý 6. sérce budeš fakt rochnit, tam už je to komiksový až až. ;)
455338
Ty si v tý 6. sérce budeš fakt rochnit, tam už je to komiksový až až. *;)*
st39.6
0 0
reagovat

KARLOS

10-12 týdně s tím, že když mám náhodou volný víkend, tak to dotáhnu i na těch 15 (a možná i víc). Tenhle týden jsem to snad i překonal, ale ty surrealistický krátkometrážní úlety nechci započítávat.:D
455337
10-12 týdně s tím, že když mám náhodou volný víkend, tak to dotáhnu i na těch 15 (a možná i víc). Tenhle týden jsem to snad i překonal, ale ty surrealistický krátkometrážní úlety nechci započítávat.*:D*
KARLOS
0 0
reagovat
imf: Tak nějak sem vás z redakce z toho výčtu chtěl vyřadidit, protože takové číslo bych asi nerozchodil... Jako že ho asi nerozchodím... S mojima čtyřma až šesti )podle možností a nabídek ;) se můžu považovat za analfabeta ;)... Hold na to opravdu není čas... Ale o prázdninách jsem si dával malé filmové maratony o třech čtyřech kusech denně ;)... No jo no, prááázdniny...
455336
imf: Tak nějak sem vás z redakce z toho výčtu chtěl vyřadidit, protože takové číslo bych asi nerozchodil... Jako že ho asi nerozchodím... S mojima čtyřma až šesti )podle možností a nabídek ;) se můžu považovat za analfabeta ;)... Hold na to opravdu není čas... Ale o prázdninách jsem si dával malé filmové maratony o třech čtyřech kusech denně ;)... No jo no, prááázdniny...
0 0
reagovat

2Karlos

No u mňa je to dosť rôzné. Myslím ale, že nad 10 sa nikdy nedostanem, skôr sa to bude pohybovať v polovičných hodnotách. Avšak sú aj týždne, kedy nevidím ani jeden. Zo seriálov pozerám len Rome, My name is Earl a Death note. Pri takýchto umiernených "nárokoch" sa to dá v pohode stíhať.
455335
No u mňa je to dosť rôzné. Myslím ale, že nad 10 sa nikdy nedostanem, skôr sa to bude pohybovať v polovičných hodnotách. Avšak sú aj týždne, kedy nevidím ani jeden. Zo seriálov pozerám len Rome, My name is Earl a Death note. Pri takýchto umiernených "nárokoch" sa to dá v pohode stíhať.
2Karlos
0 0
reagovat
12-15 (nepocitam utrzky z televize, ale CELE filmy). Pokud da nekdo vic bez toho, ze by se tim zivil, tak je... "dobrej". Ale fakt jenom s uvozovkama. :)))
455334
12-15 (nepocitam utrzky z televize, ale CELE filmy). Pokud da nekdo vic bez toho, ze by se tim zivil, tak je... "dobrej". Ale fakt jenom s uvozovkama. :)))
0 0
reagovat
Cival, ko3r, runner: Založíme spolek na MZ, který ignoruje hry a seriály (krom některých čestných vyjímek :))... Pro mě je taky absolutně neskutečné, jak někdo může stíhat hrát hry, do toho sledovat deset seriálů a nakonec dávat několik filmů do týdne...

Schválně - kolik filmů v průměru za týden zhlédnete???
455333
Cival, ko3r, runner: Založíme spolek na MZ, který ignoruje hry a seriály (krom některých čestných vyjímek :))... Pro mě je taky absolutně neskutečné, jak někdo může stíhat hrát hry, do toho sledovat deset seriálů a nakonec dávat několik filmů do týdne... Schválně - kolik filmů v průměru za týden zhlédnete???
0 0
reagovat
no ja sem ted v treti serce a rozhodne se nenudim. Nekery dily sou weak, ale jinac se mi to libi. Sice je tu furt to proklety Lana-Clark neLana-neClark, ale uz to trochu ustupuje....ale ja sem uchylak na komiksovy filmy a serialy, takze asi nebudu moc objektivni :D
455332
no ja sem ted v treti serce a rozhodne se nenudim. Nekery dily sou weak, ale jinac se mi to libi. Sice je tu furt to proklety Lana-Clark neLana-neClark, ale uz to trochu ustupuje....ale ja sem uchylak na komiksovy filmy a serialy, takze asi nebudu moc objektivni :D
0 0
reagovat

bapi

U první jsem ještě toleroval, že je to nevyhraněný a plácá se to na hranici romance a supermanovskýho mýtu, ale dvojka už opakovala koncept. Třetí série byla vynikající, jelikož se konečně začal nějak vyvíjet Clarkův osud. Čtvrtá série byla zvládlá technicky, ale scénáristicky zprasená, kvůli tomu, že podstatný díly tam byly asi 4. Ovšem pátá sezóna nabídla zajímavý záporáky, omezila meteor freaks a šlo to nahoru. A to co se děje v šestce je už hodně v pohodě. Díky Green Arrowovi se dali věci skutečně do pohybu a objevilo se mnohem víc zápletek, který ženou Clarka k tý hrdinský póze. Z těch 13 odvysílaných dílů bylo tak 8 silných v kramflecích. Zbytek samozřejmě trochu vata.
455331
U první jsem ještě toleroval, že je to nevyhraněný a plácá se to na hranici romance a supermanovskýho mýtu, ale dvojka už opakovala koncept. Třetí série byla vynikající, jelikož se konečně začal nějak vyvíjet Clarkův osud. Čtvrtá série byla zvládlá technicky, ale scénáristicky zprasená, kvůli tomu, že podstatný díly tam byly asi 4. Ovšem pátá sezóna nabídla zajímavý záporáky, omezila meteor freaks a šlo to nahoru. A to co se děje v šestce je už hodně v pohodě. Díky Green Arrowovi se dali věci skutečně do pohybu a objevilo se mnohem víc zápletek, který ženou Clarka k tý hrdinský póze. Z těch 13 odvysílaných dílů bylo tak 8 silných v kramflecích. Zbytek samozřejmě trochu vata.
bapi
0 0
reagovat
ne, pana Boha :D:D Bych jinac nedaval do predmetu tvoje jmeno ;)
455330
ne, pana Boha *:D**:D* Bych jinac nedaval do predmetu tvoje jmeno ;)
0 0
reagovat

st39.6

Si se ptal mě na ty kriminální seriály?
455329
Si se ptal mě na ty kriminální seriály?
st39.6
0 0
reagovat
loled
455328
loled
0 0
reagovat
já taky nehraju žádný hry a seriály jen občas ... když se mi zhoršil průměr o 1,3stupně hlavně kvůli Lostu, dostal sem zákaz a ňák mi už ani seriály nechybí :))
455327
já taky nehraju žádný hry a seriály jen občas ... když se mi zhoršil průměr o 1,3stupně hlavně kvůli Lostu, dostal sem zákaz a ňák mi už ani seriály nechybí :))
0 0
reagovat

Psema

Smallvile jde s každou sezonou nahoru? Tak tohle platí o sezonách 1-3, ty se mi hodně líbily, ale čtvrtá už šla razantně dolů a z páté jsem viděl jen pár dílů, včetně toho posledního, který mne totálně znechutil. Ten seriál je neuvěřitelně protahovaný a prakticky se furt opakuje. ?)
455326
Smallvile jde s každou sezonou nahoru? Tak tohle platí o sezonách 1-3, ty se mi hodně líbily, ale čtvrtá už šla razantně dolů a z páté jsem viděl jen pár dílů, včetně toho posledního, který mne totálně znechutil. Ten seriál je neuvěřitelně protahovaný a prakticky se furt opakuje. *?)*
Psema
0 0
reagovat
ale stiha, jen nesmis spat ;)
455325
ale stiha, jen nesmis spat ;)
0 0
reagovat
runner: Odhalil si presne duvod, proc nehraju hry a necumim na serialy. To pak clovek ani nestiha existovat ;)
455324
runner: Odhalil si presne duvod, proc nehraju hry a necumim na serialy. To pak clovek ani nestiha existovat *;)*
0 0
reagovat

Ravenhorn

ja nevim clovece, ale fakt si myslis ze te nekdy nekdo bude brat vazne, kdyz budes psat zverstva jako "hnusý", "koukal bez brejlý" apod.? Ja myslim ze ne. Besides jaky kriminalni serialy krom tech v ceskejch televizich si videl?
455323
ja nevim clovece, ale fakt si myslis ze te nekdy nekdo bude brat vazne, kdyz budes psat zverstva jako "hnusý", "koukal bez brejlý" apod.? Ja myslim ze ne. Besides jaky kriminalni serialy krom tech v ceskejch televizich si videl?
Ravenhorn
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se