Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 106581 - 106600 Napsat příspěvek

Fluke

Tak já nevím, ale když je někdo bohatý a má na to, tak je jeho problém, jestli si koupí mobil za 20k.. Tohle už spíše vypadá trochu jako závist. ?)
458440
Tak já nevím, ale když je někdo bohatý a má na to, tak je jeho problém, jestli si koupí mobil za 20k.. Tohle už spíše vypadá trochu jako závist. *?)*
Fluke
0 0
reagovat
Ko3r: Vidíš, proto to takhle srovnávám, když má 7 letej capart, takhle luxusní mobil;)

imf: já myslel, že cheš Lamborghini:D
458439
Ko3r: Vidíš, proto to takhle srovnávám, když má 7 letej capart, takhle luxusní mobil;) imf: já myslel, že cheš Lamborghini*:D*
0 0
reagovat

Fluke

Jestli nebudu mit ve triceti Ferrari, tak budu fakt nastvanej. Proc myslis, ze tak dru? ;)
458438
Jestli nebudu mit ve triceti Ferrari, tak budu fakt nastvanej. Proc myslis, ze tak dru? ;)
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

srovnávat auto s mobilem mi přijde trochu ujetý, ale znám 7letýho kluka, co má lepší mobil než já a to už me naštvalo :)) ?)
458437
srovnávat auto s mobilem mi přijde trochu ujetý, ale znám 7letýho kluka, co má lepší mobil než já a to už me naštvalo *:))* *?)*
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

Jo, já ho dostanu k 18. :))
458436
Jo, já ho dostanu k 18. *:))*
Fluke
0 0
reagovat

Silence

Tak na tebe si snad ani nedovolili:D...jako MF Dnes, když se podiíváš na všechny ty zprávy apod. tak je to neuvěřitelný trágo, a když vidíš koho to má ovlivnit, kdo si to pravděpodobně zaplatil nebo z toho těží, tak je člověku na zvracení. Žádný zprávy dneska nejsou opravdu pravdivý, vždycky k něčemu sloužej, deziformace, mylná informace, demence reportéra atd.
-Jinak k dětem souhlasím, já měl telefon v 15 a až po tom sem si začal užívat vymožeností přenosných věciček. Neříkám, že není pokrok, ale měla by bejt určitá hranice, to je jako bysme každej dostávali k třicátnínám Ferrari:)
458435
Tak na tebe si snad ani nedovolili:D...jako MF Dnes, když se podiíváš na všechny ty zprávy apod. tak je to neuvěřitelný trágo, a když vidíš koho to má ovlivnit, kdo si to pravděpodobně zaplatil nebo z toho těží, tak je člověku na zvracení. Žádný zprávy dneska nejsou opravdu pravdivý, vždycky k něčemu sloužej, deziformace, mylná informace, demence reportéra atd. -Jinak k dětem souhlasím, já měl telefon v 15 a až po tom sem si začal užívat vymožeností přenosných věciček. Neříkám, že není pokrok, ale měla by bejt určitá hranice, to je jako bysme každej dostávali k třicátnínám Ferrari:)
Silence
0 0
reagovat
Nevím :-), ve čtvrtek mám školu do od 8 do 7
458434
Nevím :-), ve čtvrtek mám školu do od 8 do 7
0 0
reagovat
osmicka na andelovi .... febio zacina o den pozdejc, ne?...
458433
osmicka na andelovi .... febio zacina o den pozdejc, ne?...
0 0
reagovat
Asi to vidím na sál 4 v PC Nový Smíchov, ale ostatní mě ukamenují :-)
458432
Asi to vidím na sál 4 v PC Nový Smíchov, ale ostatní mě ukamenují :-)
0 0
reagovat
Tak ono se to mlátilo vždycky (já jsem se jenom chytře vyhýbal :) Ale tady jde o to, že všichni jsou rádoby drsní, ale když tomu jednomu začne téct krev, tak si radši všichni podají ruce ve strachu, co by se dělo, kdyby e to někdo dozvěděl. Jak konstatoval můj otec: "Jsou to sráči." :D
458431
Tak ono se to mlátilo vždycky (já jsem se jenom chytře vyhýbal :) Ale tady jde o to, že všichni jsou rádoby drsní, ale když tomu jednomu začne téct krev, tak si radši všichni podají ruce ve strachu, co by se dělo, kdyby e to někdo dozvěděl. Jak konstatoval můj otec: "Jsou to sráči." *:D*
0 0
reagovat
No ve Slováči je to v sálu 1, který je podle mě nejhorší z těch 3 velkých, ve Village je Febiofest tak nevím :-).
458430
No ve Slováči je to v sálu 1, který je podle mě nejhorší z těch 3 velkých, ve Village je Febiofest tak nevím :-).
0 0
reagovat

KarelR

Ne ze bych to uplne nechapal, ale je to celkem zmena oproti dobe, kdy jsem trajdal po zakladce. Holt je jina doba, decka jsou rozezranejsi, drzejsi a hlavne rozmazlenejsi. Staci si poslechnout jejich "slang" a mrknout na jejich vybaveni - kazdy fakan ma mobily, fotaky a pod a to jsem v dalsim videjku zahledl, jak to maly smrkan tocil a jeste si pred tou zakladkou pokuroval - nafackat jim a poradne...
458429
Ne ze bych to uplne nechapal, ale je to celkem zmena oproti dobe, kdy jsem trajdal po zakladce. Holt je jina doba, decka jsou rozezranejsi, drzejsi a hlavne rozmazlenejsi. Staci si poslechnout jejich "slang" a mrknout na jejich vybaveni - kazdy fakan ma mobily, fotaky a pod a to jsem v dalsim videjku zahledl, jak to maly smrkan tocil a jeste si pred tou zakladkou pokuroval - nafackat jim a poradne...
KarelR
0 0
reagovat

Kina v Praze

Když se blíží 300, tak bych se chtěl zeptat, které kino v Praze je nejlepší, abych si to užil? Jsem zvyklý chodit do Slováče, ale někde se tady vedla diskuze, že slováč není nejlepší. Tak si rád poslechnu názory, kam jít. Anebo pošlete odkaz, kde se to dovím. Google toho moc nenašel. Leda tak diskuzi na kino.tiscali.cz a ta je hodně špatná. Dík
458428
Když se blíží 300, tak bych se chtěl zeptat, které kino v Praze je nejlepší, abych si to užil? Jsem zvyklý chodit do Slováče, ale někde se tady vedla diskuze, že slováč není nejlepší. Tak si rád poslechnu názory, kam jít. Anebo pošlete odkaz, kde se to dovím. Google toho moc nenašel. Leda tak diskuzi na kino.tiscali.cz a ta je hodně špatná. Dík
Kina v Praze
0 0
reagovat
idnes už z toho dělá skandál.... njn.. když není o čem psát... :-
458427
idnes už z toho dělá skandál.... njn.. když není o čem psát... *:-*
0 0
reagovat
videl nekdo film brick?
458426
videl nekdo film brick?
0 0
reagovat

KarelR

Nevím, my sme se na základce taky ve třetí občas poprali nebo se jakž takž buzerovali, ale pak nás rodiče spacifikovali a v pátý, už sme všichni byly nejlepší kámoši:)
Ale to dnešní chování některejch dětí, nápodobně, I dont get it too..a to znásilnění..ty vole, to školství nebo jejich rodiče, to už je fakt trágo.
458425
Nevím, my sme se na základce taky ve třetí občas poprali nebo se jakž takž buzerovali, ale pak nás rodiče spacifikovali a v pátý, už sme všichni byly nejlepší kámoši:) Ale to dnešní chování některejch dětí, nápodobně, I dont get it too..a to znásilnění..ty vole, to školství nebo jejich rodiče, to už je fakt trágo.
KarelR
0 0
reagovat
Abych popsal, ve treti minute se trochu serezou a v sesty si podaj ruce. Jinak tam celou dobu jenom rve ten kluk co nataci, jaky ma ktera holka dudy a jestli se nepudou porvat taky. I just don't get it...
458424
Abych popsal, ve treti minute se trochu serezou a v sesty si podaj ruce. Jinak tam celou dobu jenom rve ten kluk co nataci, jaky ma ktera holka dudy a jestli se nepudou porvat taky. I just don't get it...
0 0
reagovat

t_gon

458423
[link="http://www.youtube.com/watch?v=XVLyyrf278s"][link][/link]
t_gon
0 0
reagovat

KarelR

Hod sem link, abych si pripomel mladi....
458422
Hod sem link, abych si pripomel mladi....
KarelR
0 0
reagovat

st39.6

Spis ta rvacka mezi dvema skolama v Usti se zaznamem na Youtube je trochu zarazejici... Delal jste tohle nekdo na zakladce??)
458421
Spis ta rvacka mezi dvema skolama v Usti se zaznamem na Youtube je trochu zarazejici... Delal jste tohle nekdo na zakladce?*?)*
st39.6
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se