
reaguje na:
kristian.nguyen
My tam vyhrajem tu jejich cenu nejdůležitější - tu za Světový mír! Že pořádají k tomu i nějaký fotbal, to už je jen taková veselá taškařice navíc 

|
reagovat
|
aby z toho nakonec nebyl bod a ostuda

