Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 108741 - 108760 Napsat příspěvek

CD+DVD

OT: nevite nahodou jak dlouhou ma trvanlivost lisovane CD, DVD?
456327
OT: nevite nahodou jak dlouhou ma trvanlivost lisovane CD, DVD?
CD+DVD
0 0
reagovat

ragnar

Na Eso půjdu až někdy příští týden, dnes jdu na nějaký ples a zítra odjíždím na pár dní do Berlína.
456326
Na Eso půjdu až někdy příští týden, dnes jdu na nějaký ples a zítra odjíždím na pár dní do Berlína.
ragnar
0 0
reagovat
Nejlépe s podtitulkem Sejmi Mirku! :D
456325
Nejlépe s podtitulkem Sejmi Mirku! *:D*
0 0
reagovat
Killerzeli: Mirčina recenze n Eso je na idnesu v kultuře.
456324
Killerzeli: Mirčina recenze n Eso je na idnesu v kultuře.
0 0
reagovat

HAL

Jdes dneska na to eso? Zajimal by me tvuj nazor na ten film, kdyz uz jsme sedeli ve stejnem sale.?) Mels dobry mista?:D:+
456323
Jdes dneska na to eso? Zajimal by me tvuj nazor na ten film, kdyz uz jsme sedeli ve stejnem sale.*?)* Mels dobry mista?*:D**:+*
HAL
0 0
reagovat

2Silence

Super zostrih. A ten Hoot na konci je jednoducho dokonalý :D:+
456322
Super zostrih. A ten Hoot na konci je jednoducho dokonalý *:D**:+*
2Silence
0 0
reagovat

Silence

Fakt sqělé :+
456321
Fakt sqělé *:+*
Silence
0 0
reagovat

ghostrider

Co je na tom špatného? Nacisty nijak neobdivuju, za to co udělali, ale ve filmech je mám rád (Hellboy, Indiana Jones,..). Ideální nepřátelé.
456320
Co je na tom špatného? Nacisty nijak neobdivuju, za to co udělali, ale ve filmech je mám rád (Hellboy, Indiana Jones,..). Ideální nepřátelé.
ghostrider
0 0
reagovat
st: trailer na grindhouse uz je venku...
456319
st: trailer na grindhouse uz je venku...
0 0
reagovat
a bude Mirka recenzovat Sejmi eso?
456318
a bude Mirka recenzovat Sejmi eso?
0 0
reagovat
Silence: úžasné. You´ve noticed , Spidey, hudba :+
456317
Silence: úžasné. You´ve noticed , Spidey, hudba *:+*
0 0
reagovat
hh, Silence je Lucasovo alter ego :))
456316
hh, Silence je Lucasovo alter ego :))
0 0
reagovat
Díky! :) Slibuju, že napříště vyrobím něco nového a nebudu vám cpát znova to samé "remasterované".. už jsem jako ta nenasytná studia... :D
456315
Díky! :) Slibuju, že napříště vyrobím něco nového a nebudu vám cpát znova to samé "remasterované".. už jsem jako ta nenasytná studia... *:D*
0 0
reagovat

Silence

Perfektní :+

ragnar: jj
456314
Perfektní *:+* ragnar: jj
Silence
0 0
reagovat

silence

dobra prace, ta sova na konci me vzdycky rozbije :D
456313
dobra prace, ta sova na konci me vzdycky rozbije :D
silence
0 0
reagovat
Silence: Super, teď to vypadá opravdu dokonale, jednotný formát a neprokládaný obraz tomu opravdu ještě o hodně přidal... Dávám ti 5* ;)...
456312
Silence: Super, teď to vypadá opravdu dokonale, jednotný formát a neprokládaný obraz tomu opravdu ještě o hodně přidal... Dávám ti 5* ;)...
0 0
reagovat

HAL

S tím nic bohužel nenaděláš... takováhle paka vždycky chodili a vždycky chodit budou... ?) Naštěstí takhle extrémně, jak vyprávís, zase často nepotkávám, ale každou tak druhou návštěvu tam někoho musím já nebo někdo jiný v sále, kdo se přišel podívat na film, okřiknout....
456311
S tím nic bohužel nenaděláš... takováhle paka vždycky chodili a vždycky chodit budou... *?)* Naštěstí takhle extrémně, jak vyprávís, zase často nepotkávám, ale každou tak druhou návštěvu tam někoho musím já nebo někdo jiný v sále, kdo se přišel podívat na film, okřiknout....
HAL
0 0
reagovat

HAL

Takove lidi tez nenavidim, ale kdyby si rekl nekomu z pracovniku tak ti by si s nim uz poradily. Snad.
456310
Takove lidi tez nenavidim, ale kdyby si rekl nekomu z pracovniku tak ti by si s nim uz poradily. Snad.
HAL
0 0
reagovat

Hal

tys byl taky na babelu?:+
456309
tys byl taky na babelu?*:+*
Hal
0 0
reagovat
Pro zájemce: Lidičky, já vím, že už je to staré, ale sedl jsem si ještě k tomu novoročnímu trailerovému sestřihu a konečně to vyrendroval neprokládané s MP3 stopou a speciálně pro stčko v jednotném obrazovém formátu (mezi záběry z trailerů se nemění poměr obrazu), tak pokud máte zájem, tak tady nebo tady. 8)
456308
Pro zájemce: Lidičky, já vím, že už je to staré, ale sedl jsem si ještě k tomu novoročnímu trailerovému sestřihu a konečně to vyrendroval neprokládané s MP3 stopou a speciálně pro stčko v jednotném obrazovém formátu (mezi záběry z trailerů se nemění poměr obrazu), tak pokud máte zájem, tak [link="http://www.badongo.com/vid/294893"]tady[/link] nebo [link="http://data1.edisk.cz/stahni/10719/moviezonetribute_trl_ws.avi_35.69MB.html"]tady[/link]. *8)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se