Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 107761 - 107780 Napsat příspěvek

davidb

ty voe. dvakrat starsi clovek....:o
457185
ty voe. dvakrat starsi clovek....*:o*
davidb
0 0
reagovat

ad vek

sakra, ja s mojimi 31 sa citim ako dochodca medzi vami : )
457184
sakra, ja s mojimi 31 sa citim ako dochodca medzi vami : )
ad vek
0 0
reagovat

2Gorecki

:))
2Acheron:
V tomto prípade som poňal slovo "starý" relatívne, vzhľadom k priemernému veku čitateľov, ktorý sa podľa môjho neprofesionálneho odhadu pohybuje okolo 20 rokov (ja osobne mám presne 20). Vzhľadom k tomuto faktu je Ďuro relatívne starec - ostatne keď si všimneš, tak ide o reakciu na Running Scared a v diskusii pod ním si práve Ďuro kladie otázku, či už na to nie je priveľmi starý. Veľmi podobnú otázku si kladie trebárs aj Gorecki pod recenziou na Crank (i tam sme spoločnými silami došli k záveru, že odpoveď je kladná). Mimochodom pri údaji o Ďurovom veku vychádzam z wikipédie... dúfam, že som mu nechtiac nejaké roky navyše nepridal :)
457183
*:))* [b]2Acheron[/b]: V tomto prípade som poňal slovo "starý" relatívne, vzhľadom k priemernému veku čitateľov, ktorý sa podľa môjho neprofesionálneho odhadu pohybuje okolo 20 rokov (ja osobne mám presne 20). Vzhľadom k tomuto faktu je Ďuro relatívne starec - ostatne keď si všimneš, tak ide o reakciu na Running Scared a v diskusii pod ním si práve Ďuro kladie otázku, či už na to nie je priveľmi starý. Veľmi podobnú otázku si kladie trebárs aj Gorecki pod recenziou na Crank (i tam sme spoločnými silami došli k záveru, že odpoveď je kladná). Mimochodom pri údaji o Ďurovom veku vychádzam z wikipédie... dúfam, že som mu nechtiac nejaké roky navyše nepridal *:)*
2Gorecki
0 0
reagovat

lubo

Ked ma niekto 29 a ten druhy 31, matematika hovori 2... ale aj tak je medzi nimi desatrocny rozdiel..;)
457182
Ked ma niekto 29 a ten druhy 31, matematika hovori 2... ale aj tak je medzi nimi desatrocny rozdiel..;)
lubo
0 0
reagovat
Kdyby to nepopíraly tvoje příspěvky chlap(č)e, řekl bych, že máš smysl pro humor.
457181
Kdyby to nepopíraly tvoje příspěvky chlap(č)e, řekl bych, že máš smysl pro humor.
0 0
reagovat
Hal, Silence: Vaše starost je váááážně dojemná:-)
Ale neberte mě tak váááážně-byl to jen žert, proti proudu plavu dvakrát denně.
A někdy dokonce i na MZ.;)
457180
Hal, Silence: Vaše starost je váááážně dojemná:-) Ale neberte mě tak váááážně-byl to jen žert, proti proudu plavu dvakrát denně. A někdy dokonce i na MZ.*;)*
0 0
reagovat
Vezmete si tu negativni energii do vzkazniku, chlapci. ;)
457179
Vezmete si tu negativni energii do vzkazniku, chlapci. ;)
0 0
reagovat

křysař ľubo

ked ma niekto 25-27 tak je uz pristary? tak potom je tu viac pristarych :) Aky je tu vekovy priemer podla teba, (ja neviem, preto sa pytam) a kolko mas rokov? (pytam sa v dobrom)
457178
ked ma niekto 25-27 tak je uz pristary? tak potom je tu viac pristarych :) Aky je tu vekovy priemer podla teba, (ja neviem, preto sa pytam) a kolko mas rokov? (pytam sa v dobrom)
křysař ľubo
0 0
reagovat

krispel

Ako mozes povedat "Na nic sem nereagoval" ked si Reagoval!? Si nejak mimo clovece !
"kdybys měl optimističtější ikonku, nemuselo k tomu vůbec dojít" ?! tak s tymto si ma uplne dorazil! :) Ja som myslel ze mas rozum na to aby si sa neriadil (iba) podla "ikonky"! Momentalne mam pocit ze tu frazu "EMO decko", alebo "good night loser" raz niekto povedal tebe a ty sa to snazis niekomu vratit, hocikomu! :D
457177
Ako mozes povedat "Na nic sem nereagoval" ked si Reagoval!? Si nejak mimo clovece ! "kdybys měl optimističtější ikonku, nemuselo k tomu vůbec dojít" ?! tak s tymto si ma uplne dorazil! :) Ja som myslel ze mas rozum na to aby si sa neriadil (iba) podla "ikonky"! Momentalne mam pocit ze tu frazu "EMO decko", alebo "good night loser" raz niekto povedal tebe a ty sa to snazis niekomu vratit, hocikomu! *:D*
krispel
0 0
reagovat
Na nic sem nereagoval, tvoje obrázky mě prostě zaujaly z jiného hlediska a kdybys měl optimističtější ikonku, nemuselo k tomu vůbec dojít.
457176
Na nic sem nereagoval, tvoje obrázky mě prostě zaujaly z jiného hlediska a kdybys měl optimističtější ikonku, nemuselo k tomu vůbec dojít.
0 0
reagovat

2Gorecki

No... zas až tak ďaleko k nemu nemáš... dokonca je vekový rozdiel medzi Ďurom a tebou o dobré dva roky menší, než medzi mnou a tebou :)
457175
No... zas až tak ďaleko k nemu nemáš... dokonca je vekový rozdiel medzi Ďurom a tebou o dobré dva roky menší, než medzi mnou a tebou *:)*
2Gorecki
0 0
reagovat

krispel

"tak si to skusil" ?? Tak nabuduce, ked zo seba nieco vypotis, tak si najprv precitaj to na co reagujes, a nie len "skusat".
457174
"tak si to skusil" ?? Tak nabuduce, ked zo seba nieco vypotis, tak si najprv precitaj to na co reagujes, a nie len "skusat".
krispel
0 0
reagovat

Silence

No jistě, záleží jen na tom v jaké řece a proti jakému proudu plaveš :)
457173
No jistě, záleží jen na tom v jaké řece a proti jakému proudu plaveš *:)*
Silence
0 0
reagovat

HAL

Já myslím, že proti proudu lze jít (až na výjimky :)) bez újmy.. Člověk ale nesmí začít větou:"Nevím jak se vám to může/nemůže líbit" :)))
457172
Já myslím, že proti proudu lze jít (až na výjimky :)) bez újmy.. Člověk ale nesmí začít větou:"Nevím jak se vám to může/nemůže líbit" :)))
HAL
0 0
reagovat

Silence

Aha, no tak v tom případě ať se připraví na totální nepochopení ze strany svého okolí, a s trochu štěstí i pár velmi zábavných nenávistných a odsuzujících dopisů od zhrzených fanoušků :D
457171
Aha, no tak v tom případě ať se připraví na totální nepochopení ze strany svého okolí, a s trochu štěstí i pár velmi zábavných nenávistných a odsuzujících dopisů od zhrzených fanoušků *:D*
Silence
0 0
reagovat

HAL

To jsme se nepochopili :) To byla reakce na to, že někdy zase zkusí "jít proti proudu" :)) Running Scared bych jí zrovna já nedoporučoval... Viz 26.02.2007 23:53:03 8)
457170
To jsme se nepochopili :) To byla reakce na to, že někdy zase zkusí "jít proti proudu" :)) Running Scared bych jí zrovna já nedoporučoval... Viz 26.02.2007 23:53:03 *8)*
HAL
0 0
reagovat

Silence

Doporučovat Charlottě Running Scared..... no nevim no :D
Mě se film hodně líbil, víceméně souhlasím s recenzí, ale na rozdíl od dura mě v něm moc nebraly ty akční scény, ale spíš to všechno okolo.

a btw: Dobré ráno :))

457169
Doporučovat Charlottě Running Scared..... no nevim no *:D* Mě se film hodně líbil, víceméně souhlasím s recenzí, ale na rozdíl od dura mě v něm moc nebraly ty akční scény, ale spíš to všechno okolo. a btw: Dobré ráno *:))*
Silence
0 0
reagovat

lubo

No tak brzdi trosku... mojich 27 rokov je imho este stale dost daleko od Durovho dochodcovskeho...;)
Aj ked... medzi vami "nastkami" som uz asi aj ja vnimany ako dochodca;)

BTW, Running Scared na jedno pozretie v pohode, ale okrem sceny na stadione a par zaberov na Rodena a jeho tetovanie;) si uz z toho filmu nepametam nic..
457168
No tak brzdi trosku... mojich 27 rokov je imho este stale dost daleko od Durovho dochodcovskeho...;) Aj ked... medzi vami "nastkami" som uz asi aj ja vnimany ako dochodca;) BTW, [b]Running Scared[/b] na jedno pozretie v pohode, ale okrem sceny na stadione a par zaberov na Rodena a jeho tetovanie;) si uz z toho filmu nepametam nic..
lubo
0 0
reagovat
brou noc v diskuzi je spíš provokace:)
457167
brou noc v diskuzi je spíš provokace:)
0 0
reagovat
Jo a lidi, přestaňte si tu už konečně dávat dobrou noc, nebo prosadím označení good night loser.
457166
Jo a lidi, přestaňte si tu už konečně dávat dobrou noc, nebo prosadím označení good night loser.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se