Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 106641 - 106660 Napsat příspěvek
tak uz viem preco to vyhrali tucniaci..
458271
tak uz viem preco to vyhrali tucniaci..
0 0
reagovat
jo
458270
jo
0 0
reagovat
Nedávno mi říkal kámoš, že se prý Dakota Fanning. Dostala mezi akademiky, kt rozhodují o Oscarech. Je na tom něco pravdy??)
458269
Nedávno mi říkal kámoš, že se prý Dakota Fanning. Dostala mezi akademiky, kt rozhodují o Oscarech. Je na tom něco pravdy?*?)*
0 0
reagovat
je možný, že to tu už bylo jako novinka a taky vím, že to je podpora kokunrence (-> sry redakce ;)) ale tohle nevypadá vůbec špatně ;) link
458268
je možný, že to tu už bylo jako novinka a taky vím, že to je podpora kokunrence (-> sry redakce ;)) ale tohle nevypadá vůbec špatně *;)* http://filmpub.atlas.cz/aktuality/109459-roboti-budou-zit-za-lidi.aspx
0 0
reagovat

imf

Mas pravdu, ja zazil akorat jednu projekci v SDDS (Matrix reloaded v Brne v Olympii) a malem jsem se posral z tech basu, zivotni zazitek.
458267
Mas pravdu, ja zazil akorat jednu projekci v SDDS (Matrix reloaded v Brne v Olympii) a malem jsem se posral z tech basu, zivotni zazitek.
imf
0 0
reagovat
Ale, kkyž se tady bavíte o IMAXu, tak jsem tam byl náhodou včera... Na lovecké sezóně... Asi budoucí GP... No a dnešní, vlastně už včerejší 300 za 8/10, teď už najisto ;)... No, ale jelikož mám v sobě nějakou tu hladinku, tak jdu raději spát... Raději si to po sobě ani nečtu, jestli jsem tady nenasekal nějaké chybičky ;):D
458266
Ale, kkyž se tady bavíte o IMAXu, tak jsem tam byl náhodou včera... Na lovecké sezóně... Asi budoucí GP... No a dnešní, vlastně už včerejší 300 za 8/10, teď už najisto ;)... No, ale jelikož mám v sobě nějakou tu hladinku, tak jdu raději spát... Raději si to po sobě ani nečtu, jestli jsem tady nenasekal nějaké chybičky ;):D
0 0
reagovat
Tak já jsem strašně rád za CineStar.. Moc mi vyhovuje ten útulný (nenablýskaný) styl, naprosto famózní sedačky i kvalita projekce. Občas se tedy obraz trochu klepe a nějaké další drobnosti způsobené lidským faktorem... ale v pohodě. Z Prahy nedám dopustit na VC na Andělu. Špička.
458265
Tak já jsem strašně rád za CineStar.. Moc mi vyhovuje ten útulný (nenablýskaný) styl, naprosto famózní sedačky i kvalita projekce. Občas se tedy obraz trochu klepe a nějaké další drobnosti způsobené lidským faktorem... ale v pohodě. Z Prahy nedám dopustit na VC na Andělu. Špička.
0 0
reagovat
este abys jim to tam umýval :D
458264
este abys jim to tam umýval *:D*
0 0
reagovat
Tak já mám se sálem 1 v Ládví jiné zkušenosti než vy. Do těch ostatních to né to je minisály, ale sál jedna je pro mě bomba. A já tam nemývám problémy z obrazem jen jednou chvilku nebyl dobrej zvuk. Ale jinak není zrovna Sony kterou bych uprednostnoval pred ostatníma, ale co se týče SDDS vs DD/DTS tak mi zní rozhodně lépe.
458263
Tak já mám se sálem 1 v Ládví jiné zkušenosti než vy. Do těch ostatních to né to je minisály, ale sál jedna je pro mě bomba. A já tam nemývám problémy z obrazem jen jednou chvilku nebyl dobrej zvuk. Ale jinak není zrovna Sony kterou bych uprednostnoval pred ostatníma, ale co se týče SDDS vs DD/DTS tak mi zní rozhodně lépe.
0 0
reagovat
ono uz to tu bylop jednou postovany, ty klipy, tohle je jen vyssi kvalita....suma sumarum je to ukazka uplne na h*vn* :D:-
458262
ono uz to tu bylop jednou postovany, ty klipy, tohle je jen vyssi kvalita....suma sumarum je to ukazka uplne na h*vn* *:D**:-*
0 0
reagovat
Jinak mrkam ze v klipech je cosi o H:II. To kvuli tomu tu asi plasil dneska Hellblazer, hmm...
458261
Jinak mrkam ze v klipech je cosi o H:II. To kvuli tomu tu asi plasil dneska Hellblazer, hmm...
0 0
reagovat
O IMAXu jsem toho tuna nacetl, ale k memu nestesti jsem se tam nikdy nekuknul. Ten Revolutions me uzemnil v CN jako maloktery film i na podruhe a v IMAXu to muselo jen malokomu nechat kardiostimulator na svem miste ;)
458260
O IMAXu jsem toho tuna nacetl, ale k memu nestesti jsem se tam nikdy nekuknul. Ten Revolutions me uzemnil v CN jako maloktery film i na podruhe a v IMAXu to muselo jen malokomu nechat kardiostimulator na svem miste ;)
0 0
reagovat
To je jeden z hlavnich duvodu, proc se SDDS nikdy neuchytilo. Krom toho, ze je od Sony (pulka veci od Sony je odsouzena k absolutnimu krachu... Minidisc, Betamax, SACD, AAC, PSP...), je technicky tak nestastne vyresenej, ze ta stopa na pasu se sama znici behem peti vterin a pak to furt vypadava do sterea, presne jak naznacujes. Ale je to skoda... basy to ma oproti DD/DTS trochu jinde. ;)
458259
To je jeden z hlavnich duvodu, proc se SDDS nikdy neuchytilo. Krom toho, ze je od Sony (pulka veci od Sony je odsouzena k absolutnimu krachu... Minidisc, Betamax, SACD, AAC, PSP...), je technicky tak nestastne vyresenej, ze ta stopa na pasu se sama znici behem peti vterin a pak to furt vypadava do sterea, presne jak naznacujes. Ale je to skoda... basy to ma oproti DD/DTS trochu jinde. ;)
0 0
reagovat
OMFG ROFLMAO!!! Ladvi je to nejhorsi kino, tam je 95% projekci za trest!!! :D Kdyz uz ten slavnej SDDS zvuk funguje a nevypadavaj kanaly, tak je rozostrenej obraz, klepe se, nebo rovnou vypadava. Z asi deseti projekci, na kerejch sem v ty dire byl, se mi to stalo na vsech (vcetne novinarskejch, love u intersonic :D ). V nekolika salech. Ale je fakt, ze to zradlo je tam levny :)
458258
OMFG ROFLMAO!!! Ladvi je to nejhorsi kino, tam je 95% projekci za trest!!! :D Kdyz uz ten slavnej SDDS zvuk funguje a nevypadavaj kanaly, tak je rozostrenej obraz, klepe se, nebo rovnou vypadava. Z asi deseti projekci, na kerejch sem v ty dire byl, se mi to stalo na vsech (vcetne novinarskejch, love u intersonic :D ). V nekolika salech. Ale je fakt, ze to zradlo je tam levny :)
0 0
reagovat
Jinak jsem teda jeste zapomnel na IMAX... bude to tim, ze uz jsem tam snad rok a pul nebyl. Ale Revolutions a Batman Begins v IMAXu... neni nic lepsiho. Mamuti zazitek.
458257
Jinak jsem teda jeste zapomnel na IMAX... bude to tim, ze uz jsem tam snad rok a pul nebyl. Ale Revolutions a Batman Begins v IMAXu... neni nic lepsiho. Mamuti zazitek.
0 0
reagovat

t_gon

Mohu potvrdit, chodím jak do CN v OVě tak do VC a PC v Pze a rozdíl nevidím. Akorát v OVě mají u kina stánek s čerstvými džusy (:
458256
Mohu potvrdit, chodím jak do CN v OVě tak do VC a PC v Pze a rozdíl nevidím. Akorát v OVě mají u kina stánek s čerstvými džusy (:
t_gon
0 0
reagovat

imf

Dik za info. Ne ze bych se rozbehnul po kraji a testoval vse. Jen jsem chtel vedet, jak si CineStar stoji oproti jinym multiplexum... Kazdopadne si na CN nemohu stezovat - pokazde famozni zazitek (i kdyz u Valky svetu mi schilemi prisel zvuk desne preburenej) a jeste dodnes si pamatuji, jak me bratr vytahnul na prvni film do CN. Tehda hralo xXx a ja se furt tocil jak mongol po sale a nechapal "system Dolby". No a ten obraz...
Kdyz to srovnam se starymi "komunistickymi" kiny, tak je to obrovsky skok vpred. Naposledy jsem v jednom byl na Ostrov a prisaham, ze podobnou kvalitu jsem videl naposledy na stare VHS se zdeformovanou hlavou na videu, ktere bylo mono. Dokonce jsem to mel na platne misty i s tim starym znamym pruhem...
458255
Dik za info. Ne ze bych se rozbehnul po kraji a testoval vse. Jen jsem chtel vedet, jak si CineStar stoji oproti jinym multiplexum... Kazdopadne si na CN nemohu stezovat - pokazde famozni zazitek (i kdyz u Valky svetu mi schilemi prisel zvuk desne preburenej) a jeste dodnes si pamatuji, jak me bratr vytahnul na prvni film do CN. Tehda hralo xXx a ja se furt tocil jak mongol po sale a nechapal "system Dolby". No a ten obraz... Kdyz to srovnam se starymi "komunistickymi" kiny, tak je to obrovsky skok vpred. Naposledy jsem v jednom byl na Ostrov a prisaham, ze podobnou kvalitu jsem videl naposledy na stare VHS se zdeformovanou hlavou na videu, ktere bylo mono. Dokonce jsem to mel na platne misty i s tim starym znamym pruhem...
imf
0 0
reagovat
Já mám nejradši kino Ládví. Velký sál SDDS zvuk. Pohodlná místa. Relativně levné občerstvení. Na druhém místě je Palace Letńany. Si nemyslím, že by na tom bylo tak špatně. Vidím tam dost lidí a je to vlastně v největším obchodním centru co je u nás v ČR.
458254
Já mám nejradši kino Ládví. Velký sál SDDS zvuk. Pohodlná místa. Relativně levné občerstvení. Na druhém místě je Palace Letńany. Si nemyslím, že by na tom bylo tak špatně. Vidím tam dost lidí a je to vlastně v největším obchodním centru co je u nás v ČR.
0 0
reagovat
A vida, dalsi clovek kterymu se hnusi DLP, no potesi ..
458253
A vida, dalsi clovek kterymu se hnusi DLP, no potesi ..
0 0
reagovat
link nový videoklip od Travis (celkem nuda, ale objeví se tam Ben Stiller čili...) :)
458252
http://www.youtube.com/watch?v=x16rGcxDvIo nový videoklip od Travis (celkem nuda, ale objeví se tam Ben Stiller čili...) *:)*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se