Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 107701 - 107720 Napsat příspěvek
TO tu je na vecer solidni tema - budoucnost nasi zeme jde do kytek aneb jak a s cim zhebnu... Celkem zajimave, ale preci se jeste nikam nechystam takze planovat si Funeral nebudu. Jinak Hlade, aby te ti studenti (prece uz jen dnes jsou nekteri pekna hovada) nenakopali tam, kde si sedas (a zico v tramvaji to nebude)...
457231
TO tu je na vecer solidni tema - budoucnost nasi zeme jde do kytek aneb jak a s cim zhebnu... Celkem zajimave, ale preci se jeste nikam nechystam takze planovat si Funeral nebudu. Jinak Hlade, aby te ti studenti (prece uz jen dnes jsou nekteri pekna hovada) nenakopali tam, kde si sedas (a zico v tramvaji to nebude)...
0 0
reagovat
No vzhledem k tomu, že předpokládám, že tahle země se zruinuje než budu v důchodu, tak určitě nepočítám s něčím jako je důchod, bůh ví jestli to bude existovat:D
Životní pojištění a doufat, že pojišťovna neskrachuje pánové...lepší než se spolíhat na stát8)
No a snad se udusím ve 180 při pokusu sundat podprsenku zubama:) (Modří vědí;)
457230
No vzhledem k tomu, že předpokládám, že tahle země se zruinuje než budu v důchodu, tak určitě nepočítám s něčím jako je důchod, bůh ví jestli to bude existovat*:D* Životní pojištění a doufat, že pojišťovna neskrachuje pánové...lepší než se spolíhat na stát*8)* No a snad se udusím ve 180 při pokusu sundat podprsenku zubama*:)* (Modří vědí;)
0 0
reagovat

Lubo:

PRESNE TOTO som mal celé detstvo, teda zhruba do predvlaňajška :-). Sad, lesný tieň, okopávanie záhrady, sadenie zemiakov, chov sliepok a zajacov. A budem šťastný, ak zomriem v paneláku, kde teplá voda tečie každý deň, kde je pripojenie na internet, kde je oproti cez cestu videopožičovňa a cez dve cesty premiérové kino. 8)
457229
PRESNE TOTO som mal celé detstvo, teda zhruba do predvlaňajška :-). Sad, lesný tieň, okopávanie záhrady, sadenie zemiakov, chov sliepok a zajacov. A budem šťastný, ak zomriem v paneláku, kde teplá voda tečie každý deň, kde je pripojenie na internet, kde je oproti cez cestu videopožičovňa a cez dve cesty premiérové kino. *8)*
Lubo:
0 0
reagovat
To já budu jezdit tramvají po městě a buzerovat studenty, že nepouštěj starý lidi sednout. Určítě mě to na nějakou dobu zabaví :D
457228
To já budu jezdit tramvají po městě a buzerovat studenty, že nepouštěj starý lidi sednout. Určítě mě to na nějakou dobu zabaví *:D*
0 0
reagovat
Ja sa dúfam na staré kolená vrátim domov a začnem sa venovať chovu sliepok, králikov, sadeniu zemiakov, cibule a kalerábu, ako to robil môj dedko, jeho dedko, dedko jeho dedka a i ďalší ich predkovia po mnoho generácii dozadu. Nezaťažený starosťami sveta, v tichu pod lesom zložiť svoje staré kosti do tône stromov v našom ovocnom sade za teplého letného vánku a počúvať zvuky dediny...8)
457227
Ja sa dúfam na staré kolená vrátim domov a začnem sa venovať chovu sliepok, králikov, sadeniu zemiakov, cibule a kalerábu, ako to robil môj dedko, jeho dedko, dedko jeho dedka a i ďalší ich predkovia po mnoho generácii dozadu. Nezaťažený starosťami sveta, v tichu pod lesom zložiť svoje staré kosti do tône stromov v našom ovocnom sade za teplého letného vánku a počúvať zvuky dediny...*8)*
0 0
reagovat

karlos

OK, sorry... nedohlednul jsem na konec te ironie. Ale to co jsem napsal presto plati. ;)
457226
OK, sorry... nedohlednul jsem na konec te ironie. Ale to co jsem napsal presto plati. ;)
karlos
0 0
reagovat
imf: Jestli jsi to nepochopil, tak to poslední bylo myšleno jako vtip ;)... Už jen tím, že jsem uvedl, že ho mají blíž než my...
Já bych chtěl umřít, no nevím, kde bych chtěl umřít, ale jelikož mám nějaké moc nepěkné a nezdravé zlozvyky, tak si myslím, že umřu dřív... I moje čára života, dobře, nebudu se do toho pouštět nanovo :D:D:D
457225
imf: Jestli jsi to nepochopil, tak to poslední bylo myšleno jako vtip ;)... Už jen tím, že jsem uvedl, že ho mají blíž než my... Já bych chtěl umřít, no nevím, kde bych chtěl umřít, ale jelikož mám nějaké moc nepěkné a nezdravé zlozvyky, tak si myslím, že umřu dřív... I moje čára života, dobře, nebudu se do toho pouštět nanovo :D:D:D
0 0
reagovat
Prazdniny jmenem duchod? Hahaha... zeptej se svoji babicky nebo svyho dedecka jak s tim duchodem vychazeji a pak prijd zpatky a napis nam nejakou revizi tveho zvolani. Rad si to poslechnu. ;)

Doufam, ze umru s klavesnici v ruce, pri plne praci a s bankovnim uctem v plusu. Je to sice sen, ale nenecham si ho vzit. :)))
457224
Prazdniny jmenem duchod? Hahaha... zeptej se svoji babicky nebo svyho dedecka jak s tim duchodem vychazeji a pak prijd zpatky a napis nam nejakou revizi tveho zvolani. Rad si to poslechnu. ;) Doufam, ze umru s klavesnici v ruce, pri plne praci a s bankovnim uctem v plusu. Je to sice sen, ale nenecham si ho vzit. :)))
0 0
reagovat
Co to dnes VŠICHNI máte s tím věkem??? Ano, každý jednou umřeme, ale negativní myšlenky sem přece tahat nemusíme...
Proto: Shushiko, Duro, Gorecki a já ještě nevím kdo - nic si z toho nedělejte, jste v nejlepším věku života, jste tou tažnou silou společnosti a já nevím co ještě... Berte to tak - vy si nemůsíte do hospody brát občanku, nemusíte shánět potvrzení o studiu a máte blíž k prázdninám jménem důchod blíž než my všichni dohromady ;)... A to se oplatí ne??? :D:D:D
457223
Co to dnes VŠICHNI máte s tím věkem??? Ano, každý jednou umřeme, ale negativní myšlenky sem přece tahat nemusíme... Proto: Shushiko, Duro, Gorecki a já ještě nevím kdo - nic si z toho nedělejte, jste v nejlepším věku života, jste tou tažnou silou společnosti a já nevím co ještě... Berte to tak - vy si nemůsíte do hospody brát občanku, nemusíte shánět potvrzení o studiu a máte blíž k prázdninám jménem důchod blíž než my všichni dohromady ;)... A to se oplatí ne??? :D:D:D
0 0
reagovat

speta.jr

Az ja pujdu do duchodu, tak zadny nebude:o A vlada, hmm no nevolil jsem je :-
457222
Az ja pujdu do duchodu, tak zadny nebude*:o* A vlada, hmm no nevolil jsem je *:-*
speta.jr
0 0
reagovat

speta.jr

jenom taková otázečka....Jak seš spokojenej s vládou? (prej moc neplatí za důchody);)
457221
jenom taková otázečka....Jak seš spokojenej s vládou? (prej moc neplatí za důchody)*;)*
speta.jr
0 0
reagovat

Shmitz

Nedelej se me starocha:D
457220
Nedelej se me starocha*:D*
Shmitz
0 0
reagovat

speta

neposmívej se mladším!?)
457219
neposmívej se mladším!*?)*
speta
0 0
reagovat

Shimitz

Neco, co neni stare par let tam nemas?:D:D
457218
Neco, co neni stare par let tam nemas?*:D**:D*
Shimitz
0 0
reagovat
Star Wars scratch link
457217
Star Wars scratch http://www.gougoule.com/bonus/scratch.php
0 0
reagovat
Tak jsem se dne sodhodlal zkouknout Kinobox a na to jak jste na to nadavali, tak me to prekvapilo. Nic extra ale aspon neco.
457216
Tak jsem se dne sodhodlal zkouknout Kinobox a na to jak jste na to nadavali, tak me to prekvapilo. Nic extra ale aspon neco.
0 0
reagovat

duro

ad slov.dab.: mne sa zda, ako keby malo tlacili na pilu.
KARLOS: jeden nikdy nevie ;) mozno sa uz niekto nasiel kto si dal tu fotku ako obrazok na plochu :)) Ale nie som si tym velmi isty.
457215
ad slov.dab.: mne sa zda, ako keby malo tlacili na pilu. [b]KARLOS:[/b] jeden nikdy nevie ;) mozno sa uz niekto nasiel kto si dal tu fotku ako obrazok na plochu :)) Ale nie som si tym velmi isty.
duro
0 0
reagovat
acheron: vzhledem k tomu, že tady aktivně působí jen tři slečny, tak máš možná pravdu, ale ani o jedné nevím, že by nějak ujížděla na Radcliffovi ;)... A ke všemu to myslím někdo ocení, je tu VELMI silná fan základna ;):D...
457214
acheron: vzhledem k tomu, že tady aktivně působí jen tři slečny, tak máš možná pravdu, ale ani o jedné nevím, že by nějak ujížděla na Radcliffovi ;)... A ke všemu to myslím někdo ocení, je tu VELMI silná fan základna ;):D...
0 0
reagovat
Tie slovenské dabingy: technicky a prácou hercov sa mi zdajú v pohode. Problém je s tými prekladmi. české sú proste "hláškovejšie". A Autá je celkom špecifický prípad. Tam je neuveriteľné obsadenie. Novotný za toho hrdzáka, Polívka za policajné auto, Macháček za hipícku dodávku - všetko geniálny casting. A ten nápad, že jeden komentátor na pretekoch je Slovák (Karol Kolák 8)), proste bomba, žrádlo, lepšie ako originál, o slovenčine ani nehovoriac.
457213
Tie slovenské dabingy: technicky a prácou hercov sa mi zdajú v pohode. Problém je s tými prekladmi. české sú proste "hláškovejšie". A Autá je celkom špecifický prípad. Tam je neuveriteľné obsadenie. Novotný za toho hrdzáka, Polívka za policajné auto, Macháček za hipícku dodávku - všetko geniálny casting. A ten nápad, že jeden komentátor na pretekoch je Slovák (Karol Kolák *8)*), proste bomba, žrádlo, lepšie ako originál, o slovenčine ani nehovoriac.
0 0
reagovat

KARLOS

ad Radcliff: nemala by to sem postovat nahodou zena? resp. ty, ale na zenskem foru? :D
457212
ad Radcliff: nemala by to sem postovat nahodou zena? resp. ty, ale na zenskem foru? *:D*
KARLOS
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se