Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 1081 - 1100 Napsat příspěvek
reaguje na: Disketa1
Tady je největší tragikomedie spojení nenazranosti českých cestovek s totální ignoraci a sebestřednosti našich výletníků. Teď hází jeden vinu na druhého, ale mohou za to oba. 
Viděl jsem odborný výpočet ohledně našich lyžařů na začátku COVIDu v Itálii a nebýt těch pár hrdinů, měli jsme tu počátek epidemie o čas později, tudiz by nezemřelo tolik lidí a Babiš nemusel tolik dusit ekonomiku. 
No a já si přivezl z jedné exotické země úplavici, do teď jsem rád že jsem přežil zpáteční let. Zpětné jsme zjistili, že případů přede mnou bylo víc a cestovka to věděla. A jestli máte pocit, že když někam cestuju, tak je to lvl Tom Hanks, tak je to správný pocit. O víkendu jsem strávil ve vlaku o 3 hodiny déle protože někdo skočil do kolejí na Vysočině...
875241
Tady je největší tragikomedie spojení nenazranosti českých cestovek s totální ignoraci a sebestřednosti našich výletníků. Teď hází jeden vinu na druhého, ale mohou za to oba.  Viděl jsem odborný výpočet ohledně našich lyžařů na začátku COVIDu v Itálii a nebýt těch pár hrdinů, měli jsme tu počátek epidemie o čas později, tudiz by nezemřelo tolik lidí a Babiš nemusel tolik dusit ekonomiku.  No a já si přivezl z jedné exotické země úplavici, do teď jsem rád že jsem přežil zpáteční let. Zpětné jsme zjistili, že případů přede mnou bylo víc a cestovka to věděla. A jestli máte pocit, že když někam cestuju, tak je to lvl Tom Hanks, tak je to správný pocit. O víkendu jsem strávil ve vlaku o 3 hodiny déle protože někdo skočil do kolejí na Vysočině...
875234
3 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To nebude katastrofický film, ale tragikomedie.
875234
To nebude katastrofický film, ale tragikomedie.
875204
2 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: DarkSith
Chris Christie, není ideální a šance má minimální, ale ze všech Antivax proruských republikánů kritizoval Bidena, že dodává Ukrajině ještě málo zbraní. A brojil za opatření proti COVIDu, pravda až po tom co na COVID malém exnul, ale i sebereflexe se cení.
875216
Chris Christie, není ideální a šance má minimální, ale ze všech Antivax proruských republikánů kritizoval Bidena, že dodává Ukrajině ještě málo zbraní. A brojil za opatření proti COVIDu, pravda až po tom co na COVID malém exnul, ale i sebereflexe se cení.
875193
3 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
Jon Stewart
875214
Jon Stewart
875193
5 0
reagovat
Doufám, že až natočí Emmerich další katastrofický film, přidá tam zápletku Čechů, co jedou na místo katastrofy na dovolenou:

„Už v sobotu večer v Praze na letišti jsme četli, že se město Lindos, kam jedeme, evakuuje. Říkali jsme si, že to je divné, ale věřili jsme Čedoku, že má lepší informace z místa,“ říká Tomáš Suchomil. Po příletu na Rhodos je z letiště odvezli rovnou do jiného, nouzového hotelu, kde přespali na zemi, v křeslech a na matracích. V neděli odpoledne ale přišla od delegátů Čedoku překvapivá zpráva: odvezeme vás do vašeho hotelu White Lindos.„Ve tři odpoledne jsme vyrazili, v šest jsme tam byli. V hotelu nás nejprve nechtěli přijmout. Koukali na nás divně. Ptali se, co tu děláme, že jsme blázni,“ vypráví Tomáš. Nicméně autobus odjel, tak se ubytovali, osprchovali a stihli povečeřet.
„Byl tam strašný smrad. Všude kouř. Foukalo to směrem k nám. Šílený jako. Takhle to vypadalo, když jsme přijížděli,“ ukazují fotografie, na nichž není skoro vidět slunce, jen dým z okolních kopců.„Manžel měl brýle a ty byly ihned totálně zaprášené,“ dodává Petra Nováková.V resortu pobyli sotva půldruhé hodiny a rozezněly se sirény. Evakuace. Skupinku opět naložili do autobusu, který je odvezl na sever do města Rhodos.
875204
Doufám, že až natočí Emmerich další katastrofický film, přidá tam zápletku Čechů, co jedou na místo katastrofy na dovolenou: „Už v sobotu večer v Praze na letišti jsme četli, že se město Lindos, kam jedeme, evakuuje. Říkali jsme si, že to je divné, ale věřili jsme Čedoku, že má lepší informace z místa,“ říká Tomáš Suchomil. Po příletu na Rhodos je z letiště odvezli rovnou do jiného, nouzového hotelu, kde přespali na zemi, v křeslech a na matracích. V neděli odpoledne ale přišla od delegátů Čedoku překvapivá zpráva: odvezeme vás do vašeho hotelu White Lindos.„Ve tři odpoledne jsme vyrazili, v šest jsme tam byli. V hotelu nás nejprve nechtěli přijmout. Koukali na nás divně. Ptali se, co tu děláme, že jsme blázni,“ vypráví Tomáš. Nicméně autobus odjel, tak se ubytovali, osprchovali a stihli povečeřet. „Byl tam strašný smrad. Všude kouř. Foukalo to směrem k nám. Šílený jako. Takhle to vypadalo, když jsme přijížděli,“ ukazují fotografie, na nichž není skoro vidět slunce, jen dým z okolních kopců.„Manžel měl brýle a ty byly ihned totálně zaprášené,“ dodává Petra Nováková.V resortu pobyli sotva půldruhé hodiny a rozezněly se sirény. Evakuace. Skupinku opět naložili do autobusu, který je odvezl na sever do města Rhodos.
13 0
reagují: Adventurer, Disketa1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Za mě je nejlepší možnost, že z toho uděla obrovský poslední díl.  Jinak nemá šanci to dokončit.  
Já to budu muset přečíst od čtvrté nahoru znovu, protože si nepamatuju skoro nic a míchá se mi to se seriálem.
875201
Za mě je nejlepší možnost, že z toho uděla obrovský poslední díl.  Jinak nemá šanci to dokončit.   Já to budu muset přečíst od čtvrté nahoru znovu, protože si nepamatuju skoro nic a míchá se mi to se seriálem.
875102
3 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
ja mam v tomto nastastie super rodinu. "problem" su svokrovci
875199
ja mam v tomto nastastie super rodinu. "problem" su svokrovci
875194
3 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Tak tohle se dělo i u nás při všech přímých prezidentských volbách, to není žádná americká specialita. Pro mě jsou prezidentské volby obdobím, kdy se v rodině snažím tomuto tématu pro klid duše vyhnout.
875194
Tak tohle se dělo i u nás při všech přímých prezidentských volbách, to není žádná americká specialita. Pro mě jsou prezidentské volby obdobím, kdy se v rodině snažím tomuto tématu pro klid duše vyhnout.
875191
3 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: do_Od
Popravdě řečeno bych si přál, aby za republikány i demokraty kandidovali přijatelnější lidé než jsou zrovna Trump a Biden. Jenže žijeme ve světě, kde se něčeho podobného asi nedočkáme. Když nad tím tak přemýšlím bylo by fajn, kdyby za republikány jednou šel do politiky například Taylor Sheridan. Za demokraty těžko říct. 8)
875193
Popravdě řečeno bych si přál, aby za republikány i demokraty kandidovali přijatelnější lidé než jsou zrovna Trump a Biden. Jenže žijeme ve světě, kde se něčeho podobného asi nedočkáme. Když nad tím tak přemýšlím bylo by fajn, kdyby za republikány jednou šel do politiky například Taylor Sheridan. Za demokraty těžko říct. *8)*
875169
5 0
reagují: AndyKaufman, Vardant
reagovat
Mě zase děsí, že si někdo myslí, že kterejkoli z těhle zkorumpovanejch dědků je dobrá volba.  O tom, že se kvůli tomu jsou v USA schopny ničit rodiny/celoživotní přátelství ani nemluvim.
875191
Mě zase děsí, že si někdo myslí, že kterejkoli z těhle zkorumpovanejch dědků je dobrá volba.  O tom, že se kvůli tomu jsou v USA schopny ničit rodiny/celoživotní přátelství ani nemluvim.
8 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Memphis
Zkratka, počítal jsem to čistě z popularity (a zaokrouhlené na milióny). To že je v reálu to číslo ještě mnohem menší je důsledek volebního systému, ale už u popular vote je ten výsledek velmi těsný. 1% lidí mohlo změnit výsledek, přičemž 3% jsou taková typická statistická odchylka :D. Děsivé.

do_Od
Souhlas. Mě jen děsí, že není někde v ústraní, naopak že reálně hrozí, že bude znovu ve volbách. A stáří Bidena vs Trumpa přesně ilustruje ten problém, kdy fakta nehrajou roli :(:-.
875173
Zkratka, počítal jsem to čistě z popularity (a zaokrouhlené na milióny). To že je v reálu to číslo ještě mnohem menší je důsledek volebního systému, ale už u popular vote je ten výsledek velmi těsný. 1% lidí mohlo změnit výsledek, přičemž 3% jsou taková typická statistická odchylka *:D*. Děsivé. [b]do_Od [/b]Souhlas. Mě jen děsí, že není někde v ústraní, naopak že reálně hrozí, že bude znovu ve volbách. A stáří Bidena vs Trumpa přesně ilustruje ten problém, kdy fakta nehrajou roli *:(**:-*.
875163
3 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Jo, čísly to asi drtivý není, z pohledu toho jakým stylem prohrál, za jakých okolností odcházel, a jaké to má dodnes dopady, si ale troufám říct, že ani Nixon prezidentství neztratil tak zdrcujícím způsobem.

Jinak se snažím (ne moc úspěšně) tomuhle tématu zrovna tady vyhýbat, upřímně mě děsí, kolik lidí by zde zjevně preferovalo Trumpa před "senilním dědou nad hrobem, co neví o světě", který před týdnem pronášel řeč před celým NATO, kde vtipkoval, vyzařoval přehled i sílu, a je o pouze 3 (!) roky starší než Trump, zjevně daleko zdravější na pohled a nemá slovník na úrovni labradora. 
875169
Jo, čísly to asi drtivý není, z pohledu toho jakým stylem prohrál, za jakých okolností odcházel, a jaké to má dodnes dopady, si ale troufám říct, že ani Nixon prezidentství neztratil tak zdrcujícím způsobem. Jinak se snažím (ne moc úspěšně) tomuhle tématu zrovna tady vyhýbat, upřímně mě děsí, kolik lidí by zde zjevně preferovalo Trumpa před "senilním dědou nad hrobem, co neví o světě", který před týdnem pronášel řeč před celým NATO, kde vtipkoval, vyzařoval přehled i sílu, a je o pouze 3 (!) roky starší než Trump, zjevně daleko zdravější na pohled a nemá slovník na úrovni labradora. 
875159
12 -1
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: Gonzi
Bude se ucházet. A ty počty ti trochu nesedí? (51,3 % vs. 46,8 %). Navíc electoral college, takže reálně rozhodnul možná ještě menší počet voličů, ale to už se mi vůbec nechce dohledávat. :D

Ok, jestli to chápu správně, tak podle wiki to bylo o 43 000 hlasů. Ufff.

link

(Sekce Results)
875163
Bude se ucházet. A ty počty ti trochu nesedí? (51,3 % vs. 46,8 %). Navíc electoral college, takže reálně rozhodnul možná ještě menší počet voličů, ale to už se mi vůbec nechce dohledávat. *:D* Ok, jestli to chápu správně, tak podle wiki to bylo o 43 000 hlasů. Ufff. https://en.m.wikipedia.org/wiki/2020_United_States_presidential_election (Sekce Results)
875159
1 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Haggar
Já chápu, že pro někoho může Kamala fungovat jako červený hadr, ale její vliv na politiku je minimální a snad i Pence byl jako VP víc vidět.

A bylo to mezi Bidenem a Berniem, ne Kamalou.
875160
Já chápu, že pro někoho může Kamala fungovat jako červený hadr, ale její vliv na politiku je minimální a snad i Pence byl jako VP víc vidět. A bylo to mezi Bidenem a Berniem, ne Kamalou.
875148
4 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Měl kauzy už během úřadu a stejně jej volilo 48% Ameriky. 2% voličů rozhodla o vítězi. Já si nemyslím, že se bude znova ucházet o úřad a tím tuplem si nemyslím, že by vyhrál, ale zdrcující porážka vypadá jinak.
Konkrétně 81M vs 74M hlasů = 7M hlasů rozdíl = 3.5M hlasů co nešlo pro jednoho, ale pro druhého, ze kterých stačilo aby se 1.75M+ lidí rozhodlo jinak... 155M voličů a 1,75M se mohlo rozhodnout jinak a jsme jinde...

1,1% lidí mohlo změnit výsledek celých voleb.

Drtivá prohra? Nemyslím si... Jinak abychom si rozuměli, mě tohle číslo extrémně děsí, protože extremizace pozic v Americe defacto vede k náhodnému výsledku voleb, nehledá se consensus atd. atp.... Tím spíš ale zdůrazňuju, že bych nepodceňoval ani republikány, ani Trumpa.
875159
Měl kauzy už během úřadu a stejně jej volilo 48% Ameriky. 2% voličů rozhodla o vítězi. Já si nemyslím, že se bude znova ucházet o úřad a tím tuplem si nemyslím, že by vyhrál, ale zdrcující porážka vypadá jinak. Konkrétně 81M vs 74M hlasů = 7M hlasů rozdíl = 3.5M hlasů co nešlo pro jednoho, ale pro druhého, ze kterých stačilo aby se 1.75M+ lidí rozhodlo jinak... 155M voličů a 1,75M se mohlo rozhodnout jinak a jsme jinde... 1,1% lidí mohlo změnit výsledek celých voleb. Drtivá prohra? Nemyslím si... Jinak abychom si rozuměli, mě tohle číslo extrémně děsí, protože extremizace pozic v Americe defacto vede k náhodnému výsledku voleb, nehledá se consensus atd. atp.... Tím spíš ale zdůrazňuju, že bych nepodceňoval ani republikány, ani Trumpa.
875153
5 0
reagují: do_Od, Memphis
reagovat
reaguje na: Haggar
Kamala? Vzdyt to je totalni blbka a la aoc a k nicemu ji radsi prave moc nepoustej.
875158
Kamala? Vzdyt to je totalni blbka a la aoc a k nicemu ji radsi prave moc nepoustej.
875148
3 -8
reagovat
reaguje na: do_Od
Babišovu prohru bych asi s opatrností dokázal označit za drtivou, Trumpovu fakt ne. Navíc v každých jiných volbách by počet hlasů pro Trumpa stačil na vítězství.
875157
Babišovu prohru bych asi s opatrností dokázal označit za drtivou, Trumpovu fakt ne. Navíc v každých jiných volbách by počet hlasů pro Trumpa stačil na vítězství.
875153
4 0
reagovat
reaguje na: HAL
Zase tak intenzivně to teď nesleduju, ale připadá mi, že DeSantis svůj okamžik prováhal. V průzkumech dostává od Trumpa na prdel a přes primárky nejspíš neprojde. To už bych skoro víc věřil RFK Jr. :D S velkou pravděpodobností to  vypadá na opakování souboje z před tří let.

Sympaticky se mi jevil Buttigieg, ale dostal hroznou sodu po té havárii vlaku v Ohiu a jeho orientace bude asi větší problém než barva pleti nebo pohlaví. Jinak nikdo jiný mladší se tam zatím jako budoucí možný kandidát neprofiluje.
875155
Zase tak intenzivně to teď nesleduju, ale připadá mi, že DeSantis svůj okamžik prováhal. V průzkumech dostává od Trumpa na prdel a přes primárky nejspíš neprojde. To už bych skoro víc věřil RFK Jr. *:D* S velkou pravděpodobností to  vypadá na opakování souboje z před tří let. Sympaticky se mi jevil Buttigieg, ale dostal hroznou sodu po té havárii vlaku v Ohiu a jeho orientace bude asi větší problém než barva pleti nebo pohlaví. Jinak nikdo jiný mladší se tam zatím jako budoucí možný kandidát neprofiluje.
875141
2 0
reagovat
víte o nějakým debilnějším rebrandingu než HBO na Max? :D
Twitter na X nebo co to je. Ten chlap je fakt magor :D
875154
víte o nějakým debilnějším rebrandingu než HBO na Max? *:D* Twitter na X nebo co to je. Ten chlap je fakt magor *:D*
9 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Nikdy ho nevolila ta větší půlka. :) A nebýt systému z 18. století a prokázané podpory Ruska, tak prezidentem nikdy nebyl. 

Btw. po 4 letech ztratil Bílý dům, kongres a málem i senát, dvakrát indicted, všechny soudy v posledních letech prohrané, milion žalob na krku, jestli tohle není známka drtivé prohry, tak už fakt nevím.
875153
Nikdy ho nevolila ta větší půlka. *:)* A nebýt systému z 18. století a prokázané podpory Ruska, tak prezidentem nikdy nebyl.  Btw. po 4 letech ztratil Bílý dům, kongres a málem i senát, dvakrát indicted, všechny soudy v posledních letech prohrané, milion žalob na krku, jestli tohle není známka drtivé prohry, tak už fakt nevím.
875151
9 -3
reagují: Gonzi, Memphis
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se