Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 108301 - 108320 Napsat příspěvek

imf

Vážně, ale několikrát jsem viděl kolem 70 uživatelů online. I když to možná bylo ještě v lednu...
456770
Vážně, ale několikrát jsem viděl kolem 70 uživatelů online. I když to možná bylo ještě v lednu...
imf
0 0
reagovat
To bych nerekl a ver mi, ze to sledujeme bedlive... byl naval kvuli 300, ale jinak je unor spis prumerny az podprumerny...
456769
To bych nerekl a ver mi, ze to sledujeme bedlive... byl naval kvuli 300, ale jinak je unor spis prumerny az podprumerny...
0 0
reagovat

imf

To sice jo, ale i tak si v posledních týdnech všímám, že je online čím dál tím více lidí.
456768
To sice jo, ale i tak si v posledních týdnech všímám, že je online čím dál tím více lidí.
imf
0 0
reagovat
Neco kolem 5500... coz je ale absolutne irelevantni cislo.
456767
Neco kolem 5500... coz je ale absolutne irelevantni cislo.
0 0
reagovat
Tak, ikonka změněna... ;)

Ale teď něco, co se více týká MZ. Tak mě napadá, kolik už má registrovaných uživatelů? ;)
456766
Tak, ikonka změněna... ;) Ale teď něco, co se více týká MZ. Tak mě napadá, kolik už má registrovaných uživatelů? ;)
0 0
reagovat

Sithlord

Víš, že pod Sejmi Eso! je diskuze?:) tímto příspěvkem akorát víříš vody a používáš sprostá slova jako DC++:) Takové věci se řeší ve vzkaznících, kde se sprosté věci jako DC++ nebo torrenty mohou řešit;)
456765
Víš, že pod Sejmi Eso! je diskuze?:) tímto příspěvkem akorát víříš vody a používáš sprostá slova jako DC++:) Takové věci se řeší ve vzkaznících, kde se sprosté věci jako DC++ nebo torrenty mohou řešit;)
Sithlord
0 0
reagovat

Sejmi Eso!

Tak sem včera měl možnost konečně zkouknout film Sejmi Eso! Můžu s čistym svědomím říct, že to je jedna z nejlepších akčních řežeb, jakou sem měl možnost vidět. Ten závěr mě ale dostal nejvíc. Carnahan je třída, nemůžu si pomoct. Ještě v souvislosti s tim bych se vás chtěl zeptata, jestli někdo nemáte soundtrack k filmu. Na DC++ ho nemůžu najít. Tak kdyby někdo měl, udělal by mi radost. Díkas;)
456764
Tak sem včera měl možnost konečně zkouknout film Sejmi Eso! Můžu s čistym svědomím říct, že to je jedna z nejlepších akčních řežeb, jakou sem měl možnost vidět. Ten závěr mě ale dostal nejvíc. Carnahan je třída, nemůžu si pomoct. Ještě v souvislosti s tim bych se vás chtěl zeptata, jestli někdo nemáte soundtrack k filmu. Na DC++ ho nemůžu najít. Tak kdyby někdo měl, udělal by mi radost. Díkas*;)*
Sejmi Eso!
0 0
reagovat

Rick Deckard

Zajímavý že LM:D Sunshine je hned za Departed?)
The Departed 2.18
Little Miss Sunshine 4.2 !!!
Babel 4.7
Letters From Iwo Jima 13.5
The Queen 20

Jinak jsem projel všechny kategorie a doufám že to nevyjde všechno podle kurzů;)
Zaujalo mě:
- Animated Feature Film: Cars 1.55, Happy Feet 3 - to snad nemyslí vážně, že by to dali HF:o
- Art Direction: Pans Labyrinth 1.5, The Prestige 2.5 - celkem vyrovnané
- Cinematography: Children of Men 1.41, Pans Labyrinth 3
- Directing: The Departed 1.19, Babel 12.5 - :o
- Music(score): hodně vyrovnaných všech 5:+
- Original Screenplay: LMS 1.71, Queen 2.82, Babel 3.5
- Supporting Actor: Eddie Murphy 1.62, Alan Arkin 3.4, Djimon Hounsou 16:o - tady to snad EM neobhájí Glóba
- Visual Effects: Pirates otC-DMC 1.2, Superman Returns 3.7
456763
Zajímavý že LM*:D* Sunshine je hned za Departed*?)* The Departed 2.18 Little Miss Sunshine 4.2 !!! Babel 4.7 Letters From Iwo Jima 13.5 The Queen 20 Jinak jsem projel všechny kategorie a doufám že to nevyjde všechno podle kurzů*;)* Zaujalo mě: - Animated Feature Film: Cars 1.55, Happy Feet 3 - to snad nemyslí vážně, že by to dali HF*:o* - Art Direction: Pans Labyrinth 1.5, The Prestige 2.5 - celkem vyrovnané - Cinematography: Children of Men 1.41, Pans Labyrinth 3 - Directing: The Departed 1.19, Babel 12.5 - *:o* - Music(score): hodně vyrovnaných všech 5*:+* - Original Screenplay: LMS 1.71, Queen 2.82, Babel 3.5 - Supporting Actor: Eddie Murphy 1.62, Alan Arkin 3.4, Djimon Hounsou 16*:o* - tady to snad EM neobhájí Glóba - Visual Effects: Pirates otC-DMC 1.2, Superman Returns 3.7
Rick Deckard
0 0
reagovat
Ani tady člověk těm sportovním nesmyslům neuteče..
456762
Ani tady člověk těm sportovním nesmyslům neuteče..
0 0
reagovat

Ravenhorn

No, Real překvapil, ale Bayern je na tom ještě hůř, co se týče současné formy, ale radši dost OT. ;)
456761
No, Real překvapil, ale Bayern je na tom ještě hůř, co se týče současné formy, ale radši dost OT. ;)
Ravenhorn
0 0
reagovat
Otmar to holt nezachrání, čekám do 2 tejdnů novýho coache :)
456760
Otmar to holt nezachrání, čekám do 2 tejdnů novýho coache :)
0 0
reagovat
tak nakonec Real: Bayern 3:2
456759
tak nakonec Real: Bayern 3:2
0 0
reagovat

lubo

tak tomu hovorim Future Sport :D
456758
tak tomu hovorim Future Sport *:D*
lubo
0 0
reagovat
hele laka me kurz 4,5 na to,ze Babel vyhraje oscara..:D asi to zkusim..:))
456757
hele laka me kurz 4,5 na to,ze Babel vyhraje oscara..*:D* asi to zkusim..*:))*
0 0
reagovat
Ehm poločas Real: Baern 3:1 tak kdo říkal, že se rád dívá na trápící se Real?
456756
Ehm poločas Real: Baern 3:1 tak kdo říkal, že se rád dívá na trápící se Real?
0 0
reagovat

st39.6

Ty prášky jsou na to, aby tě to nebolelo až se budeš dusit:)
456755
Ty prášky jsou na to, aby tě to nebolelo až se budeš dusit:)
st39.6
0 0
reagovat
Keď sme tu už preberali tie športy a konkrétne basketbal, čo poviete na jeho novú variantu slamball ? ;)
456754
Keď sme tu už preberali tie športy a konkrétne basketbal, čo poviete na jeho novú variantu [link="http://www.youtube.com/watch?v=_wirFSGHL7Q"]slamball[/link] ? *;)*
0 0
reagovat
ja se ve svym zapuchlym/zatuchlym pokoji nadechnout, tak sem mrtvrej prasky neprasky :D
456753
ja se ve svym zapuchlym/zatuchlym pokoji nadechnout, tak sem mrtvrej prasky neprasky *:D*
0 0
reagovat
Ještě jednou lidi, vemte si prášky a z hluboka dýchejte:)
456752
Ještě jednou lidi, vemte si prášky a z hluboka dýchejte:)
0 0
reagovat
Asi si taky odběhl na toaletu :D
456751
Asi si taky odběhl na toaletu :D
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se