Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 107041 - 107060 Napsat příspěvek

bapi

Ještě se musím vyjádřit já, páč jsem to celý způsobil ;). Mně vůbec nevadí, že si někdo stahuje filmy. Ať si je stahuje a zkazí si na kinoripech oči, jak se mu zlíbí a ať u toho klidně jí vanilkový dorty ;). Šlo mi jen o sortu lidí, která přijde kamkoliv a aby vypadala cool před svými kamarády, začne psát podobné posty, přestože diskuze o filmu (která měla plynout z položené otázky) ho v podstatě vůbec nezajímá. Jde jen o ten akt "přijdu, vytáhnu se a s nadmutou hrudí odejdu". Vadí mi to a proto mám v kapse pohotovstní špednlík, abych ji takovým lidem splasknul ;)
457991
Ještě se musím vyjádřit já, páč jsem to celý způsobil ;). Mně [b]vůbec nevadí[/b], že si někdo stahuje filmy. Ať si je stahuje a zkazí si na kinoripech oči, jak se mu zlíbí a ať u toho klidně jí vanilkový dorty ;). Šlo mi jen o sortu lidí, která přijde kamkoliv a aby vypadala cool před svými kamarády, začne psát podobné posty, přestože diskuze o filmu (která měla plynout z položené otázky) ho v podstatě vůbec nezajímá. Jde jen o ten akt "přijdu, vytáhnu se a s nadmutou hrudí odejdu". Vadí mi to a proto mám v kapse pohotovstní špednlík, abych ji takovým lidem splasknul ;)
bapi
0 0
reagovat
me nejak nezaujala...
457990
me nejak nezaujala...
0 0
reagovat

rcorp

na Vránu se taky chystám...
457989
na Vránu se taky chystám...
rcorp
0 0
reagovat

rcorp

Stojim za tebou, Jasone. ;)
457988
Stojim za tebou, Jasone. ;)
rcorp
0 0
reagovat
Jinak jsem vcera koukal na Vranu a musim kacirsky rict, ze takovyhle zpracovani tematu laska vs smrt se mi zamlouva vic, nez to ktere pouzila Fontana.
457987
Jinak jsem vcera koukal na Vranu a musim kacirsky rict, ze takovyhle zpracovani tematu laska vs smrt se mi zamlouva vic, nez to ktere pouzila Fontana.
0 0
reagovat
Pekne nalozene kotlety s rizi... No mnamka a navrch to zazdim pekne vychlazenou "cernou kuzelkou"... ;)
457986
Pekne nalozene kotlety s rizi... No mnamka a navrch to zazdim pekne vychlazenou "cernou kuzelkou"... ;)
0 0
reagovat

Vincent

jep jep...podle mých informací to tak je...ale zatim sem byl línej číst si zákony, abych si to potvrdil
457985
jep jep...podle mých informací to tak je...ale zatim sem byl línej číst si zákony, abych si to potvrdil
Vincent
0 0
reagovat

2scroochy

To je Open Source nástroj k správe disku ;)
457984
To je Open Source nástroj k správe disku *;)*
2scroochy
0 0
reagovat
Jo a nehledaj krysu ve vlastních řadách, ale bod G ;)
457983
Jo a nehledaj krysu ve vlastních řadách, ale bod G *;)*
0 0
reagovat
Vy neposlouchate... ;) A tem sjezdarum to tak JDE. ;)
457982
Vy neposlouchate... ;) A tem sjezdarum to tak JDE. ;)
0 0
reagovat
GParted? to je sequel k The Departed? :P
457981
GParted? to je sequel k The Departed? :P
0 0
reagovat
KarelR: Ale ne. Na území ČR - když stahuješ a přitom neodesíláš žádná data, tak to je legální. Nedávno jsem něco takovýho zahlíd. :)
457980
KarelR: Ale ne. Na území ČR - když stahuješ a přitom neodesíláš žádná data, tak to je legální. Nedávno jsem něco takovýho zahlíd. *:)*
0 0
reagovat

rcorp

mnam, dal bych si, mam tu jenom nesquik :D
457979
mnam, dal bych si, mam tu jenom nesquik :D
rcorp
0 0
reagovat

2Vincent

Ale isto nie je. Ja som si napríklad dnes stiahol GParted (hádam sa osvedčí viac než Partition Magic) a OSA po mne zatiaľ nejde (možno preto, že je to pod GNU/GPL :D)
457978
Ale isto nie je. Ja som si napríklad dnes stiahol GParted (hádam sa osvedčí viac než Partition Magic) a OSA po mne zatiaľ nejde (možno preto, že je to pod GNU/GPL *:D*)
2Vincent
0 0
reagovat
kure na kari s ryzi...a k veceri pro zmenu kure na kari s ryzi ;)
457977
kure na kari s ryzi...a k veceri pro zmenu kure na kari s ryzi ;)
0 0
reagovat
Já ti nerozumim, křysaři.
457976
Já ti nerozumim, křysaři.
0 0
reagovat

Vincent

Na tenhle špek tu snad nikdo neskočí ;)
457975
Na tenhle špek tu snad nikdo neskočí ;)
Vincent
0 0
reagovat
Ale nó... dačo užitočnejšie by sa tu malo riešiť, keď tu teraz niet ani kúska tej bielej zmrznutej vody. Stromky treba štepiť a ne tam s takymi bludmi svoj mladý život zatracovať.
457974
Ale nó... dačo užitočnejšie by sa tu malo riešiť, keď tu teraz niet ani kúska tej bielej zmrznutej vody. Stromky treba štepiť a ne tam s takymi bludmi svoj mladý život zatracovať.
0 0
reagovat
Priste uz se od tlumoceni distancuju, pak se to jen vsechno sesype na me. ;)
Koukal je 19.
457973
Priste uz se od tlumoceni distancuju, pak se to jen vsechno sesype na me. ;) [b]Koukal je 19.[/b]
0 0
reagovat
Sjezdování je za peníze, takže my běžkaři jsme vlastně piráti.
457972
Sjezdování je za peníze, takže my běžkaři jsme vlastně piráti.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se