Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 109661 - 109680 Napsat příspěvek
ta je drsna ale na tuhle vazne nema link
455360
ta je drsna ale na tuhle vazne nema http://www.ifilm.com/video/2664043
0 0
reagovat
455359
[link="http://www.ifilm.com/video/2819694"]Tato bola lepsia;)[/link]
0 0
reagovat
nektere stojej za to link
455358
nektere stojej za to http://www.ifilm.com/superbowl
0 0
reagovat

imf

Já klidně na Crank zajdu, stčko má pochybnej vkus (nejdřív tučňák, teď Jason):D
455357
Já klidně na Crank zajdu, stčko má pochybnej vkus (nejdřív tučňák, teď Jason)*:D*
imf
0 0
reagovat
LOL! hha to je hroznej frajer :D:+
455356
LOL! hha to je hroznej frajer *:D**:+*
0 0
reagovat
Dobrej pakon, zajimalo by me kdo by si to tak koupil. :D:+
455355
Dobrej pakon, zajimalo by me kdo by si to tak koupil. *:D**:+*
0 0
reagovat
link ten má přehled co prodává :D
455354
http://aukro.cz/item161820449_2x_sonyericsson_t630.html ten má přehled co prodává *:D*
0 0
reagovat
Dr. House je vybornej serial, genialni. Ten chlap je dobrej:+
455353
Dr. House je vybornej serial, genialni. Ten chlap je dobrej*:+*
0 0
reagovat
Komu se nelíbí Dr. House je pro mě mrtvá žena ( nebo mrtvý Ravenhorn ).:)
455352
Komu se nelíbí Dr. House je pro mě mrtvá žena ( nebo mrtvý Ravenhorn ).*:)*
0 0
reagovat
Jo, Plastikova chirurgie! Hlavne ty sceny, ve kterych rozrezavaj lidi a neco z nich odebiraj a pak do nich neco strkaj. :D Na zachod jdu pred tim, nez jdu spat. Anebo kdyz uz do DVD prehravac prestane bavit. Nevite, na kterem programu vysila Televize Kryton? :D
455351
Jo, Plastikova chirurgie! Hlavne ty sceny, ve kterych rozrezavaj lidi a neco z nich odebiraj a pak do nich neco strkaj. *:D* Na zachod jdu pred tim, nez jdu spat. Anebo kdyz uz do DVD prehravac prestane bavit. Nevite, na kterem programu vysila Televize Kryton? *:D*
0 0
reagovat
Jako Jack... kdyz je "komercni prestavka". A nebo vypadek proudu. ;)
455350
Jako Jack... kdyz je "komercni prestavka". A nebo vypadek proudu. ;)
0 0
reagovat

Malignus

a kdy chodíš na záchod? ?)
455349
a kdy chodíš na záchod? *?)*
Malignus
0 0
reagovat
lolololololol, tak plastikovou chirurgii si me dostal :D
455348
lolololololol, tak plastikovou chirurgii si me dostal :D
0 0
reagovat
O serialech bych mohl vypravet. Divam se skoro na vsechny, ktery se mi libi. A ktere ze se mi to vlastne libi? Treba tyto: Red Dwarf, MASH, Buffy, Simpsonovi, Kriminalka Las Vegas / Miami, Alias, Lost, Plastikova chirurgie s.r.o., Xena, Zoufale manzelky, Star Trek The Original Stories, Babylon 5, Dr. House, Profesionalove ...

Ale Red Dwarf je asi tak nejlepsi. Ten muzu sledovat od rana do vecera a nikdy neomrzi. Zkratka: "Ma vetsi riz nez stranka bonmotu Oscara Wildea namocena v citronu a vrazena nekomu do oka." :D
455347
O serialech bych mohl vypravet. Divam se skoro na vsechny, ktery se mi libi. A ktere ze se mi to vlastne libi? Treba tyto: Red Dwarf, MASH, Buffy, Simpsonovi, Kriminalka Las Vegas / Miami, Alias, Lost, Plastikova chirurgie s.r.o., Xena, Zoufale manzelky, Star Trek The Original Stories, Babylon 5, Dr. House, Profesionalove ... Ale Red Dwarf je asi tak nejlepsi. Ten muzu sledovat od rana do vecera a nikdy neomrzi. Zkratka: "Ma vetsi riz nez stranka bonmotu Oscara Wildea namocena v citronu a vrazena nekomu do oka." *:D*
0 0
reagovat
hehe, ja teda na Crank uz nikdy
455346
hehe, ja teda na Crank uz nikdy
0 0
reagovat

CRANK

Chapu, ze je ted v mode svolavani sletu na Fontanu, ale ja bych rad sel na neco hned. Pocitam ze na Crank pujdu v ramci "stathamizace" minimalne dvakrat... a tohle rozhodne JE film, kterymu prospeje podobne naladeny stado, takze... chysta se nekdo ve ctvrtek nebo v patek?
455345
Chapu, ze je ted v mode svolavani sletu na Fontanu, ale ja bych rad sel na neco hned. Pocitam ze na Crank pujdu v ramci "stathamizace" minimalne dvakrat... a tohle rozhodne JE film, kterymu prospeje podobne naladeny stado, takze... chysta se nekdo ve ctvrtek nebo v patek?
CRANK
0 0
reagovat
ok
455344
ok
0 0
reagovat
Moc ne. Díval jsem se asi na prvních 5 dílů a pak přestal.
455343
Moc ne. Díval jsem se asi na prvních 5 dílů a pak přestal.
0 0
reagovat

ravenhorn

a libi se ti Dr. House?
455342
a libi se ti Dr. House?
ravenhorn
0 0
reagovat

st39.6

Já za kriminálky neberu filmy 24 hodin nebo Prison Break. Pro mě kriminálky jsou seriály jako Kriminálka Miami, Las Vegas apod. (ty se mi nějak moc nelíbí), třeba německé kriminálky kromě Kobry 11 je hrůza hrůzoucí, Anglické to samé. Prostě jak se klasicky šetří nějakej zločin, v každém díle jinej tak takový seriál mě poslední dobou vůbec neberou. Příjdou mi strašně nudné.
455341
Já za kriminálky neberu filmy 24 hodin nebo Prison Break. Pro mě kriminálky jsou seriály jako Kriminálka Miami, Las Vegas apod. (ty se mi nějak moc nelíbí), třeba německé kriminálky kromě Kobry 11 je hrůza hrůzoucí, Anglické to samé. Prostě jak se klasicky šetří nějakej zločin, v každém díle jinej tak takový seriál mě poslední dobou vůbec neberou. Příjdou mi strašně nudné.
st39.6
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se