Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 109701 - 109720 Napsat příspěvek
I (aneb Zborilovo "Ty zasrane!"... zustane v me mysli naveky ;)
455079
I (aneb Zborilovo "Ty zasrane!"... zustane v me mysli naveky ;)
0 0
reagovat

ALEŠ ZBOŘIL Shaolin

Nejlepší co se týká voiceoveru jsou Shaolinský filmy (Gigant,36.komnata atd.) by "AZ-KVIZ HERO" Aleš Zbořil
;) Kdo zná a je tímto navždy poznamenán ať uďelá čárku I I I I :+
455078
Nejlepší co se týká voiceoveru jsou Shaolinský filmy (Gigant,36.komnata atd.) by "AZ-KVIZ HERO" Aleš Zbořil *;)* Kdo zná a je tímto navždy poznamenán ať uďelá čárku I I I I *:+*
ALEŠ ZBOŘIL Shaolin
0 0
reagovat
Nejlepší je voiceover.
455077
Nejlepší je voiceover.
0 0
reagovat

jin

Já bych to zkrátil na: "dabing :-" - asijské filmy s anglickým dabingem jsou ZLO, snad ještě horší než ty české výplody (čest vyjímkám)
455076
Já bych to zkrátil na: "dabing *:-*" - asijské filmy s anglickým dabingem jsou ZLO, snad ještě horší než ty české výplody (čest vyjímkám)
jin
0 0
reagovat
český dabing:-
455075
český dabing*:-*
0 0
reagovat
Tak teď mě došlo, že ke mně Potter ještě nedorazil (za kvíz).
455074
Tak teď mě došlo, že ke mně Potter ještě nedorazil (za kvíz).
0 0
reagovat
nahodou asi dva měsíce po premiere dorazil Potter i s titulkama do Brna!
455073
nahodou asi dva měsíce po premiere dorazil Potter i s titulkama do Brna!
0 0
reagovat
No teď je dokonce luxusní možnost vidět Pavučinku v originále, tak kdo to riskne :-D.
455072
No teď je dokonce luxusní možnost vidět Pavučinku v originále, tak kdo to riskne :-D.
0 0
reagovat
Myslim, ze kdo nevidel Pottera, o nic neprisel?)
455071
Myslim, ze kdo nevidel Pottera, o nic neprisel*?)*
0 0
reagovat
V Brně taky Potter jel s dabingem, ale než to nevidět, to jsem si radši zajel do Prahy na titule. Filmová turistika :)
455070
V Brně taky Potter jel s dabingem, ale než to nevidět, to jsem si radši zajel do Prahy na titule. Filmová turistika :)
0 0
reagovat
Já anglickou angličtinu miluju. Ve všech formách, rozumněj tu starou(zastaralou) i mladou. Já v podstatě neviděl dabovaný film už docela dlouho... v televizi koukám akorát na seriály... Trošku ale lžu, zrovna dneska jsem koukal na Žhavé výstřely 2... potřeboval jsem si spravit náladu, když jsem se zapřemýšlel, co se teď točí za "parodie"... ale to je trošku jiná kategorie... u takovýchhle klasik se to nepočítá... :))
455069
Já anglickou angličtinu miluju. Ve všech formách, rozumněj tu starou(zastaralou) i mladou. Já v podstatě neviděl dabovaný film už docela dlouho... v televizi koukám akorát na seriály... Trošku ale lžu, zrovna dneska jsem koukal na Žhavé výstřely 2... potřeboval jsem si spravit náladu, když jsem se zapřemýšlel, co se teď točí za "parodie"... ale to je trošku jiná kategorie... u takovýchhle klasik se to nepočítá... :))
0 0
reagovat
A kino pokuď jde tak s titulkama.
455068
A kino pokuď jde tak s titulkama.
0 0
reagovat
Já to mám rozdělený. V TV filmy pouštím s dabingem. V PC s titulkama.
455067
Já to mám rozdělený. V TV filmy pouštím s dabingem. V PC s titulkama.
0 0
reagovat

bapi

Tak to není jednoduché rozhodování. Nevidět spideyho v kině je možná i škoda, ale pokazit si představení dabingem není zrovna dobré. Takže že by ta Praha...8)
455066
Tak to není jednoduché rozhodování. Nevidět spideyho v kině je možná i škoda, ale pokazit si představení dabingem není zrovna dobré. Takže že by ta Praha...*8)*
bapi
0 0
reagovat

sohaj

Ta v konečný podobě by to mělo být snad o něco lepší, ale řeším dilema. Jít na dabovaného Spideyho, počkat na DVD, nebo zajet do Prahy... ;)
455065
Ta v konečný podobě by to mělo být snad o něco lepší, ale řeším dilema. Jít na dabovaného Spideyho, počkat na DVD, nebo zajet do Prahy... *;)*
sohaj
0 0
reagovat
No vidět třetího spider-mana s dabingem, tak to bude snad za trest. Měl jsem možnost vidět dabovanou ukázku v kině a musím říct, že tohle je vrchol mizérie českého dabingu :-
455064
No vidět třetího spider-mana s dabingem, tak to bude snad za trest. Měl jsem možnost vidět dabovanou ukázku v kině a musím říct, že tohle je vrchol mizérie českého dabingu *:-*
0 0
reagovat
Kotek je ve trojce už celkem otravnej a čtyřku jsem celou s dabingem ještě ani neviděl, ale tam mi jde spíše o "kvalitu" toho filmu, takže dabing nebudu hodnotit.

st39.6: Pottera v originále nevydržím, anglickou angličtinu totiž nesnáším. A Spider-Mana 2 jsem s dabingem viděl jenom kvůli toho, že se do Ostravy kopie s titulky nedostala. Snad se u trojky stane zázrak. ;)
455063
Kotek je ve trojce už celkem otravnej a čtyřku jsem celou s dabingem ještě ani neviděl, ale tam mi jde spíše o "kvalitu" toho filmu, takže dabing nebudu hodnotit. st39.6: Pottera v originále nevydržím, anglickou angličtinu totiž nesnáším. A Spider-Mana 2 jsem s dabingem viděl jenom kvůli toho, že se do Ostravy kopie s titulky nedostala. Snad se u trojky stane zázrak. *;)*
0 0
reagovat
ja nevim, co na to vubec vejrate s dabingem vy lamy
455062
ja nevim, co na to vubec vejrate s dabingem vy lamy
0 0
reagovat
Kotek mi nevadil ve trojce, ale ve čtyřce jsem si na něj nemohl zvyknout. Tam se mu to moc nepovedlo:-
455061
Kotek mi nevadil ve trojce, ale ve čtyřce jsem si na něj nemohl zvyknout. Tam se mu to moc nepovedlo*:-*
0 0
reagovat

Shushika

tak jelikož se dabingem živí, tak by měl být profesionál... Ale jeho hlas mě prostě irituje ve všech podobách. ?)
455060
tak jelikož se dabingem živí, tak by měl být profesionál... Ale jeho hlas mě prostě irituje ve všech podobách. *?)*
Shushika
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se