Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 106621 - 106640 Napsat příspěvek
Ten poster mi pripomina lehce brutalni Cervenou Karkulku drapajici se z vlkova bricha. :) A taky vylohu reznictvi, pres to dostaneme k chutnemu stejku a nakonec k tomu, ze mam hlad a pujdu si udelat neco k jidlu. To by me nikdy nenapadlo, jak muzou byt horory inspirujici. ;) :D
458159
Ten poster mi pripomina lehce brutalni Cervenou Karkulku drapajici se z vlkova bricha. :) A taky vylohu reznictvi, pres to dostaneme k chutnemu stejku a nakonec k tomu, ze mam hlad a pujdu si udelat neco k jidlu. To by me nikdy nenapadlo, jak muzou byt horory inspirujici. ;) *:D*
0 0
reagovat
killerzeli: tá herečka je Heather Matarazzo a ako už napísal duro, hrala aj v Diablovom advokátovi...
458158
killerzeli: tá herečka je Heather Matarazzo a ako už napísal duro, hrala aj v Diablovom advokátovi...
0 0
reagovat
No fajn tak som fetišista....nie je tu nejaká fetišistka? :)
acheron: no s tým plagátom neviem...imho to je len fan....ale kedže Rothovi nakoniec zakázali aj ten prvý plagát (to mäso), o druhom ani nediskutovali :) tak možno narýchlo spravili henten ale moc sa mi to nezdá...
458157
No fajn tak som fetišista....nie je tu nejaká fetišistka? :) acheron: no s tým plagátom neviem...imho to je len fan....ale kedže Rothovi nakoniec zakázali aj ten prvý plagát (to mäso), o druhom ani nediskutovali :) tak možno narýchlo spravili henten ale moc sa mi to nezdá...
0 0
reagovat

Zelí:

Tá na prvom obrázku je americká herečka, hrala napríklad obeť úchylného učiteľa v úvode Diablovho advokáta - aspoň sa mi tak marí a nechce sa mi to overiť na imdb. Inak ten tretí obrázok je gut - pre fetišistov. Netvrdím, že ním som 8) Ale Hellblazer sa prezradil.
458156
Tá na prvom obrázku je americká herečka, hrala napríklad obeť úchylného učiteľa v úvode Diablovho advokáta - aspoň sa mi tak marí a nechce sa mi to overiť na imdb. Inak ten tretí obrázok je gut - pre fetišistov. Netvrdím, že ním som *8)* Ale Hellblazer sa prezradil.
Zelí:
0 0
reagovat
Aj ked vlastne cely Hostel tak aj vyzera ... ako ten poster.
458155
Aj ked vlastne cely Hostel tak aj vyzera ... ako ten poster.
0 0
reagovat

Hellblazer

Podla mna su to normalne, bezne obrazky. Ten posledny je velmi podobobny tomu s jednotky, len tam sedel muz, a prave naopak, ten mi pripada strasne klisovite. Akurat dufam, ze toto -poster- nemysleli vazne, lebo to je uz gyc najhrubsieho zrna. Vyzera to ako postrihany (poskladany) fan plagat/obrazok.
458154
Podla mna su to normalne, bezne obrazky. Ten posledny je velmi podobobny tomu s jednotky, len tam sedel muz, a prave naopak, ten mi pripada strasne klisovite. Akurat dufam, ze toto [link="http://www.bloody-disgusting.com/gallery/images/1058/poster.jpg"]-poster-[/link] nemysleli vazne, lebo to je uz gyc najhrubsieho zrna. Vyzera to ako postrihany (poskladany) fan plagat/obrazok.
Hellblazer
0 0
reagovat

Hellblazer

Není ta na prvním obrázku češka? Je mi nějak povědomá...
458153
Není ta na prvním obrázku češka? Je mi nějak povědomá...
Hellblazer
0 0
reagovat
Hele tak kdo by teda šel ten pátek na to 300?
458152
Hele tak kdo by teda šel ten pátek na to 300?
0 0
reagovat
heledte, da se nekde zjistit celkova prodejnost dvd v CR (v kusech)?
458151
heledte, da se nekde zjistit celkova prodejnost dvd v CR (v kusech)?
0 0
reagovat
Nema problema, mám kamaráda, který má kamaráda, který zná někoho, kdo zná člověka, který slyšel......
458150
Nema problema, mám kamaráda, který má kamaráda, který zná někoho, kdo zná člověka, který slyšel......
0 0
reagovat

krispel

Nejdřív to HD budeš muset domluvit s youtube ;)
458149
Nejdřív to HD budeš muset domluvit s youtube ;)
krispel
0 0
reagovat
Chvalím za poměrně čerstvý standart velkých fotek u recenzí. Pro moviezone jen to nejlepší. Ještě třeba odkaz na youtube, kde bude celý snímek v hd kvalitě a stanete se nejnavštěvovanějším webem pod slunkem, pokud ještě nejste.
458148
Chvalím za poměrně čerstvý standart velkých fotek u recenzí. Pro moviezone jen to nejlepší. Ještě třeba odkaz na youtube, kde bude celý snímek v hd kvalitě a stanete se nejnavštěvovanějším webem pod slunkem, pokud ještě nejste.
0 0
reagovat

Grol

Po premiere uz pomerne miziva...
458147
Po premiere uz pomerne miziva...
Grol
0 0
reagovat

300

Je nějaká šance (v budoucnu) na 300 Comic Con Trailer v lepší kvalitě?
458146
Je nějaká šance (v budoucnu) na 300 Comic Con Trailer v lepší kvalitě?
300
0 0
reagovat
3 nové obrázky k Hostel: Part II link predovšetkým posledný je nádherný...
458145
3 nové obrázky k Hostel: Part II http://www.bloody-disgusting.com/news/8395 predovšetkým posledný je nádherný...
0 0
reagovat

Ravenhorn

Přečti si jakejkoliv komentář na čemkoli od Atlas.cz, a pak si přečti větu dole "Atlas.CZ neručí za obsah diskuzí."
Podle toho vypadá ta úroveň komentářů;)
458144
Přečti si jakejkoliv komentář na čemkoli od Atlas.cz, a pak si přečti větu dole "Atlas.CZ neručí za obsah diskuzí." Podle toho vypadá ta úroveň komentářů;)
Ravenhorn
0 0
reagovat
tak úroveň diskuze na filmpubu od některých návštěvníků je fakt bídná a hrozná. Ty komentáře to je hrůza.
458143
tak úroveň diskuze na filmpubu od některých návštěvníků je fakt bídná a hrozná. Ty komentáře to je hrůza.
0 0
reagovat
speta.jr: Nebude ?)
458142
speta.jr: Nebude *?)*
0 0
reagovat
Ta já si nemyslím... kdybych natočil film a pak ho viděl ořezaný a ve špatné kvalitě, tak by mi to taky vadilo... "Pokud bych nebyl Menzel, který by řekl, že je to přesto dokonalý zážitek... :D " Ať si ty kina klidně hodnotí... Taky neříká, že celé to kino stojí za prd, ale jen, že ta projekce byla špatná...
458141
Ta já si nemyslím... kdybych natočil film a pak ho viděl ořezaný a ve špatné kvalitě, tak by mi to taky vadilo... "Pokud bych nebyl Menzel, který by řekl, že je to přesto dokonalý zážitek... *:D* " Ať si ty kina klidně hodnotí... Taky neříká, že celé to kino stojí za prd, ale jen, že ta projekce byla špatná...
0 0
reagovat
Coze?!! Takze pristi mesic nebude Zlaty kvet?
458140
Coze?!! Takze pristi mesic nebude Zlaty kvet?
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se