Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 107101 - 107120 Napsat příspěvek
Stary link nebo novy link ?
458217
Stary http://www.impawards.com/2005/are_we_there_yet_ver2.html nebo novy http://www.impawards.com/2007/are_we_done_yet.html ?
0 0
reagovat
dejte sem pls IC link, králíček pěkný :-)
458216
dejte sem pls IC link, králíček pěkný :-)
0 0
reagovat

Cival

Roztomilé, ale na Iceho to pořád nemá ;)
458215
Roztomilé, ale na Iceho to pořád nemá *;)*
Cival
0 0
reagovat
Vypada to, ze cenu za nejdivnejsi grimasu na plakate prebere od Ice Cubea kralicek :D link
458214
Vypada to, ze cenu za nejdivnejsi grimasu na plakate prebere od Ice Cubea kralicek *:D* http://www.impawards.com/2007/last_mimzy_ver3.html
0 0
reagovat

acheron

Vnitřní vesmír byl kdysi jeden z mých nejoblíbenějších filmů a dával jsem si ho pořád, ale teď už jsem ho pár let neviděl.
A Gremlins jsou prostě klasika :D
458213
Vnitřní vesmír byl kdysi jeden z mých nejoblíbenějších filmů a dával jsem si ho pořád, ale teď už jsem ho pár let neviděl. A Gremlins jsou prostě klasika *:D*
acheron
0 0
reagovat

- anketa -

Kto z vas videl film Vnutorny Vesmir (Vnitrni Vesmir :) / Innerspace) od Joe Dante-ho? A ked vam to nic nehovori tak aspon Gremlins 1 a 2?
458212
Kto z vas videl film Vnutorny Vesmir (Vnitrni Vesmir :) / Innerspace) od Joe Dante-ho? A ked vam to nic nehovori tak aspon Gremlins 1 a 2?
- anketa -
0 0
reagovat

Vincent

Jenze kousicek vedle metrem je kino na Hajich ...
458211
Jenze kousicek vedle metrem je kino na Hajich ...
Vincent
0 0
reagovat

Vincent

:-)
458210
:-)
Vincent
0 0
reagovat
A ukážeš nám předem nějaký testovací video tvojí jízdy, abychom věděli jestli psát závěť předtím nebo potom?
458209
A ukážeš nám předem nějaký testovací video tvojí jízdy, abychom věděli jestli psát závěť předtím nebo potom?
0 0
reagovat
Pro mě co má auto není nikde mimo. Pro mě mimo je spiš druhá strana Prahy a to třeba Zličín, Anděl apod. Ehm kdyby někdo bydlel někde na trase Letňany, Prosek, Vysočany, Hloubětín, Černý most nebo tam dojel tak bych ho klidne vyzved autem i tam někam zase odvezl. takovej hodnej bych byl. :-)
458208
Pro mě co má auto není nikde mimo. Pro mě mimo je spiš druhá strana Prahy a to třeba Zličín, Anděl apod. Ehm kdyby někdo bydlel někde na trase Letňany, Prosek, Vysočany, Hloubětín, Černý most nebo tam dojel tak bych ho klidne vyzved autem i tam někam zase odvezl. takovej hodnej bych byl. :-)
0 0
reagovat

st39.6

458207
http://show.idnes.cz/zlodeji-ukradli-jakubiskovi-novy-film-a-vydirali-ho-fh9-/filmvideo.asp?c=A070314_210451_filmvideo_miz
st39.6
0 0
reagovat
Park Hostivař je díra, wtz. Btw, když už jsme u těch OC, zajímalo by mě kdy se uráčí zprovoznit kino na Chodově - OC je fajn, je to velký a nemá to kino, přitom tam je tolik lidí!
458206
Park Hostivař je díra, wtz. Btw, když už jsme u těch OC, zajímalo by mě kdy se uráčí zprovoznit kino na Chodově - OC je fajn, je to velký a nemá to kino, přitom tam je tolik lidí!
0 0
reagovat
podrobnosti :) televize se mi neska zapomnela zapnout ;)
458205
podrobnosti :) televize se mi neska zapomnela zapnout ;)
0 0
reagovat
Co rikate na reklamu-kachnu ala Jakubiskovi ukradli film? (viz idnes, CT, Prima)
Me to bylo jasne hned po presteni titulku.
458204
Co rikate na reklamu-kachnu ala Jakubiskovi ukradli film? (viz idnes, CT, Prima) Me to bylo jasne hned po presteni titulku.
0 0
reagovat
este bude pak premiera, vis? A to bude hromada terminu. Hostivar je takovej mrtvej bod na mape .... a to rikam s vedomim, ze nebydlim moc daleko od nej. Nediv se, ze tam nikdo nechce. To je jako bys zval lidi z Rican do Slustickyho kina ... pockat, tam je jen vrakoviste ... to je jedno ... neska uz melu paty pres devaty. Proste tam nikdo nechce, deal with it ;)
458203
este bude pak premiera, vis? A to bude hromada terminu. Hostivar je takovej mrtvej bod na mape .... a to rikam s vedomim, ze nebydlim moc daleko od nej. Nediv se, ze tam nikdo nechce. To je jako bys zval lidi z Rican do Slustickyho kina ... pockat, tam je jen vrakoviste ... to je jedno ... neska uz melu paty pres devaty. Proste tam nikdo nechce, deal with it ;)
0 0
reagovat
No nechci nic říkat ale ve čtvrtek od 20:30 to dávájí ve Slovanském domě (to budu ještě v práci), v pátek v Hostivaři od 19 hod. a v sobotu v Brně. Tak nevím kdo by kam chtěl jít jinám, když jiné termíny nejsou. :-)
458202
No nechci nic říkat ale ve čtvrtek od 20:30 to dávájí ve Slovanském domě (to budu ještě v práci), v pátek v Hostivaři od 19 hod. a v sobotu v Brně. Tak nevím kdo by kam chtěl jít jinám, když jiné termíny nejsou. :-)
0 0
reagovat

smegjacob

:D Tak to vypadá skvěle. Nevíš o tom fimu něco víc? (Kdy? Kde?)
458201
*:D* Tak to vypadá skvěle. Nevíš o tom fimu něco víc? (Kdy? Kde?)
smegjacob
0 0
reagovat
a na treti stranu je to zbytku populace ukradeny
458200
a na treti stranu je to zbytku populace ukradeny
0 0
reagovat
Karlos: Ale na druhu stranu je pravda ze by to bolo prehladnejsie
458199
Karlos: Ale na druhu stranu je pravda ze by to bolo prehladnejsie
0 0
reagovat
krispel: Promiň, ale už jsem z těch tvých postů trochu znuděný... Domlouváme se tady, protože přímo pod filmem je to zaplácávání místa, ano, tam máš pravdu, že by se takové věci neměly řešit, ale pouze tam... Tady je obecná diskuze, která se má jakž takž týkat filmu... A domlouvání společné projekce je jak obecné, tak filmové... ;)
Nikdo tě nenutí to číst, takže nevím, kde je problém ;)...
458198
krispel: Promiň, ale už jsem z těch tvých postů trochu znuděný... Domlouváme se tady, protože přímo pod filmem je to zaplácávání místa, ano, tam máš pravdu, že by se takové věci neměly řešit, ale pouze tam... Tady je obecná diskuze, která se má jakž takž týkat filmu... A domlouvání společné projekce je jak obecné, tak filmové... ;) Nikdo tě nenutí to číst, takže nevím, kde je problém ;)...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se