Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 107081 - 107100 Napsat příspěvek
Jedině, pokud chodíš do vedlejší banky, to si ho pak možná všimneš.
458237
Jedině, pokud chodíš do vedlejší banky, to si ho pak možná všimneš.
0 0
reagovat
Tak jako Florenc neni uplne blby misto (z hlediska hustoty teda je... je to krizovatka, ne osidlena oblast ;), ale to kino je tak neuveritelne zastrceny (pro beznyho smrtelnika)...
458236
Tak jako Florenc neni uplne blby misto (z hlediska hustoty teda je... je to krizovatka, ne osidlena oblast ;), ale to kino je tak neuveritelne zastrceny (pro beznyho smrtelnika)...
0 0
reagovat
To je největší problém. Cesta přes celou Prahu mě občas skutečně irituje, ale to je holt nutná daň za kvalitu. Lepší jet o 10 minut dýl na Florenc, než sedět u stolečků v "národkovym" Perštýně.
458235
To je největší problém. Cesta přes celou Prahu mě občas skutečně irituje, ale to je holt nutná daň za kvalitu. Lepší jet o 10 minut dýl na Florenc, než sedět u stolečků v "národkovym" Perštýně.
0 0
reagovat

Psema

Bohuzel na dost nestastnym miste...
458234
Bohuzel na dost nestastnym miste...
Psema
0 0
reagovat

imf

Atlas je excelentní kino, včera se mi to jen potvrdilo:+
458233
Atlas je excelentní kino, včera se mi to jen potvrdilo*:+*
imf
0 0
reagovat
Taky myslím, že ten boom pražských multikin způsobil tuhle situaci... do většiny kin chodí málo lidí, takže ty, co vydělávají, je musí dotovat... Kdyby ta nejvíc prodělečná kina nebyla, vůbec nic by se nestalo a v těch ostatních by si jednou za čas alespoň mohli dovolit vyměnit aparatury... hlavně ty zvukové... 8)
458232
Taky myslím, že ten boom pražských multikin způsobil tuhle situaci... do většiny kin chodí málo lidí, takže ty, co vydělávají, je musí dotovat... Kdyby ta nejvíc prodělečná kina nebyla, vůbec nic by se nestalo a v těch ostatních by si jednou za čas alespoň mohli dovolit vyměnit aparatury... hlavně ty zvukové... *8)*
0 0
reagovat
Tak jasně, že ta necelá půlhodinka na Anděl mě nezabije, ale jak říkáš - bylo by pro mě mnohem pohodlnější mít kino na Chodově ;) Nho co, aspoň tam je Benetton, taky dobrý! :)
458231
Tak jasně, že ta necelá půlhodinka na Anděl mě nezabije, ale jak říkáš - bylo by pro mě mnohem pohodlnější mít kino na Chodově ;) Nho co, aspoň tam je Benetton, taky dobrý! *:)*
0 0
reagovat
A pak jeste chran buh, pokud mate pozadavky na kvalitu projekce... :) Kdybych delal zebricek, tak napr. PC Andel a Hostivar by byly zatracene dole... nejak jsem se zamiloval do Atlasu, VC Andel (THX sal) a Letnan (tam se ovsem stridaji promitaci jak ponozky).

Samozrejme nejhorsi ever je Perstyn... ale to neni kino, to je sofistikovane mucidlo.
458230
A pak jeste chran buh, pokud mate pozadavky na kvalitu projekce... :) Kdybych delal zebricek, tak napr. PC Andel a Hostivar by byly zatracene dole... nejak jsem se zamiloval do Atlasu, VC Andel (THX sal) a Letnan (tam se ovsem stridaji promitaci jak ponozky). Samozrejme nejhorsi ever je Perstyn... ale to neni kino, to je sofistikovane mucidlo.
0 0
reagovat
Ale to je naprosto irelevantni... jde o to, ze proste Village ani Palace nejsou v tak vyraznym plusu, aby se jim vyplatilo cokoliv stavet. Uz takhle maj problemy s tim, aby ze zisku Slovace/Andela pokryly vsechny ostatni pobocky. Nekolikrat uz se uvazovalo o totalni likvidaci Hostivare, napr. IMAX mel jit taky do haje... s kinama to neni nijak slavny, takze zustane u zboznych prani. Nicmene si myslim neni na co stezovat. Ja bydlim dost na okraji a presto se do triceti minut dostanu do tri ruznych multiplexu, takze... obcas je to ciste o pohodlnosti...
458229
Ale to je naprosto irelevantni... jde o to, ze proste Village ani Palace nejsou v tak vyraznym plusu, aby se jim vyplatilo cokoliv stavet. Uz takhle maj problemy s tim, aby ze zisku Slovace/Andela pokryly vsechny ostatni pobocky. Nekolikrat uz se uvazovalo o totalni likvidaci Hostivare, napr. IMAX mel jit taky do haje... s kinama to neni nijak slavny, takze zustane u zboznych prani. Nicmene si myslim neni na co stezovat. Ja bydlim dost na okraji a presto se do triceti minut dostanu do tri ruznych multiplexu, takze... obcas je to ciste o pohodlnosti...
0 0
reagovat
Podle mě do atraktivnosti je na tom Chodov o hodně napřed než např. jak uvádíš Novodvorská nebo Hostivař.
458228
Podle mě do atraktivnosti je na tom Chodov o hodně napřed než např. jak uvádíš Novodvorská nebo Hostivař.
0 0
reagovat
Já myslim, že místa tam je pořád dost a kdyžtak hned vedle je taky místo.
458227
Já myslim, že místa tam je pořád dost a kdyžtak hned vedle je taky místo.
0 0
reagovat
Na Chodove se kino planovalo, ale nakonec to zavrhli... oni moc dobre vedi, ze uz na to lidi dost kaslou. Viz kino v Hostivari, ktery se prakticky neustale potaci na pokraji krachu. ;) Jedinej kdo vydelava jsou obe kina na Andelu a Slovac... vsichni ostatni jsou tezce ve srabu... a to nemluvime o klasickych kinech (takovej Svetozor je vylozene na statni podpore). Blizkost sidliste je irelevantni, je to videt treba i na Cinema City Novodvorska... do toho kina nepachne pres tyden ani noha, o vikendu je to tak 20-30 lidi na velky filmy... uz jenom cekam, kdy to prestavej na solarium nebo posilovnu (viz Hostivar).
458226
Na Chodove se kino planovalo, ale nakonec to zavrhli... oni moc dobre vedi, ze uz na to lidi dost kaslou. Viz kino v Hostivari, ktery se prakticky neustale potaci na pokraji krachu. ;) Jedinej kdo vydelava jsou obe kina na Andelu a Slovac... vsichni ostatni jsou tezce ve srabu... a to nemluvime o klasickych kinech (takovej Svetozor je vylozene na statni podpore). Blizkost sidliste je irelevantni, je to videt treba i na Cinema City Novodvorska... do toho kina nepachne pres tyden ani noha, o vikendu je to tak 20-30 lidi na velky filmy... uz jenom cekam, kdy to prestavej na solarium nebo posilovnu (viz Hostivar).
0 0
reagovat

Vincent

Ja nevim jak je to tam s prostorem, ale neni cely OC Chodov uz zaplneny? Kam bys tam to kino fouknul?
458225
Ja nevim jak je to tam s prostorem, ale neni cely OC Chodov uz zaplneny? Kam bys tam to kino fouknul?
Vincent
0 0
reagovat
Pav: No právě proto mě trochu irituje to brát jako moderní multiplex :) Chodov je dost atraktivní na to, aby tam vyrostlo pořádný kino - nejlíp třeba od Vyliž ;)
458224
Pav: No právě proto mě trochu irituje to brát jako moderní multiplex :) Chodov je dost atraktivní na to, aby tam vyrostlo pořádný kino - nejlíp třeba od Vyliž ;)
0 0
reagovat
Jin: Nedávno. A zatím skoro nikde, jen na několika Anglických festivalech. Ještě to asi vypadá, že tady se to dá koupit. To je ale vše.
458223
Jin: Nedávno. A zatím skoro nikde, jen na několika Anglických festivalech. Ještě to asi vypadá, že [link="http://www.laikapictures.com/html/laika.html"]tady[/link] se to dá koupit. To je ale vše.
0 0
reagovat
Na tento by sa imho tiez nemalo zabudat..;)
458222
Na [link="http://www.impawards.com/2005/are_we_there_yet.html"]tento[/link] by sa imho tiez nemalo zabudat..;)
0 0
reagovat

Cival

Musím říct, že na tom plakátu "Are we done yet" Ledový kostce ten míval vespod docela úspěšně sekunduje:D:+
458221
Musím říct, že na tom plakátu "Are we done yet" Ledový kostce ten míval vespod docela úspěšně sekunduje*:D**:+*
Cival
0 0
reagovat

Vincent

Myslim Galaxii a mel bys jim priznat aspon to, ze byly historicky prvni multikino v zemi..
458220
Myslim Galaxii a mel bys jim priznat aspon to, ze byly historicky prvni multikino v zemi..
Vincent
0 0
reagovat
Pav: Jestli myslíš Galaxii, tak to s prominutim neberu jako multiplex :)
458219
Pav: Jestli myslíš Galaxii, tak to s prominutim neberu jako multiplex :)
0 0
reagovat
ahcheron: Oboje, su to super filmy, hlavne vnitrni vesmir bol film mojho detstva:)):+
458218
ahcheron: Oboje, su to super filmy, hlavne vnitrni vesmir bol film mojho detstva*:))**:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se