Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 107121 - 107140 Napsat příspěvek
pude nekdo na festival otrleho diváka? :) todle zni fakt genialne - link
458197
pude nekdo na festival otrleho diváka? :) todle zni fakt genialne - http://www.csfd.cz/film/90314-mutant-action-accion-mutante/?text=46822
0 0
reagovat
Teaser na nový krátký film s Dylanem Moranem. Hezké:-)
Rozhodně bych ho chtěl vidět. Má to opavdu příjemnou premisu.
458196
[link="http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoID=1131943167"]Teaser[/link] na nový krátký film s Dylanem Moranem. Hezké:-) Rozhodně bych ho chtěl vidět. Má to opavdu příjemnou premisu.
0 0
reagovat

Cival

Moc jsem to nepročítal, ale někdo tvrdí, že je to hodně dobré, jiní si stěžují na nekompaktnost a výrazné změny oproti scénám v knize. Ale jsou to zapálení HPfilové, takže těžko říct, jestli to brát za bernou minci. Filmově to prý nejvíc připomíná druhý díl.
458195
Moc jsem to nepročítal, ale někdo tvrdí, že je to hodně dobré, jiní si stěžují na nekompaktnost a výrazné změny oproti scénám v knize. Ale jsou to zapálení HPfilové, takže těžko říct, jestli to brát za bernou minci. Filmově to prý nejvíc připomíná druhý díl.
Cival
0 0
reagovat
xMort: osobně je mi HP naproto šumák, ale tohle jsem vesměs náhodou objevil a nevšim si, že by zde někdo podal jakékoliv info :)
Cival: s mojí angličtinou vyšlo, že jsou pozitivní...
458194
xMort: osobně je mi HP naproto šumák, ale tohle jsem vesměs náhodou objevil a nevšim si, že by zde někdo podal jakékoliv info :) Cival: s mojí angličtinou vyšlo, že jsou pozitivní...
0 0
reagovat
Nechci je hledat a procitat... jaky jsou ve zkratce ohlasy, panove?;)
458193
Nechci je hledat a procitat... jaky jsou ve zkratce ohlasy, panove?*;)*
0 0
reagovat

runner

Těch recenzí už je spousta. Před dvěma týdny bylo (někde v Kanadě?) první testovací promítání..
458192
Těch recenzí už je spousta. Před dvěma týdny bylo (někde v Kanadě?) první testovací promítání..
runner
0 0
reagovat
První recenze z nedokončenýho Harryho possera 5 na aintitcool.com ... hm?! Zajímavé.
458191
První recenze z nedokončenýho Harryho possera 5 na aintitcool.com ... hm?! Zajímavé.
0 0
reagovat

acheron

O filmu nevím nic, ale ten komiks je korejská manhwa (stejně jako v japonsku říkají komiksům manga, tak v koreji manhwa). První díl se dá koupit i u nás a to překvapivě v češtině.
458190
O filmu nevím nic, ale ten komiks je korejská manhwa (stejně jako v japonsku říkají komiksům manga, tak v koreji manhwa). První díl se dá koupit i u nás a to překvapivě v češtině.
acheron
0 0
reagovat
Nejhrubější je druhý díl s cedulí (zvláště ty prostřihy v titulkách) :)
458189
Nejhrubější je [link="http://www.explosm.net/movies/129/"]druhý díl[/link] s cedulí (zvláště ty prostřihy v titulkách) :)
0 0
reagovat
Vie niekto nieco viac o novom filme Gerarda Butlera, "Priest"? Ma to tocit Andrew Douglas, reziser The Amityville Horror, produkuju to Michael De Luca, Sam Raimi, Josh Donen a Mitchell Peck a filmovanie by malo zacat 1.oktobra v Mexiku. Scenar robil Cory Goodman podla komixu Min-Woo Hyunga, je to upirsky western, kde sa knaz spoji so serifom a zenskou knazkou a pojdu po stopach bandy upirov, ktori ukradli jeho dceru. Inak mi to dost pripomina anime (a comix) Vampire Hunter D: Bloodlust.
458188
Vie niekto nieco viac o novom filme Gerarda Butlera, "Priest"? Ma to tocit Andrew Douglas, reziser The Amityville Horror, produkuju to Michael De Luca, Sam Raimi, Josh Donen a Mitchell Peck a filmovanie by malo zacat 1.oktobra v Mexiku. Scenar robil Cory Goodman podla komixu Min-Woo Hyunga, je to upirsky western, kde sa knaz spoji so serifom a zenskou knazkou a pojdu po stopach bandy upirov, ktori ukradli jeho dceru. Inak mi to dost pripomina anime (a comix) Vampire Hunter D: Bloodlust.
0 0
reagovat
smegjacob: hehe dobrý, ale bylo to jasný od začátku :)
458187
smegjacob: hehe dobrý, ale bylo to jasný od začátku :)
0 0
reagovat
Gorecki: A tohle je už klasika :)
458186
Gorecki: A [link="http://www.explosm.net/movies/124/"]tohle[/link] je už klasika :)
0 0
reagovat
458185
[link="http://www.explosm.net/comics/824/"][link][/link]*:D*
0 0
reagovat
Americky velkofilm o Milade Horakove - link
458184
Americky velkofilm o Milade Horakove - http://show.idnes.cz/rodi-se-velkofilm-o-milade-horakove-dut-/filmvideo.asp?c=A070313_205716_filmvideo_kot
0 0
reagovat
A co takhle Letňany? Hm? Škoda že v pátek pracuju:(
458183
A co takhle Letňany? Hm? Škoda že v pátek pracuju*:(*
0 0
reagovat
Opět se dotazuji, zda pánové neuvažují o spešl sekci "kinoscuk", moc bych se nedivil kdyby domlouvání návštěvy kina zabíralo 30% této diskuze, nějak extrémně mi to nevadí, ale že bych se tím musel neustále pročítat, navíc se většinou jedná o pražské kinaře, takže dvě mouchy jednou ranou, pročištění diskuze a zasazení další rány pragocentrismu.:D
458182
Opět se dotazuji, zda pánové neuvažují o spešl sekci "kinoscuk", moc bych se nedivil kdyby domlouvání návštěvy kina zabíralo 30% této diskuze, nějak extrémně mi to nevadí, ale že bych se tím musel neustále pročítat, navíc se většinou jedná o pražské kinaře, takže dvě mouchy jednou ranou, pročištění diskuze a zasazení další rány pragocentrismu.*:D*
0 0
reagovat
já sem pro pátek:) čtvrtek ne-e
458181
já sem pro pátek:) čtvrtek ne-e
0 0
reagovat

to Ravenhorn

a co takhle ctvrtek nebo patek do Slovanskeho domu??? tam pujdu ja s partou :-)
458180
a co takhle ctvrtek nebo patek do Slovanskeho domu??? tam pujdu ja s partou :-)
to Ravenhorn
0 0
reagovat
ta nabídka na pátek na 300 Hostivař stále platí tak přemýšlejte kdo by chtěl :-)
458179
ta nabídka na pátek na 300 Hostivař stále platí tak přemýšlejte kdo by chtěl :-)
0 0
reagovat
I kdyz teda musim rict, ze posledni dve cisla sou vyzivny.. asi to zase zacnu cist pravidelne
458178
I kdyz teda musim rict, ze posledni dve cisla sou vyzivny.. asi to zase zacnu cist pravidelne
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se