Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 108761 - 108780 Napsat příspěvek
Právě sjíždím King Kongovské deníky a je to fakt good!!! Za kilko fakt mimořádně výhodná koupě ;)...
456148
Právě sjíždím King Kongovské deníky a je to fakt good!!! Za kilko fakt mimořádně výhodná koupě ;)...
0 0
reagovat

Gorecki

Já osobně v to moc nevěřím... IMHO se snaží zaujmout i jiné publikum, ale výsledek bude klasický... ;)
456147
Já osobně v to moc nevěřím... IMHO se snaží zaujmout i jiné publikum, ale výsledek bude klasický... ;)
Gorecki
0 0
reagovat

bapi

Paci sa mi ako elegantne a vtipne preklenuli obdobie kedy este nemaju nic naanimovane s trailerom, ktory este len pride...
Imho dost originalne a vyzera to na prvy humorom "dospelacky" animak od cias Antz..
456146
Paci sa mi ako elegantne a vtipne preklenuli obdobie kedy este nemaju nic naanimovane s trailerom, ktory este len pride... Imho dost originalne a vyzera to na prvy humorom "dospelacky" animak od cias Antz..
bapi
0 0
reagovat
dvojka je jednoznacne nejlepsi, prvni dil naopak mc nemusim, prijde mi to jako takovy rozkoukavani... trojka mi nevadi, ale je to uplne jinej styl no
456145
dvojka je jednoznacne nejlepsi, prvni dil naopak mc nemusim, prijde mi to jako takovy rozkoukavani... trojka mi nevadi, ale je to uplne jinej styl no
0 0
reagovat

Ad Bee Movie Teaser 2

První teaser byl fajn, ale čeho je moc, toho je příliš. ;)
456144
První teaser byl fajn, ale čeho je moc, toho je příliš. ;)
Ad Bee Movie Teaser 2
0 0
reagovat

Shimitz

Já teda nevím, ale X3 mi připadá jako totální výsměch. Sice měl Ratner pár dobrých napadů, kterými film více přiblížil comicsu, ale celkově mi to přišlo hodně špatné. Naprosto zapomenutelný popcorn pro celou rodinu. ;)
456143
Já teda nevím, ale X3 mi připadá jako totální výsměch. Sice měl Ratner pár dobrých napadů, kterými film více přiblížil comicsu, ale celkově mi to přišlo hodně špatné. Naprosto zapomenutelný popcorn pro celou rodinu. ;)
Shimitz
0 0
reagovat

2bapi

mě naopak přišli X-men III nejlepší díl celé trilogie a btw nejzábavnější film minulého roku (neplést s nejlepším), naopak u dvojky jsem se místy kvalitně nudil..........................celé mi to ovšem připomíná, že si mutantí trilogii musím řádně zopakovat:+
456142
mě naopak přišli X-men III nejlepší díl celé trilogie a btw nejzábavnější film minulého roku (neplést s nejlepším), naopak u dvojky jsem se místy kvalitně nudil..........................celé mi to ovšem připomíná, že si mutantí trilogii musím řádně zopakovat*:+*
2bapi
0 0
reagovat
Tak dneska jsem si udělal mutantní den a zkoukl celou X-Men trilogii. A stále si trvám na 9/10 pro první dva díly a 5/10 pro X-Men 3. Je fakt velká škoda, že X-Men 1 a 2, které jsem řadil jen těsně po Spider-Many, a dostali pokračování právě v režii B. Ratnera, který posunul X-Meny na úroveň Fantastic Four. No, jsem zvědavý, co provedou se čtyřkou... ;)
456141
Tak dneska jsem si udělal mutantní den a zkoukl celou X-Men trilogii. A stále si trvám na 9/10 pro první dva díly a 5/10 pro X-Men 3. Je fakt velká škoda, že X-Men 1 a 2, které jsem řadil jen těsně po Spider-Many, a dostali pokračování právě v režii B. Ratnera, který posunul X-Meny na úroveň Fantastic Four. No, jsem zvědavý, co provedou se čtyřkou... ;)
0 0
reagovat

HAL

Nějak tak...
456140
Nějak tak...
HAL
0 0
reagovat
Parádní, jen se bojím že tohle už film nepřekoná :D
456139
Parádní, jen se bojím že tohle už film nepřekoná *:D*
0 0
reagovat
Genialni... ;)
456138
Genialni... ;)
0 0
reagovat
Novy teaser na Bee Movie so Spielbergom. Opat dost vtipne a sviezo uletene, ale dufam ze zlepsia animaciu..
456137
[link="http://movies.yahoo.com/feature/beemovie.html"]Novy teaser na Bee Movie[/link] so Spielbergom. Opat dost vtipne a sviezo uletene, ale dufam ze zlepsia animaciu..
0 0
reagovat
jo
456136
jo
0 0
reagovat

cival

Přeložil jsem si jako schopný němčinář těch pět hvězdiček z pěti správně???
456135
Přeložil jsem si jako schopný němčinář těch pět hvězdiček z pěti správně???
cival
0 0
reagovat
Jakmile se k nejakymu filmu zacnou vrsit mesic pred premierou takovyhle recenze, hrozi pruser link ;)
456134
Jakmile se k nejakymu filmu zacnou vrsit mesic pred premierou takovyhle recenze, hrozi pruser http://au.movies.ign.com/articles/763/763580p1.html *;)*
0 0
reagovat
NetBeansy pro zaklady programovani? IMHO neni moc dobry hned zacinat s oop. Jinak Pascal je zastaraly, ale je prehledny a pro prechod od kresleni vyvojaku k programovani je porad nej. A vubec: ucte se Haskell - to je aspon chutofka. :)
456133
NetBeansy pro zaklady programovani? IMHO neni moc dobry hned zacinat s oop. Jinak Pascal je zastaraly, ale je prehledny a pro prechod od kresleni vyvojaku k programovani je porad nej. A vubec: ucte se Haskell - to je aspon chutofka. *:)*
0 0
reagovat
křysař ľubo
Pořád jsem si nemohl vzpomenout co mi to připomíná, až na konci jsem to poznal. :D
456132
[b]křysař ľubo[/b] Pořád jsem si nemohl vzpomenout co mi to připomíná, až na konci jsem to poznal. *:D*
0 0
reagovat

lubo

Myslím si že je hned vidět který spiderman je lepší, kam se hrabe na tomto webu přehypovaný Sam Raimi. Japonský spídy je tak koží, má jakoby obrnu (běh?chůze?), nebo co, první akční snímek kde byl obsazen do hlavní role tělesně postižený, pády angličáků do vody, zaporňák co vypadá jak ten bláťák z fantastic four, skrytá reklama (již tehdy věděli o novém Bayově počinu), batmobil. Prostě nářez. Chystám se koupit digi kameru a doufám že moje snímky budou vypadat aspoň z poloviny tak skvěle.:)
456131
Myslím si že je hned vidět který spiderman je lepší, kam se hrabe na tomto webu přehypovaný Sam Raimi. Japonský spídy je tak koží, má jakoby obrnu (běh?chůze?), nebo co, první akční snímek kde byl obsazen do hlavní role tělesně postižený, pády angličáků do vody, zaporňák co vypadá jak ten bláťák z fantastic four, skrytá reklama (již tehdy věděli o novém Bayově počinu), batmobil. Prostě nářez. Chystám se koupit digi kameru a doufám že moje snímky budou vypadat aspoň z poloviny tak skvěle.*:)*
lubo
0 0
reagovat
On se Pascal jeste uci..? uff... me pripadal prastarej uz v mych dobach (a to je nejakych osm let nazpatek ;).
456130
On se Pascal jeste uci..? uff... me pripadal prastarej uz v mych dobach (a to je nejakych osm let nazpatek ;).
0 0
reagovat
mhsh: No, pokud se mi tedka postesti, tak rozvrh bude prvni vec, co udelam...
A trapi nas s algoritmizaci (museli prejmenovat), protoze pascal je na nic a nevyuzijem to... Proto presedlali na NetBeans a s novym programovacim prostredim museli zmenit take nazev... Ale je to v klidu, neni to takova hruza, jak to mozna vypada... ;):D
456129
mhsh: No, pokud se mi tedka postesti, tak rozvrh bude prvni vec, co udelam... A trapi nas s algoritmizaci (museli prejmenovat), protoze pascal je na nic a nevyuzijem to... Proto presedlali na NetBeans a s novym programovacim prostredim museli zmenit take nazev... Ale je to v klidu, neni to takova hruza, jak to mozna vypada... ;):D
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se