Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 108701 - 108720 Napsat příspěvek
Zrovna jsem premyslel, jestli sem Zadinu nepastnout :D
456617
Zrovna jsem premyslel, jestli sem Zadinu nepastnout *:D*
0 0
reagovat
Ok.

Jinak pobavilo me tohle:

Prosíme vás, poučte všechna multikina,

aby posílala filmové kopie dalším kinům vždy koncem dílů. Standardní kina mají většinou jen ruční převíječe, při pozdním dodání filmu dráhou pak dvojí ruční přetáčení filmů příliš zdržuje. Děkujeme.

KINO DUKLA Jihlava, promítač Zadina
456616
Ok. Jinak pobavilo me tohle: Prosíme vás, poučte všechna multikina, aby posílala filmové kopie dalším kinům vždy koncem dílů. Standardní kina mají většinou jen ruční převíječe, při pozdním dodání filmu dráhou pak dvojí ruční přetáčení filmů příliš zdržuje. Děkujeme. KINO DUKLA Jihlava, promítač Zadina
0 0
reagovat
V Americe na penize, u nas na divaky.
456615
V Americe na penize, u nas na divaky.
0 0
reagovat

Cival

Sem myslel ze se hraje na penize v prvni rade a na pocty divaku v druhe ... ;)
456614
Sem myslel ze se hraje na penize v prvni rade a na pocty divaku v druhe ... *;)*
Cival
0 0
reagovat
Nechces to spat v tisicich divaku priste?:D:+
456613
Nechces to spat v tisicich divaku priste?*:D**:+*
0 0
reagovat

Cesky box office

Vikend 15.2.-18.2.

1 Obsluhoval jsem anglickeho krale (3.9, total 57.5)
2 Goya's Ghosts (1.8, 9.9)
3 Night in the Museum (1.4, 13.9)
4 Maharal (1.1)
5 The Queen (.69, 1.1)
6 Smokin Aces (.60)
7 Apocalypto (.44, 5.0)
8 Blood Diamond (.43, 3.8)
9 Flushed Away (.36, 13.1)
10 Crank (.30, .9)

castky v milionech
456612
Vikend 15.2.-18.2. 1 Obsluhoval jsem anglickeho krale (3.9, total 57.5) 2 Goya's Ghosts (1.8, 9.9) 3 Night in the Museum (1.4, 13.9) 4 Maharal (1.1) 5 The Queen (.69, 1.1) 6 Smokin Aces (.60) 7 Apocalypto (.44, 5.0) 8 Blood Diamond (.43, 3.8) 9 Flushed Away (.36, 13.1) 10 Crank (.30, .9) castky v milionech
Cesky box office
0 0
reagovat

qualkalim

Napodobne... ;)
456611
Napodobne... *;)*
qualkalim
0 0
reagovat
Ne ze by mi zrovna nehrala:D
456610
Ne ze by mi zrovna nehrala*:D*
0 0
reagovat

terminator007

Alizée - Moi... Lolita ;)
456609
Alizée - Moi... Lolita ;)
terminator007
0 0
reagovat

bapi

Jojo, mas pravdu. Jo a jeste jeden dotaz, nevis(te) nahodou, jak se jmenuje hlavni pisnicka v traileru Dobry rocnik, ktera se objevi i ve filmu?! Mam soundtrack a tam jsem ji bohuzel nenasel... Diky
456608
Jojo, mas pravdu. Jo a jeste jeden dotaz, nevis(te) nahodou, jak se jmenuje hlavni pisnicka v traileru Dobry rocnik, ktera se objevi i ve filmu?! Mam soundtrack a tam jsem ji bohuzel nenasel... Diky
bapi
0 0
reagovat

2Kily

Pekné, ale mne sa viac páči toto video s presne opačnou tématikou. Občas až ostáva rozum stáť.
456607
Pekné, ale mne sa viac páči [link="http://www.metacafe.com/watch/362014/acrobatic_goals_clumsy/"]toto video[/link] s presne opačnou tématikou. Občas až ostáva rozum stáť.
2Kily
0 0
reagovat

terminator

Jo, ale je rozfíl, kolik lidí si to stáhne zdarma a kolik by bylo ochotných se na to dívat v TV či si to koupit na DVD. ;)
456606
Jo, ale je rozfíl, kolik lidí si to stáhne zdarma a kolik by bylo ochotných se na to dívat v TV či si to koupit na DVD. ;)
terminator
0 0
reagovat

aquaman

Presne, ja nerikam, ze je to kvalitni, ale mel uspech, co se tyce stazeni (jak rikal scroochy - lidi jsou zvedavi). Ja ten dil nevidel, ale zajima me prave, zda sezona bude ci ne... Ale jak koukam, vetsina z vas rika, ze to bylo fakt spatne...
456605
Presne, ja nerikam, ze je to kvalitni, ale mel uspech, co se tyce stazeni (jak rikal scroochy - lidi jsou zvedavi). Ja ten dil nevidel, ale zajima me prave, zda sezona bude ci ne... Ale jak koukam, vetsina z vas rika, ze to bylo fakt spatne...
aquaman
0 0
reagovat
dick::D

Teda, teď sem na Nově viděl ukázku na Ordinaci v růžový zahradě a napadl mě geniální nápad jak celej seriál vylepšit o 110%, Na Rychlýho tam vypadla, asi manželka, s nožem. Kdyby se všeci přes noc postupně rozřezali do krve, tak by získala Nova další diváky a mohli skvěle uvést z těch vražd obdobu CSI v českých končinách:D
456604
dick:*:D* Teda, teď sem na Nově viděl ukázku na Ordinaci v růžový zahradě a napadl mě geniální nápad jak celej seriál vylepšit o 110%, Na Rychlýho tam vypadla, asi manželka, s nožem. Kdyby se všeci přes noc postupně rozřezali do krve, tak by získala Nova další diváky a mohli skvěle uvést z těch vražd obdobu CSI v českých končinách*:D*
0 0
reagovat
Lidi, povím Vám a nidko mi to nevyvrátí, že veškerá kinematografie se může jít zahrabat, když se objeví někdo takovýhle. Tenhle moment prostě překračuje hranice mých smyslových vjemů a lidského chápání vůbec. Vzdávám hold - link
456603
Lidi, povím Vám a nidko mi to nevyvrátí, že veškerá kinematografie se může jít zahrabat, když se objeví někdo takovýhle. Tenhle moment prostě překračuje hranice mých smyslových vjemů a lidského chápání vůbec. Vzdávám hold - http://www.metacafe.com/watch/427973/barca_vs_valencia_rivaldo/
0 0
reagovat
Super! Teď jsem vyhrabal úplnou náhodou na imdb (ten nový design má něco do sebe), že bude animovaný film podle komiksu Roba Zombieho The Haunted World of El Superbeasto.
A podle obsazení tam bude i Dr. Satan! Neviděli jste náhodou někdo tu vystřiženou scénu z Devil's rejects, která má být na usa dvd (naše edice je téměř bez bonusů)?
456602
Super! Teď jsem vyhrabal úplnou náhodou na imdb (ten nový design má něco do sebe), že bude animovaný film podle komiksu Roba Zombieho [link="http://www.imdb.com/title/tt0419724/"]The Haunted World of El Superbeasto[/link]. A podle obsazení tam bude i Dr. Satan! Neviděli jste náhodou někdo tu vystřiženou scénu z Devil's rejects, která má být na usa dvd (naše edice je téměř bez bonusů)?
0 0
reagovat

fluke

ty ses ale hrozne ukecanej ;)
456601
ty ses ale hrozne ukecanej ;)
fluke
0 0
reagovat

dick

bingo:)
456600
bingo:)
dick
0 0
reagovat

Fluke

hha tjn, to bych z nich mozna zacal mit i respekt.

btw: sem si vsiml nedavno, ses stejnej Fluke jako na subtitles.sg1.cz foru?
456599
hha tjn, to bych z nich mozna zacal mit i respekt. btw: sem si vsiml nedavno, ses stejnej Fluke jako na subtitles.sg1.cz foru?
Fluke
0 0
reagovat

ko3r

Já myslím, že 90% věcí s napísem "made by Nova" je úspěšných. ;)
456598
Já myslím, že 90% věcí s napísem "made by Nova" je úspěšných. ;)
ko3r
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se