Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 108721 - 108740 Napsat příspěvek
Pro zájemce: Lidičky, já vím, že už je to staré, ale sedl jsem si ještě k tomu novoročnímu trailerovému sestřihu a konečně to vyrendroval neprokládané s MP3 stopou a speciálně pro stčko v jednotném obrazovém formátu (mezi záběry z trailerů se nemění poměr obrazu), tak pokud máte zájem, tak tady nebo tady. 8)
456308
Pro zájemce: Lidičky, já vím, že už je to staré, ale sedl jsem si ještě k tomu novoročnímu trailerovému sestřihu a konečně to vyrendroval neprokládané s MP3 stopou a speciálně pro stčko v jednotném obrazovém formátu (mezi záběry z trailerů se nemění poměr obrazu), tak pokud máte zájem, tak [link="http://www.badongo.com/vid/294893"]tady[/link] nebo [link="http://data1.edisk.cz/stahni/10719/moviezonetribute_trl_ws.avi_35.69MB.html"]tady[/link]. *8)*
0 0
reagovat
Dneska mě jeden člověk v kině vážně nasral - užívám si skvělou scénu diskotéky z pohledu hluchoněmé dívky a ten kretén si tam začne nahlas telefonovat. Ani si pak nebyl schopný vypnout zvuk, takže když mu přišla SMS (a že jich bylo několik) tak o tom věděl celý sál a na upozornění ať si to už konečně vypne začal odpovídat značně agresivně :(. Měl jsem vážně sto chutí toho zmetka zkopat :(.
Proč proboha takové hovada lezou do kina, a ještě k tomu na premiéru, když je ten film vůbec nezajímá ?)
456307
Dneska mě jeden člověk v kině vážně nasral - užívám si skvělou scénu diskotéky z pohledu hluchoněmé dívky a ten kretén si tam začne nahlas telefonovat. Ani si pak nebyl schopný vypnout zvuk, takže když mu přišla SMS (a že jich bylo několik) tak o tom věděl celý sál a na upozornění ať si to už konečně vypne začal odpovídat značně agresivně *:(*. Měl jsem vážně sto chutí toho zmetka zkopat *:(*. Proč proboha takové hovada lezou do kina, a ještě k tomu na premiéru, když je ten film vůbec nezajímá *?)*
0 0
reagovat

xMORT

Nazi NEVER rulezz... ?)
456306
Nazi NEVER rulezz... *?)*
xMORT
0 0
reagovat
Charlotte: to je snad první stojka, která se hýbe:D Já ju viděl v Letňanech. Je to husté:))
456305
Charlotte: to je snad první stojka, která se hýbe*:D* Já ju viděl v Letňanech. Je to husté*:))*
0 0
reagovat
sohaj: Ano. Ve Slováči.
456304
sohaj: Ano. Ve Slováči.
0 0
reagovat
Viděl někdo z vás už tu pohyblivou stojku na Beana?:))
456303
Viděl někdo z vás už tu pohyblivou stojku na Beana?*:))*
0 0
reagovat
Taky jsem byl dneska na Esech. Ten film má rozhodně na víc, ale bavilo mě to. Nazi bratři rulz :)
456302
Taky jsem byl dneska na Esech. Ten film má rozhodně na víc, ale bavilo mě to. Nazi bratři rulz :)
0 0
reagovat
ted jsem se vratil z babelu a je to fakt dobrej film. u toho si proste clovek nevydechne, dokonaly zaberu, dobre herecke vykony a dokonale propletene dejove pribehy?):+
456301
ted jsem se vratil z babelu a je to fakt dobrej film. u toho si proste clovek nevydechne, dokonaly zaberu, dobre herecke vykony a dokonale propletene dejove pribehy*?)**:+*
0 0
reagovat
me by spis zajimalo, jaka rovnice ho dostala zrovna k 38% :D
456300
me by spis zajimalo, jaka rovnice ho dostala zrovna k 38% *:D*
0 0
reagovat
A co je na tom za kauzu? :D
456299
A co je na tom za kauzu? *:D*
0 0
reagovat

Kauza Smoin´Aces

vrátil jsem se z kina velice rozladěn, neboť tak špatný film jsem dlouho neviděl. za prvé- film je žánrově těžko uchopitelný, snaží se to být cool jízda, ale zjevně tomu chybí cool scény. za druhé- milion postav ve kterých se těžko vyznáte natožpak s nějakou ztotožníte, což se ale snaží režisér vynahradit v poslední pětiminutovce a za třetí je to prakticky celou dobu strašná nuda. nemohu jinak než za 38%. Zklamání.
456298
vrátil jsem se z kina velice rozladěn, neboť tak špatný film jsem dlouho neviděl. za prvé- film je žánrově těžko uchopitelný, snaží se to být cool jízda, ale zjevně tomu chybí cool scény. za druhé- milion postav ve kterých se těžko vyznáte natožpak s nějakou ztotožníte, což se ale snaží režisér vynahradit v poslední pětiminutovce a za třetí je to prakticky celou dobu strašná nuda. nemohu jinak než za 38%. Zklamání.
Kauza Smoin´Aces
0 0
reagovat
tak Grind House trailer az zejtra v noci :(
456297
tak Grind House trailer az zejtra v noci :(
0 0
reagovat

dick

U Mirky to zas tak jistý není... :D
456296
U Mirky to zas tak jistý není... *:D*
dick
0 0
reagovat
silence: tak to je nuda, to me nebavi, smysluplny texty umi psat kazdej =)
456295
silence: tak to je nuda, to me nebavi, smysluplny texty umi psat kazdej =)
0 0
reagovat

dick

Já to čet v papírovejch novinách... ale zkusím to najít na netu... :) Jde spíš o to, že po dlouhej době napsala smysluplnej text... :D
456294
Já to čet v papírovejch novinách... ale zkusím to najít na netu... :) Jde spíš o to, že po dlouhej době napsala smysluplnej text... *:D*
dick
0 0
reagovat

st39.6

No já se divil právě abych neudělal blbce, že se jedná o trailery. To jsem tušil, ale chtěl jsem mít jistotu. Ale právě, že jsem nečekal, že by už byl trailer na Residenta.
456293
No já se divil právě abych neudělal blbce, že se jedná o trailery. To jsem tušil, ale chtěl jsem mít jistotu. Ale právě, že jsem nečekal, že by už byl trailer na Residenta.
st39.6
0 0
reagovat
silence: linkuj... :)
456292
silence: linkuj... :)
0 0
reagovat
ravenhorn > delal ? :D j/k

rcorp > jasan :D ... ale uz nemusime opakovat kdy kde, vid? ;)

xmort > no ono se jednu chvili taky rikalo, ze pred GR bude novej trailer na Spideyho ...
456291
ravenhorn > delal ? :D j/k rcorp > jasan :D ... ale uz nemusime opakovat kdy kde, vid? ;) xmort > no ono se jednu chvili taky rikalo, ze pred GR bude novej trailer na Spideyho ...
0 0
reagovat
Tak dneska mě docela překvapila Mirka se svojí recenzí(čkou) na Maharal... jakoby nachvíli přiletěla z té své planety zpátky na zem... ale myslím, že zase brzy odletí... :D
456290
Tak dneska mě docela překvapila Mirka se svojí recenzí(čkou) na Maharal... jakoby nachvíli přiletěla z té své planety zpátky na zem... ale myslím, že zase brzy odletí... *:D*
0 0
reagovat
No jo já jen že mě překvapilo to že by už byl trailer na Resident evila. Tak proto jsem dělal blbého. :D
456289
No jo já jen že mě překvapilo to že by už byl trailer na Resident evila. Tak proto jsem dělal blbého. *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se