Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 108381 - 108400 Napsat příspěvek
Imho bude stacit dvacatyho cervence. ;)
456953
Imho bude stacit dvacatyho cervence. ;)
0 0
reagovat
Vydrž to ještě 195 let a teprv pak to bude cool :)
456952
Vydrž to ještě 195 let a teprv pak to bude cool :)
0 0
reagovat
btw vcera jsem se nahodou podival na hodiny v momente, kdy ukazovaly 22:22 22.2.2007 :))
456951
btw vcera jsem se nahodou podival na hodiny v momente, kdy ukazovaly 22:22 22.2.2007 :))
0 0
reagovat
juu, ja mel taky vcera svatek, diky za prani ;) jinak petra a pavla u nas neslavime, ani nevim, kdy to je :) nekdy v cervnu nebo v cervenci, ne?
456950
juu, ja mel taky vcera svatek, diky za prani ;) jinak petra a pavla u nas neslavime, ani nevim, kdy to je :) nekdy v cervnu nebo v cervenci, ne?
0 0
reagovat
Upada nam to tady do bezvedomy, nepujdem zitra na hannibala? :D:+
456949
Upada nam to tady do bezvedomy, nepujdem zitra na hannibala? *:D**:+*
0 0
reagovat

Fluke

jsem kreativni
456948
jsem kreativni
Fluke
0 0
reagovat

ragnar

Ty už děláš i do tohodle byznysu?
456947
Ty už děláš i do tohodle byznysu?
ragnar
0 0
reagovat
ten kluk potrebuje neco jineho ;)
456946
ten kluk potrebuje neco jineho ;)
0 0
reagovat

imf

:D okey..to dělá Road Trip, sem z toho dost vysmátej.
456945
*:D* okey..to dělá Road Trip, sem z toho dost vysmátej.
imf
0 0
reagovat

Fluke

Skoda ze uz je po pulnoci a nejezdi tam k vam zadnej spoj... prijel bych k vam pred barak a dali bychom si par kolecek okolo bloku. Fakt to potrebujes. ;)
456944
Skoda ze uz je po pulnoci a nejezdi tam k vam zadnej spoj... prijel bych k vam pred barak a dali bychom si par kolecek okolo bloku. Fakt to potrebujes. ;)
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

Dík za (nejen tobě) za rady. Nicméně místo WMP 11 radši použiji Media Player Classic, ten vypadá, že to zvládne.
456943
Dík za (nejen tobě) za rady. Nicméně místo WMP 11 radši použiji Media Player Classic, ten vypadá, že to zvládne.
Fluke
0 0
reagovat

Grol

Jo ještě, to WMP, 11 si stáhni pokud máš origo Win:D
456942
Jo ještě, to WMP, 11 si stáhni pokud máš origo Win:D
Grol
0 0
reagovat

Grol

Mám to samí, doporučuju zkusit novější WMP, nejlépe 11, je i v češtině;), ale nejlepší na přehrávání je WinDVD nebo PowerDVD;)..WMP bývá problémovej?)
456941
Mám to samí, doporučuju zkusit novější WMP, nejlépe 11, je i v češtině;), ale nejlepší na přehrávání je WinDVD nebo PowerDVD;)..WMP bývá problémovej*?)*
Grol
0 0
reagovat

Fluke

Abych to upřesnil, tak mám nějakou dvoudiskovou verzi. Obsah DVD si mohu ve svém oblíbeném souborovém manažeru prohlédnout avšak při přehrání ve Windows Media Playeru verze 9.00.00.349 mi vyskočí: Program Windows Media Player nemůže přehrát tento disk DVD, protože došlo k problému s digitální ochranou autorských práv. Při automatickém spuštění DVD vidím akorát černou obrazovku.
456940
Abych to upřesnil, tak mám nějakou dvoudiskovou verzi. Obsah DVD si mohu ve svém oblíbeném souborovém manažeru prohlédnout avšak při přehrání ve Windows Media Playeru verze 9.00.00.349 mi vyskočí: Program Windows Media Player nemůže přehrát tento disk DVD, protože došlo k problému s digitální ochranou autorských práv. Při automatickém spuštění DVD vidím akorát černou obrazovku.
Fluke
0 0
reagovat
Groll:hmmm...možná bych zkusil stáhnout nějakej jinej přehravač...jakej máš?
jináč taky děkuju za přání k svátku8)
456938
Groll:hmmm...možná bych zkusil stáhnout nějakej jinej přehravač...jakej máš? jináč taky děkuju za přání k svátku*8)*
0 0
reagovat
Tak co hoši, kdo se bude ještě dívat na NHL??? Já se podívám:+
456939
Tak co hoši, kdo se bude ještě dívat na NHL??? Já se podívám*:+*
0 0
reagovat

ragnar

serious stuff, common man;)
456937
serious stuff, common man;)
ragnar
0 0
reagovat

Grol

Potřebuješ nějaké kodeky nebo přehrávač, který to zvládne. Mám pocit, že win to standardně neumí..
456936
Potřebuješ nějaké kodeky nebo přehrávač, který to zvládne. Mám pocit, že win to standardně neumí..
Grol
0 0
reagovat

Fluke

uz zase zacinas?
456935
uz zase zacinas?
Fluke
0 0
reagovat

Grol

Podivné, moje mechanika s tím problém nemá..nemáš nějakou fakt, ale fakt hodně starou mechaniku? nebo neblbně ti občas čtení dvdíček? A v čem to přehráváš?
456934
Podivné, moje mechanika s tím problém nemá..nemáš nějakou fakt, ale fakt hodně starou mechaniku? nebo neblbně ti občas čtení dvdíček? A v čem to přehráváš?
Grol
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se