Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 107781 - 107800 Napsat příspěvek
Jo a lidi, přestaňte si tu už konečně dávat dobrou noc, nebo prosadím označení good night loser.
457166
Jo a lidi, přestaňte si tu už konečně dávat dobrou noc, nebo prosadím označení good night loser.
0 0
reagovat
To byl dotaz, měl sem pocit, že když tu acheron postuje takové obrázky, že k nim má rychlý přístup, že je má přímo v kompu, tudíž že se mu takový styl líbí a takových fotek je na blozích emo kids plný kýbl, tak sem to zkusil a netrefil, dont judge my.:D
457165
To byl dotaz, měl sem pocit, že když tu acheron postuje takové obrázky, že k nim má rychlý přístup, že je má přímo v kompu, tudíž že se mu takový styl líbí a takových fotek je na blozích emo kids plný kýbl, tak sem to zkusil a netrefil, dont judge my.*:D*
0 0
reagovat
Teda... když se podívám na to, kolik je (není) lidí na chatu a vzpomenu si na včerejšek... :D
457164
Teda... když se podívám na to, kolik je (není) lidí na chatu a vzpomenu si na včerejšek... *:D*
0 0
reagovat
Dobrou noc Movie Zone
457163
Dobrou noc Movie Zone
0 0
reagovat
duro ma tech filmu vic... ale me to tesi, u nej mam vzdycky tu jistotu zrcadloveho vkusu. Tech par veci na kterym se shodneme jde spocitat na prstech jedny ruky. A nic bych na tom nemenil. :)))
457162
duro ma tech filmu vic... ale me to tesi, u nej mam vzdycky tu jistotu zrcadloveho vkusu. Tech par veci na kterym se shodneme jde spocitat na prstech jedny ruky. A nic bych na tom nemenil. :)))
0 0
reagovat

Charlotte

Zkus to, je to fajn... :))
457161
Zkus to, je to fajn... *:))*
Charlotte
0 0
reagovat
duro: asi každý má film, u kterého se zdá, že se všichni ostatní totálně zbláznili a při sledování jeli v zatraceně tvrdých drogách..:-) Ale obdivuji odvahu jít proti proudu...Taky to někdy zkusím;)
457160
duro: asi každý má film, u kterého se zdá, že se všichni ostatní totálně zbláznili a při sledování jeli v zatraceně tvrdých drogách..:-) Ale obdivuji odvahu jít proti proudu...Taky to někdy zkusím*;)*
0 0
reagovat

duro

Otázka byla rychlejší než oči na komentářích;)
457159
Otázka byla rychlejší než oči na komentářích;)
duro
0 0
reagovat

HAL:

Kult hákového som ošomral aj ja. Silence: Súhlas, takých 6/10. Fluke: Napísal som dôvody k recenzii na RS. Proste mi to prišlo ako nezmyselná omáčka k svom vynikajúcim prestrelkám, nič viac...
457158
Kult hákového som ošomral aj ja. Silence: Súhlas, takých 6/10. Fluke: Napísal som dôvody k recenzii na RS. Proste mi to prišlo ako nezmyselná omáčka k svom vynikajúcim prestrelkám, nič viac...
HAL:
0 0
reagovat

xMort:

dik, uz som ho stiahol vtedy (vydoloval som flv link :) ), hned ako si ukazal plagat.
Plagaty: jj.
inak ked budes mat info (al. odkazy) na nejake dalsie zaujimave alebo nove horory, ci uz beckove, alebo tie ktore nebudu v nasej distribucii, kludne sa ozvi ja horory mozem. ;)
457157
dik, uz som ho stiahol vtedy (vydoloval som flv link :) ), hned ako si ukazal plagat. Plagaty: jj. inak ked budes mat info (al. odkazy) na nejake dalsie zaujimave alebo nove horory, ci uz beckove, alebo tie ktore nebudu v nasej distribucii, kludne sa ozvi ja horory mozem. ;)
xMort:
0 0
reagovat

acheron

Oceňuju snahu :) Fotky jsou pěkné.
Ale tohle je hold otázka názoru. Mě se ty dva plakáty (hlavně ten na Skinwalkers) líbí hodně..
Trailer je tu
457156
Oceňuju snahu :) Fotky jsou pěkné. Ale tohle je hold otázka názoru. Mě se ty dva plakáty (hlavně ten na Skinwalkers) líbí hodně.. Trailer je [link="http://ifilm-740.vo.llnwd.net/o/contentstore/getStream/2826740_300.flv"]tu[/link]
acheron
0 0
reagovat

krispel

Jako, ja sem se tu myslim dost snazil naznacit, ze Librarian JE nehorazny cecko. Ze ten film JE hrozne debilni. Tak teda nechapu cos od toho jako cekal ?)
457155
Jako, ja sem se tu myslim dost snazil naznacit, ze Librarian JE nehorazny cecko. Ze ten film JE hrozne debilni. Tak teda nechapu cos od toho jako cekal *?)*
krispel
0 0
reagovat

duro

Mě se Running Scared zastavilo na 60%...
457154
Mě se Running Scared zastavilo na 60%...
duro
0 0
reagovat

HAL

konecne to niekto pochopil normalne. dik
457153
konecne to niekto pochopil normalne. dik
HAL
0 0
reagovat

duro

Každej jsme nějakej, mě se zas pravě výrazně nelíbil Kult hákového kříže ?)
457152
Každej jsme nějakej, mě se zas pravě výrazně nelíbil Kult hákového kříže *?)*
duro
0 0
reagovat

2duro

Som v šoku... ale zas na druhej strane, ani Goreckemu to nesadlo a to je už pomaly tvoja veková skupina, takže to neber nijako tragicky - si už na to jednoducho pristarý ?)
457151
Som v šoku... ale zas na druhej strane, ani Goreckemu to nesadlo a to je už pomaly tvoja veková skupina, takže to neber nijako tragicky - si už na to jednoducho pristarý *?)*
2duro
0 0
reagovat

duro

Pročpak?
457150
Pročpak?
duro
0 0
reagovat

krispel

Proč zmiňuješ EMO jsem nějak nepochopil, acheron jen poukázal na pár obrázků které se stylem blíží tomu plakátu a jsou ve většině případů mnohem zajímavější.
457149
Proč zmiňuješ EMO jsem nějak nepochopil, acheron jen poukázal na pár obrázků které se stylem blíží tomu plakátu a jsou ve většině případů mnohem zajímavější.
krispel
0 0
reagovat

křysař ľubo

Kedze si to zobral pozitivne, tak si mi tym dal kompliment ty, dakujem ;)
Inak to ako kompliment neberem :) pozrel som si to, a je to bohuzial to co som si myslel :) a ja, hoci takych ludi poznam vela, zrovna neoblubujem. Nic proti nim nemam, da sa s nimi aj pokecat (neskatulkujem, len ich pre tento krat pouzijem ako subkulturu), ale nemusim ich. Vacsina z nich sa naozaj chova prilis detsky, resp. to chovanie mi nesedi. A vobec ... nemam rad skatulky, takze uz aj to berem ako "urazku", :))) ze ma niekde zaradil a este k tomu k takymto :D, keby mi povedal ze som masovy vrah tak by mi to tak nevadilo :D
457148
Kedze si to zobral pozitivne, tak si mi tym dal kompliment ty, dakujem ;) Inak to ako kompliment neberem :) pozrel som si to, a je to bohuzial to co som si myslel :) a ja, hoci takych ludi poznam vela, zrovna neoblubujem. Nic proti nim nemam, da sa s nimi aj pokecat (neskatulkujem, len ich pre tento krat pouzijem ako subkulturu), ale nemusim ich. Vacsina z nich sa naozaj chova prilis detsky, resp. to chovanie mi nesedi. A vobec ... nemam rad skatulky, takze uz aj to berem ako "urazku", :))) ze ma niekde zaradil a este k tomu k takymto *:D*, keby mi povedal ze som masovy vrah tak by mi to tak nevadilo *:D*
křysař ľubo
0 0
reagovat
Ľudia, sám neverím tomu, čo tu teraz napíšem, ale práve sa mi výrazne NEpáčilo Running Scared. ?)
457147
Ľudia, sám neverím tomu, čo tu teraz napíšem, ale práve sa mi výrazne NEpáčilo Running Scared. *?)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se