Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 107741 - 107760 Napsat příspěvek

imf

Extrémně to brzdí načtení, protože všechno co je pod reklamou a menu se objeví až když se natáhne ten flash 4kb/s:-

A navíc to vůbec nefunguje ani 3 vteriny ani kliknutí, takže je to k ničemu:))
456654
Extrémně to brzdí načtení, protože všechno co je pod reklamou a menu se objeví až když se natáhne ten flash 4kb/s*:-* A navíc to vůbec nefunguje ani 3 vteriny ani kliknutí, takže je to k ničemu*:))*
imf
0 0
reagovat
Hehe, já nemám s reklamou v Opeře problém... :D :+
456653
Hehe, já nemám s reklamou v Opeře problém... *:D* *:+*
0 0
reagovat

KARLOS

Jo, mně asi taky. BTW Zrovna koukám na Kurýra 2 a celkem slušná reklama na A8. ;)
456652
Jo, mně asi taky. BTW Zrovna koukám na Kurýra 2 a celkem slušná reklama na A8. ;)
KARLOS
0 0
reagovat
Hmm, bapi, pěkná, ale mě se nejvíc zamlouvala ta poslední ;)...
456651
Hmm, bapi, pěkná, ale mě se nejvíc zamlouvala ta poslední ;)...
0 0
reagovat
Tak něco jiného, co se netýká reklamy. Co říkáte na mojí novou ikonku? První od The Playaz Court, na které není Joker. ;)
456650
Tak něco jiného, co se netýká reklamy. Co říkáte na mojí novou ikonku? První od The Playaz Court, na které není Joker. ;)
0 0
reagovat

reklama

mne to ve FF 2.0 jde normalne (je mala, kdyz najedu, zvetsi se, pak jde normalne zavrit)
456649
mne to ve FF 2.0 jde normalne (je mala, kdyz najedu, zvetsi se, pak jde normalne zavrit)
reklama
0 0
reagovat

2ko3r

RTFM... teda resp RTFF :D
456648
RTFM... teda resp RTFF *:D*
2ko3r
0 0
reagovat
tak to bude teďka Kvíz ne, když už máte prachy na ceny? ;) :D :)) :+
456647
tak to bude teďka Kvíz ne, když už máte prachy na ceny? *;)* *:D* *:))* *:+*
0 0
reagovat
musim pochvalit oproti konkurencnym webom velmi vkusne umiestnenie (uz nevyhnutnej;) reklamy
456646
musim pochvalit oproti konkurencnym webom velmi vkusne umiestnenie (uz nevyhnutnej;) reklamy
0 0
reagovat
a uz zase zacina vecny souboj priznivcu internetovych prohlizecu, toho ci onoho jmena. =)
456645
a uz zase zacina vecny souboj priznivcu internetovych prohlizecu, toho ci onoho jmena. =)
0 0
reagovat
zlato mozila
456644
zlato mozila
0 0
reagovat

Opera

Mám Operu v9.1 a reklama se ve zvetsene verzi vubec neobjevuje... zlata Opera ;)
456643
Mám Operu v9.1 a reklama se ve zvetsene verzi vubec neobjevuje... zlata Opera ;)
Opera
0 0
reagovat
Doted nikde zadnou reklamu nevidim, a to sem ten typ, co se v nestavenich prohlizece v zivote nehrabal... zlatej Firefox ;)
456642
Doted nikde zadnou reklamu nevidim, a to sem ten typ, co se v nestavenich prohlizece v zivote nehrabal... zlatej Firefox ;)
0 0
reagovat
Aspoň, že to je reklama na O2, jinak bychom tady měla Čtvrtníčka se psy s umělými parohami. ;)
456640
Aspoň, že to je reklama na O2, jinak bychom tady měla Čtvrtníčka se psy s umělými parohami. ;)
0 0
reagovat
Zprvu sem si tý reklamy ani nevšiml, zlatý IE7:)
456641
Zprvu sem si tý reklamy ani nevšiml, zlatý IE7:)
0 0
reagovat

krispel

Vyleze znova jen pokud na ni cca tri vteriny drzis kurzor mysi... tak ujetej snad nejsi, ne? ;)
(nebo nemas zapnuty cookies)
456639
Vyleze znova jen pokud na ni cca tri vteriny drzis kurzor mysi... tak ujetej snad nejsi, ne? ;) (nebo nemas zapnuty cookies)
krispel
0 0
reagovat

imf

No nevím. Ve FF to mám bloknuté, tak jsem nastartoval IE7, abych omrknul reklamu a díky JS erroru není vidět..
('bb21398_isflash' is undefined)
456638
No nevím. Ve FF to mám bloknuté, tak jsem nastartoval IE7, abych omrknul reklamu a díky JS erroru není vidět.. ('bb21398_isflash' is undefined)
imf
0 0
reagovat
Fuj to sem se lekl, reklama jak vrata, zavřu jí, ale ona vyleze zase, takhle se podle mě slušná reklama nechová. Co se dá dělat, každá sranda něco stojí, snad bude logo MZ vyšito zlatou nití.
456637
Fuj to sem se lekl, reklama jak vrata, zavřu jí, ale ona vyleze zase, takhle se podle mě slušná reklama nechová. Co se dá dělat, každá sranda něco stojí, snad bude logo MZ vyšito zlatou nití.
0 0
reagovat
Ted opravuju pocitace v mariankach a mam net zadaco a opere se jen smeju :D:+
456636
Ted opravuju pocitace v mariankach a mam net zadaco a opere se jen smeju *:D**:+*
0 0
reagovat
Jo, Opera... uz se zase smeju. :) (ten IE ma fakt neco do sebe, kluci)
456635
Jo, Opera... uz se zase smeju. :) (ten IE ma fakt neco do sebe, kluci)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se