Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 108281 - 108300 Napsat příspěvek
V čem hrál ten hlavní týpek??? Furt si nemůžu vzomenout... Jinak vypadá to těžce crazy :D
456800
V čem hrál ten hlavní týpek??? Furt si nemůžu vzomenout... Jinak vypadá to těžce crazy :D
0 0
reagovat
To musí byť nenormálna haluz. Už ten černoch zakopaný v snehu mi dokázal, že to jednoducha musím vidieť :)):+
456799
To musí byť nenormálna haluz. Už ten černoch zakopaný v snehu mi dokázal, že to jednoducha musím vidieť *:))**:+*
0 0
reagovat

Librarian

Jednicka se normalne prodava na DVD. Dvojka ted vyhrala v Americe nakou pochybnou cenu za nejlepsi televizni film nebo co. Trojka se brzo zacne natacet. Jako za sebe muzu rict... jednicka i dvojka sou totalni masakr. Treba hlasky jako: "The fate of the world is in my hands? That's so... sad." ;)))
456798
Jednicka se normalne prodava na DVD. Dvojka ted vyhrala v Americe nakou pochybnou cenu za nejlepsi televizni film nebo co. Trojka se brzo zacne natacet. Jako za sebe muzu rict... jednicka i dvojka sou totalni masakr. Treba hlasky jako: "The fate of the world is in my hands? That's so... sad." ;)))
Librarian
0 0
reagovat
"There's no secret chambers here."
"There's alwas a secret chamber."
"Look! Secret chamber"
;):)):))

Tohle chci vidět:)
456797
"There's no secret chambers here." "There's alwas a secret chamber." "Look! Secret chamber" *;)**:))**:))* Tohle chci vidět:)
0 0
reagovat

Fluke

Z 35mm filmoveho pasu samozrejme, jak jinak ...
456796
Z 35mm filmoveho pasu samozrejme, jak jinak ...
Fluke
0 0
reagovat
ha! ten film chci nejvic videt, vsechny ty librariany vlastne, u nas to akorat neni k sehnani =/ btw: link podobnej plakát uz sem nekde videl :D
456795
ha! ten film chci nejvic videt, vsechny ty librariany vlastne, u nas to akorat neni k sehnani =/ btw: http://www.csfd.cz/film/209238-librarian-quest-for-the-spear-the/ podobnej plakát uz sem nekde videl :D
0 0
reagovat
Dneska je tu nejak klid... ukazme si tedy jak asi vypada trailer na takovy uspesny americky televizni film. Librarian alias Indy hadr [link]
Tohle v rubrice trailery holt nikdy nebude :D
456794
Dneska je tu nejak klid... ukazme si tedy jak asi vypada trailer na takovy uspesny americky televizni film. Librarian alias Indy hadr [link="http://youtube.com/watch?v=tt132QMP2bo"][link][/link] Tohle v rubrice trailery holt nikdy nebude *:D*
0 0
reagovat

rcorp

Ale tu ukazku bytostne nenavidim, za posledni tri mesice nepamatuju film pred kterym by nebezela :D
456793
Ale tu ukazku bytostne nenavidim, za posledni tri mesice nepamatuju film pred kterym by nebezela *:D*
rcorp
0 0
reagovat
456792
[link="http://fffilm.fuxoft.cz/2007/02/drsk-knallhart.html"]hmm...[/link]
0 0
reagovat
Jak vypadá ten Rocky zejtra? kdo de? a v Black Boxu to jde z dvd nebo filmovej pás?
456791
Jak vypadá ten Rocky zejtra? kdo de? a v Black Boxu to jde z dvd nebo filmovej pás?
0 0
reagovat

dick:

Presne, prišlo mi to ako nejaká rozprávka, len s tým rozdielom, že sa tam kočka kúpala vo vani plnej... no, vyzeralo to ako nejaká riedka červená malinovka.
456790
Presne, prišlo mi to ako nejaká rozprávka, len s tým rozdielom, že sa tam kočka kúpala vo vani plnej... no, vyzeralo to ako nejaká riedka červená malinovka.
dick:
0 0
reagovat
Roden s harem, to je norma zajimaveho filmu.
456789
Roden s harem, to je norma zajimaveho filmu.
0 0
reagovat

duro

haha to zni smesne, uplne to vidim, bude to jak vystrizeny z pohadek z produkce cesky televize =D
456788
haha to zni smesne, uplne to vidim, bude to jak vystrizeny z pohadek z produkce cesky televize =D
duro
0 0
reagovat

Bátoryčka

V telke práve dávali ukážky z Jakubiskovej Bátoryčky a dávali k tomu neskutočne sebavedomý PR pokec o tom, ako to už predali do 12 krajín, ako boli v Amerike posratí z ukážok a ako to niekto v L.A. prirovnával výpravnosťou k Tróji či Gladiátorovi. No neviem, tie ukážky vyzerali skôr ako televízna inscenácia s českými a slovenskými hercami v smiešnych parochniach (Roden s dlhým három, buahahaha!) a hovoriacich strašne, ale naozaj strašne smiešnou angličtinou. Nie je vo výhľade nejaký trailer?
456787
V telke práve dávali ukážky z Jakubiskovej Bátoryčky a dávali k tomu neskutočne sebavedomý PR pokec o tom, ako to už predali do 12 krajín, ako boli v Amerike posratí z ukážok a ako to niekto v L.A. prirovnával výpravnosťou k Tróji či Gladiátorovi. No neviem, tie ukážky vyzerali skôr ako televízna inscenácia s českými a slovenskými hercami v smiešnych parochniach (Roden s dlhým három, buahahaha!) a hovoriacich strašne, ale naozaj strašne smiešnou angličtinou. Nie je vo výhľade nejaký trailer?
Bátoryčka
0 0
reagovat
Tak mi zrušili mojí stránku :D... Měl jsem na ní sedmiminutové video z filmu (ročník 97 a to ještě del scenes) a hned mi ji pomazané hlavy smazaly... Velké oko mě vidí:D... Naštěstí šly vytvořit znovu s úplně stejnou doménou... Uf, to jsem si oddech, jen už jsem tam nedával to video, no:D
456786
Tak mi zrušili mojí stránku :D... Měl jsem na ní sedmiminutové video z filmu (ročník 97 a to ještě del scenes) a hned mi ji pomazané hlavy smazaly... Velké oko mě vidí:D... Naštěstí šly vytvořit znovu s úplně stejnou doménou... Uf, to jsem si oddech, jen už jsem tam nedával to video, no:D
0 0
reagovat

st39.6

Sem četl potkal sem ji v supermarketu:D
456785
Sem četl potkal sem ji v supermarketu*:D*
st39.6
0 0
reagovat
Tak kdo by sel na predpremieru rockyho zitra do slovace?
456784
Tak kdo by sel na predpremieru rockyho zitra do slovace?
0 0
reagovat
ee .... uz ji mam, Alona Tal her name is
456783
ee .... uz ji mam, Alona Tal her name is
0 0
reagovat
dneska to nesleduju tak nevim... ;)
456782
dneska to nesleduju tak nevim... *;)*
0 0
reagovat
jiooo pockej nemyslis Amandu Seyfried?takova jak tam bejva casto ve flashbackach, videl sem zatim asi 3 dily, co to davaj na nove....
456781
jiooo pockej nemyslis Amandu Seyfried?takova jak tam bejva casto ve flashbackach, videl sem zatim asi 3 dily, co to davaj na nove....
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se