Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 109761 - 109780 Napsat příspěvek
"Výsmech do tvárí nielen všetkým umelo naťahovaným seriálovým sračkám typu 24"

Tohle je čistá provokace, nemá cenu ani reagovat :)
455282
"Výsmech do tvárí nielen všetkým umelo naťahovaným seriálovým sračkám typu 24" Tohle je čistá provokace, nemá cenu ani reagovat :)
0 0
reagovat

RÍM z HBO

Práve som to dopozeral a neviem sa spamätať z toho, aké to bolo geniálne. Výsmech do tvárí nielen všetkým umelo naťahovaným seriálovým sračkám typu 24 či LOst, ale aj hollywoodskym "historickým" veľkofilmom. Príbeh, postavy, tempo, historická vernosť, "špinavá" výprava - všetko na výbornú. Chýbali možno len výpravnejšie bitky, ale brutálny masaker v aréne z predposlednej časti mi všetko vynahradil. Skvost, ktorý neváham nazvať najlepším seriálom, aký som kedy videl. Trasiem sa na druhú sériu.
455281
Práve som to dopozeral a neviem sa spamätať z toho, aké to bolo geniálne. Výsmech do tvárí nielen všetkým umelo naťahovaným seriálovým sračkám typu 24 či LOst, ale aj hollywoodskym "historickým" veľkofilmom. Príbeh, postavy, tempo, historická vernosť, "špinavá" výprava - všetko na výbornú. Chýbali možno len výpravnejšie bitky, ale brutálny masaker v aréne z predposlednej časti mi všetko vynahradil. Skvost, ktorý neváham nazvať najlepším seriálom, aký som kedy videl. Trasiem sa na druhú sériu.
RÍM z HBO
0 0
reagovat
Proč zrovna PC hry, na které se nejvíc těším (Stargate: Alliance a teď i LOTR: The White Council) musí zkončit u ledu???:o:o:o
455280
Proč zrovna PC hry, na které se nejvíc těším (Stargate: Alliance a teď i LOTR: The White Council) musí zkončit u ledu???*:o**:o**:o*
0 0
reagovat
lidi,lidičky,nemáte někdo náhodou od trailerové Immediate Music skladbu "With Great Power - No Choir Version" ?? nutně jí sháním a mám jen choir version...
455279
lidi,lidičky,nemáte někdo náhodou od trailerové Immediate Music skladbu "With Great Power - No Choir Version" ?? nutně jí sháním a mám jen choir version...
0 0
reagovat

křysař ľubo

:+ Přesně. 8)
455278
*:+* Přesně. *8)*
křysař ľubo
0 0
reagovat

2TeePee

V tejto súvislosti ma napadá pamätná veta toho ruského astronauta z Armagedonu: "Ruské súčiastky, americké súčiastky... všetko je z Taiwanu !" ;)
455277
V tejto súvislosti ma napadá pamätná veta toho ruského astronauta z Armagedonu: "Ruské súčiastky, americké súčiastky... všetko je z Taiwanu !" *;)*
2TeePee
0 0
reagovat
No to malo od Nike atd. co doma mam, taktez pochazi z rozvojovych krajin :))
455276
No to malo od Nike atd. co doma mam, taktez pochazi z rozvojovych krajin :))
0 0
reagovat

2ko3r

Sakra... teraz si ma dostal ;)
No čo, život je otázkou priorít :D
455275
Sakra... teraz si ma dostal *;)* No čo, život je otázkou priorít *:D*
2ko3r
0 0
reagovat
někdo hází peníze do Adidasu / Nike, někdo zase do DVDček, no ne lubo? ;)
455274
někdo hází peníze do Adidasu / Nike, někdo zase do DVDček, no ne lubo? *;)*
0 0
reagovat
lubo... nekdy se vyplati nakupovat veci i jinde... jsou i normalni prodejci, kteri maji kvalitni zbozi a cenove prijatelne a nejsou to trhovci, treba zbozi od nike, adidas atd. u nich platis hlavne za znacku a kvalitou se vyrovnaj normalnim prodejcum...
455273
lubo... nekdy se vyplati nakupovat veci i jinde... jsou i normalni prodejci, kteri maji kvalitni zbozi a cenove prijatelne a nejsou to trhovci, treba zbozi od nike, adidas atd. u nich platis hlavne za znacku a kvalitou se vyrovnaj normalnim prodejcum...
0 0
reagovat

st39.6

Väčšina vecí, ktoré nosím, pochádza z niektorej z rozvojových Ázijských krajín. Ja nemám peňazí na rozhodzovanie a necítim potrebu pretŕčať sa s nejakou slávnou značkou a platiť za ňu štyri či päťkrát viac. Svet módy a tých slávnych návrhárov je mimo medze môjho racionálneho rozumu a maníkov, ktorí vyhodia desiatky tisíc za sako od Diora som nikdy nechápal...
455272
Väčšina vecí, ktoré nosím, pochádza z niektorej z rozvojových Ázijských krajín. Ja nemám peňazí na rozhodzovanie a necítim potrebu pretŕčať sa s nejakou slávnou značkou a platiť za ňu štyri či päťkrát viac. Svet módy a tých slávnych návrhárov je mimo medze môjho racionálneho rozumu a maníkov, ktorí vyhodia desiatky tisíc za sako od Diora som nikdy nechápal...
st39.6
0 0
reagovat

Psema

Sebevrahu...
455271
Sebevrahu...
Psema
0 0
reagovat
Konečně jsem se odvážil a vypůjčil Lassie s Peterem O`Toolem na dvd. takže držte palce, ať moje nervy a mozkový buňky vydrží hodně dlouho.:D
455270
Konečně jsem se odvážil a vypůjčil Lassie s Peterem O`Toolem na dvd. takže držte palce, ať moje nervy a mozkový buňky vydrží hodně dlouho.*:D*
0 0
reagovat
takze lubo nakupuje u ťamanů
455269
takze lubo nakupuje u ťamanů
0 0
reagovat
ľubo: Exactly...:+;)
455268
ľubo: Exactly...*:+**;)*
0 0
reagovat
Ále dé... to sa len na chvíľku zastavila v nejakom pražskom čiňaku... sa stavím, že to všetki celebrity tak robia, keď prídu ku nám na východ, žeby mali dajakoj exotickoj suvenír za lacný peniaz - predsa len, tam u nich v Amerike asi veľa Vietnamcov nepredáva a ísť ku niekomu takému nakupovať, by sa v zemi neobmedzených možností rovnalo mediálnej smrti (u nás sa stále môžu vyhovoriť na známe "Kto je bez viny, nech prvý hodí kameňom"). Podobné rifle, ako má ona mám aj ja (farba sedí ;)), podobnú vetrovku má otec a podobnú čiapku sestra...
455267
Ále dé... to sa len na chvíľku zastavila v nejakom pražskom čiňaku... sa stavím, že to všetki celebrity tak robia, keď prídu ku nám na východ, žeby mali dajakoj exotickoj suvenír za lacný peniaz - predsa len, tam u nich v Amerike asi veľa Vietnamcov nepredáva a ísť ku niekomu takému nakupovať, by sa v zemi neobmedzených možností rovnalo mediálnej smrti (u nás sa stále môžu vyhovoriť na známe "Kto je bez viny, nech prvý hodí kameňom"). Podobné rifle, ako má ona mám aj ja (farba sedí *;)*), podobnú vetrovku má otec a podobnú čiapku sestra...
0 0
reagovat
Ale mohly.. a jak na to tak koukám, tak i byly ;)
455266
Ale mohly.. a jak na to tak koukám, tak i byly ;)
0 0
reagovat
Ty její hadry ani nemusely být moct drahé... tajemství tkví ve správné kombinaci...;)
455265
Ty její hadry ani nemusely být moct drahé... tajemství tkví ve správné kombinaci...*;)*
0 0
reagovat
Nho já myslim, že kdybys to všechno co má na těch fotkách na sobě spočítal, tak se ti ta suma vyšplhá někam kde by se ti z toho točila hlava, kdybys měl v takový cenový relaci nakupovat.. Ony i ty "holínky" nebudou žádný špatný boty ;)
455264
Nho já myslim, že kdybys to všechno co má na těch fotkách na sobě spočítal, tak se ti ta suma vyšplhá někam kde by se ti z toho točila hlava, kdybys měl v takový cenový relaci nakupovat.. Ony i ty "holínky" nebudou žádný špatný boty ;)
0 0
reagovat

Grol

Já to myslel tím, že některé celebrity si vezmou za každé situace co nejlepší šaty a třeba Natalie tohle neřeší (tohle není poprvé co má dost ulítlé oblečení) a to se mi líbí.
455263
Já to myslel tím, že některé celebrity si vezmou za každé situace co nejlepší šaty a třeba Natalie tohle neřeší (tohle není poprvé co má dost ulítlé oblečení) a to se mi líbí.
Grol
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se