Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 108361 - 108380 Napsat příspěvek
Už na to koukám půl hodiny a nemůžu se odtrhnout... :D
456975
Už na to koukám půl hodiny a nemůžu se odtrhnout... *:D*
0 0
reagovat
Až na ten španělský obal jsem spokojený.
456974
Až na ten španělský obal jsem spokojený.
0 0
reagovat

Tuxedo

Good for you! :+
456973
Good for you! *:+*
Tuxedo
0 0
reagovat

Silence

Vím, koupil jsem ho už v úterý. ;)
456972
Vím, koupil jsem ho už v úterý. *;)*
Silence
0 0
reagovat
u nas v usti n/l jsem je videl taky...
456971
u nas v usti n/l jsem je videl taky...
0 0
reagovat
Btw.: Zrovna jsem si domů konečně donesl t yDeníky z natáčení King Konga, takže jsem maximálně spokojen... :) Zpráva pro Tuxeda a další plzeňáky: Do LK v Tylovce ještě nepřišli, ale spoustu jich mají v LK ve Smetance.... 8)
456970
Btw.: Zrovna jsem si domů konečně donesl t yDeníky z natáčení King Konga, takže jsem maximálně spokojen... :) Zpráva pro [b]Tuxeda[/b] a další plzeňáky: Do LK v Tylovce ještě nepřišli, ale spoustu jich mají v LK ve Smetance.... *8)*
0 0
reagovat
Na novinkách se podobné ankety ojevují vždy, když nemají o čem psát.... což je v podstatě ptravidelný interval... :D
456969
Na novinkách se podobné ankety ojevují vždy, když nemají o čem psát.... což je v podstatě ptravidelný interval... *:D*
0 0
reagovat

ko3r

Fontana ma sest kopii.
456968
Fontana ma sest kopii.
ko3r
0 0
reagovat
nevíte někdo kolik má kopií Fontána a jestli bude i v HK? ;)
456967
nevíte někdo kolik má kopií Fontána a jestli bude i v HK? *;)*
0 0
reagovat
Chleba levnější nebude. Nebo jak se to říká.:D
456966
Chleba levnější nebude. Nebo jak se to říká.*:D*
0 0
reagovat
Neberte to tak vazne, klucí.:D
456965
Neberte to tak vazne, klucí.*:D*
0 0
reagovat

bapi

5th Element je supr:+ ale okej...jako nejlepší Sci-Fi bych pro něj nehlasoval...to je recht
456964
5th Element je supr*:+* ale okej...jako nejlepší Sci-Fi bych pro něj nehlasoval...to je recht
bapi
0 0
reagovat
Aby to bylo aspoň trochu objektivní, tak by tam musely být tisíce filmů. A když se tak na to dívám, tak mi tam chybí nějaký comicsový film, zato je tam Střihoruký Edward, který je spíše fantasy komedie. A když se navíc podívám, kolik procent má Pátý element... :-
456963
Aby to bylo aspoň trochu objektivní, tak by tam musely být tisíce filmů. A když se tak na to dívám, tak mi tam chybí nějaký comicsový film, zato je tam Střihoruký Edward, který je spíše fantasy komedie. A když se navíc podívám, kolik procent má Pátý element... *:-*
0 0
reagovat
Se vám divím, že takovou anketu vůbec řešíte. na novinkách maj furt nějaký ankety v podobným duchu... ;)
456962
Se vám divím, že takovou anketu vůbec řešíte. na novinkách maj furt nějaký ankety v podobným duchu... ;)
0 0
reagovat
Ani vo mne tá anketa nebudí dojem nejakej serióznosti. Škoda vôbec hlasovať - pre objektívne zhodnotenie kvalít by bolo treba mať napozerané všetky tie filmy, čo u väčšiny hlasujúcich nepredpokladám. Podľa mňa dokonaca dosť veľa ľudí, ktorí hlasovali za Hviezdnu bránu, ani nevidelo pôvodný Emmerichov snímok :-
456961
Ani vo mne tá anketa nebudí dojem nejakej serióznosti. Škoda vôbec hlasovať - pre objektívne zhodnotenie kvalít by bolo treba mať napozerané všetky tie filmy, čo u väčšiny hlasujúcich nepredpokladám. Podľa mňa dokonaca dosť veľa ľudí, ktorí hlasovali za Hviezdnu bránu, ani nevidelo pôvodný Emmerichov snímok *:-*
0 0
reagovat
Hlavne jsou to uplny paka... At uz film nebo serial, ale druhy nej v historii? Se pos*ali v kine.. Mam chut jit flamovat nekam na SG fan web.:))
456960
Hlavne jsou to uplny paka... At uz film nebo serial, ale druhy nej v historii? Se pos*ali v kine.. Mam chut jit flamovat nekam na SG fan web.*:))*
0 0
reagovat
Ta anketa je celá nějaká divná...Hvězdný války epizoda 3-5, Matrix první dva díly, jenom některý Star Treky...:-
456959
Ta anketa je celá nějaká divná...Hvězdný války epizoda 3-5, Matrix první dva díly, jenom některý Star Treky...*:-*
0 0
reagovat

Mattas

No a to si vem, že pro ní lidi hlasujou kvůli seriálu a ne kvůli tomu filmu;) (Trochu nefér vůči ostatním).
456958
No a to si vem, že pro ní lidi hlasujou kvůli seriálu a ne kvůli tomu filmu;) (Trochu nefér vůči ostatním).
Mattas
0 0
reagovat
Omfg... Hvezdna brana ma skoro stejne hlasu jako Matrix... Me jebne...:o
456957
Omfg... Hvezdna brana ma skoro stejne hlasu jako Matrix... Me jebne...*:o*
0 0
reagovat
Na novinky.cz se hlasuje o nejlepsi sci-fi film vsech dob. Vede Vetrelec pred Matrixem a az dlouho za nima 2001:Vesmirna odysea spolu s Blade runnerem. U me teda Vetrelci strci jednicku do kapsy a chybi mi vic hlasu pro Terminatora 2 a 12 opic...
456956
Na novinky.cz se hlasuje o nejlepsi sci-fi film vsech dob. Vede Vetrelec pred Matrixem a az dlouho za nima 2001:Vesmirna odysea spolu s Blade runnerem. U me teda Vetrelci strci jednicku do kapsy a chybi mi vic hlasu pro Terminatora 2 a 12 opic...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se