Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 108341 - 108360 Napsat příspěvek
dick: Co si myslíš, jede mi v pozadí :D... Jak dvojsmyslné :D
456737
dick: Co si myslíš, jede mi v pozadí :D... Jak dvojsmyslné :D
0 0
reagovat

krispel

Možná toho chci moc, ale film by měl fungovat sám o sobě a pokud mi kvůli mého názoru na samostatný film, kvůli kterého se mi rozhodně nechce nakoukat celý seriál, začnou jeho fanoušci nadávat, tak je mi to celkem fuk. THE END
456736
Možná toho chci moc, ale film by měl fungovat sám o sobě a pokud mi kvůli mého názoru na samostatný film, kvůli kterého se mi rozhodně nechce nakoukat celý seriál, začnou jeho fanoušci nadávat, tak je mi to celkem fuk. THE END
krispel
0 0
reagovat
Ja sa najradšej pozerám na horolezectvo - človek môže oceniť krásy vysokohorskej prírody z pohodlia svojho hojdacieho kresla 8)
456735
Ja sa najradšej pozerám na horolezectvo - človek môže oceniť krásy vysokohorskej prírody z pohodlia svojho hojdacieho kresla *8)*
0 0
reagovat

dick

čtvrtá...
456734
čtvrtá...
dick
0 0
reagovat
Basket? Nůůda...8)
456733
Basket? Nůůda...*8)*
0 0
reagovat
jak tady muzete takhle vysedavat, prave zacala druha serie Ordinace!!! Fools!
456732
jak tady muzete takhle vysedavat, prave zacala druha serie Ordinace!!! Fools!
0 0
reagovat

Bapi

Nevím jak začít, protože nechci používat sprostá slova, hned na začátek je třeba říci, že jsem fanoušek Firefly. Proto když se pročítám dnešníma odpadkama, nemohl jsem si nevšimnout tvého mimomísoidního názoru na serenity, nedávno mi jeden známý mával dvd se serenity před čumákem, že se ho chystá zkouknout, poté co se po minutě zvedl ze země a nasadil si zpět ruku a já schoval páčidlo, jsem mu vysvětlil, že by bylo dobré aby si nejprve nakoukal firefly, aby se pak v budoucnu vyhnul bolesti, kdyby mě náhodou chtěl oznamovat, že serenity byla blbost, nebo jiné podobně kvalitní názory, které byly k přečtení na nejmenovaném webu zabívající se fantasy literaturou, kde recenzent tohoto snímku valil ještě mnohem lepší hlášky než ty, milý bapi. Více ti napoví, že byl v diskuzi pranýřován a označen za idiota. Eto vsjo.
456731
Nevím jak začít, protože nechci používat sprostá slova, hned na začátek je třeba říci, že jsem fanoušek Firefly. Proto když se pročítám dnešníma odpadkama, nemohl jsem si nevšimnout tvého mimomísoidního názoru na serenity, nedávno mi jeden známý mával dvd se serenity před čumákem, že se ho chystá zkouknout, poté co se po minutě zvedl ze země a nasadil si zpět ruku a já schoval páčidlo, jsem mu vysvětlil, že by bylo dobré aby si nejprve nakoukal firefly, aby se pak v budoucnu vyhnul bolesti, kdyby mě náhodou chtěl oznamovat, že serenity byla blbost, nebo jiné podobně kvalitní názory, které byly k přečtení na nejmenovaném webu zabívající se fantasy literaturou, kde recenzent tohoto snímku valil ještě mnohem lepší hlášky než ty, milý bapi. Více ti napoví, že byl v diskuzi pranýřován a označen za idiota. Eto vsjo.
Bapi
0 0
reagovat

imf

To je fakt. Co, nechce někdo, abych se sním podělil o pár hlášek z The Playaz Court? ;)
456730
To je fakt. Co, nechce někdo, abych se sním podělil o pár hlášek z The Playaz Court? ;)
imf
0 0
reagovat

bapi

Ty bys mel propagovat basket... nesmis prece vypadnout z role. ;)
456729
Ty bys mel propagovat basket... nesmis prece vypadnout z role. ;)
bapi
0 0
reagovat
fotbal 4ever :)) ale K1 taky není špatnej sport :D ;)
456728
fotbal 4ever :)) ale K1 taky není špatnej sport *:D* ;)
0 0
reagovat

bapi

Ve fotbale se pískaj fauly, to není ono:) nejlepší je Taekwondistikej Basketball:)
456727
Ve fotbale se pískaj fauly, to není ono:) nejlepší je Taekwondistikej Basketball:)
bapi
0 0
reagovat

imf

fotbal je náhodou jeden z nej sportů. ;)
456726
fotbal je náhodou jeden z nej sportů. ;)
imf
0 0
reagovat
Hmm ve skoku dalekem jsem vyhral v davnych dobach stribro na skolni olympiade... pak to slo s mmou karierou z kopce...8)
456725
Hmm ve skoku dalekem jsem vyhral v davnych dobach stribro na skolni olympiade... pak to slo s mmou karierou z kopce...*8)*
0 0
reagovat
Na dovolené děláme většinou akvabely :D... To je teprve neberpečný a ulítlý sport :D
456724
Na dovolené děláme většinou akvabely :D... To je teprve neberpečný a ulítlý sport :D
0 0
reagovat
Tak teď jsem se dozvěděl, že Real hraje na Nou Campu. ;)
456723
Tak teď jsem se dozvěděl, že Real hraje na Nou Campu. ;)
0 0
reagovat
Za Civalem muzete klidne s fotbalem... ja jsem tu na ostatni veci. Treba vodni polo, kohouti zapasy nebo skok daleky. :)
456722
Za Civalem muzete klidne s fotbalem... ja jsem tu na ostatni veci. Treba vodni polo, kohouti zapasy nebo skok daleky. :)
0 0
reagovat
Fluke: Děkujeme, odejděte... Politika - no dobře, to bych se opakoval... :D
Zachvíli nás sprdnou za postování 10 do dvou minut ;):D
456721
Fluke: Děkujeme, odejděte... Politika - no dobře, to bych se opakoval... :D Zachvíli nás sprdnou za postování 10 do dvou minut ;):D
0 0
reagovat
Hmm fresh discussion;)
456720
Hmm fresh discussion*;)*
0 0
reagovat
Jo politiku, ten Paroubek je, ale Hovado co:)..Jo s Čunkem sou furt problémy...ale šéf zelenej je v pohodě, takovej srandista, i když to je i Topolánek...mám pokračovat?:D
456719
Jo politiku, ten Paroubek je, ale Hovado co:)..Jo s Čunkem sou furt problémy...ale šéf zelenej je v pohodě, takovej srandista, i když to je i Topolánek...mám pokračovat?:D
0 0
reagovat
imf: To byla reakce na počasí ;)
No a imf s Civalem jsou v redakci velcí zastánci sportu, takže...
456718
imf: To byla reakce na počasí ;) No a imf s Civalem jsou v redakci velcí zastánci sportu, takže...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se