Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 106661 - 106680 Napsat příspěvek
Jednička je jasná jedině tak podle výplaty, kterou má Iceman dvojnásobnou. Podle mě byla chyba, že ho brali Button by se mě tam líbil mnohem víc.
458361
Jednička je jasná jedině tak podle výplaty, kterou má Iceman dvojnásobnou. Podle mě byla chyba, že ho brali Button by se mě tam líbil mnohem víc.
0 0
reagovat
pane boze to je hlaska, steaven segal v zabijaku: jsem archeolog, to je fakt k popukani :D:+
458360
pane boze to je hlaska, steaven segal v zabijaku: jsem archeolog, to je fakt k popukani *:D**:+*
0 0
reagovat
Je jasný, kdo je u Ferrari teamová jednička ;)
458359
Je jasný, kdo je u Ferrari teamová jednička *;)*
0 0
reagovat
ten velkej burger me deprimuje, zacinam z toho mit hlad
458358
ten velkej burger me deprimuje, zacinam z toho mit hlad
0 0
reagovat
Ty spoty na sobotní fotbal jsou docela působivý. Nova mě příjemně překvapila. Samozřejmě dělá hodně hudba. Holt Basil uměl.:D
458357
Ty spoty na sobotní fotbal jsou docela působivý. Nova mě příjemně překvapila. Samozřejmě dělá hodně hudba. Holt Basil uměl.*:D*
0 0
reagovat
Myslím, že chtějí jen ten titul a jestli ho vyhraje Iceman nebo Massa jim je úplně jedno
458356
Myslím, že chtějí jen ten titul a jestli ho vyhraje Iceman nebo Massa jim je úplně jedno
0 0
reagovat
Dotázek na redakci: Přibližně v jakém časovém horizontu se můžeme těšit na "Novou Moviezone"? :)
458355
Dotázek na redakci: Přibližně v jakém časovém horizontu se můžeme těšit na "Novou Moviezone"? :)
0 0
reagovat
Vyjádření bývalých mistrů světa bývají občas trošku mimo, na to už jsme zvyklí :) Osobní sympatie taky hrajou určitou roli a jestli se bude Raikkonen podílet na vývoji monopostu stejnou měrou jako Schumacher je momentálně Ferrari jedno. Chtějí tuhle sezónu jen jedno - aby Iceman vyhrál titul mistra světa! ;)
458354
Vyjádření bývalých mistrů světa bývají občas trošku mimo, na to už jsme zvyklí *:)* Osobní sympatie taky hrajou určitou roli a jestli se bude Raikkonen podílet na vývoji monopostu stejnou měrou jako Schumacher je momentálně Ferrari jedno. Chtějí tuhle sezónu jen jedno - aby Iceman vyhrál titul mistra světa! *;)*
0 0
reagovat
zjevne moc precenovanej neni
458353
zjevne moc precenovanej neni
0 0
reagovat
Zrovna v pátek se do něj opřel Jacques Villeneuve v rozhovoru pro Sport. Vyjádřil se o něm v tom smyslu, že je to celkově přeceňovaný jezdec, který se nijak nepodílí na technickém vývoji vozu
458352
Zrovna v pátek se do něj opřel Jacques Villeneuve v rozhovoru pro Sport. Vyjádřil se o něm v tom smyslu, že je to celkově přeceňovaný jezdec, který se nijak nepodílí na technickém vývoji vozu
0 0
reagovat
Zrovna jeho jsem nikdy neměl moc rád není to týmový hráč jako Schumi, Button nebo Massa.
458351
Zrovna jeho jsem nikdy neměl moc rád není to týmový hráč jako Schumi, Button nebo Massa.
0 0
reagovat
Já teda koukal na celej záznam F jednotek a byl jsem moc spokojen, Iceman byl muj oblibenec uz u McLarenu! 8):+
458350
Já teda koukal na celej záznam F jednotek a byl jsem moc spokojen, Iceman byl muj oblibenec uz u McLarenu! *8)**:+*
0 0
reagovat
Opice je nemrtvá
458349
Opice je nemrtvá
0 0
reagovat
asi tak stejne, jako Sparrow, nebo jako ta vopice. Nehlede na to, ze ve dvojce uz byl ;)
458348
asi tak stejne, jako Sparrow, nebo jako ta vopice. Nehlede na to, ze ve dvojce uz byl ;)
0 0
reagovat
link Neumřel náhodou v předešlých dílech pirátů? oO
458347
http://www.impawards.com/2007/pirates_of_the_caribbean_at_worlds_end_ver4.html Neumřel náhodou v předešlých dílech pirátů? oO
0 0
reagovat

st39.6

Je to stejný jako u dvojky. Spousta záběrů, na kterejch se jakoby něco děje a maj půlvteřinovou kadenci. Ale třeba mi to přestane vadit až budu rozumět těm voice-overum. Pokud chytám jenom na konci světa, tak mi to moc nedá:D
458346
Je to stejný jako u dvojky. Spousta záběrů, na kterejch se jakoby něco děje a maj půlvteřinovou kadenci. Ale třeba mi to přestane vadit až budu rozumět těm voice-overum. Pokud chytám jenom na konci světa, tak mi to moc nedá*:D*
st39.6
0 0
reagovat
no na nezapomenutelnou zalezitost Confessions of dangerous mind aka Milujte sveho zabijaka to myslim nema ;)

Btw co se piratu tyce, ten trailer je vyborne nasmikanej, zvlast hudba na souboj o meci je rulezni. Nevim, kde psema vzal ty staticky zabery, na me se to hejbe az moc, kazdopadne to vypada o dost epictejc, draz a na delsi stopaz :D. pro me to znamena jen jedno - o to delsi a vetsi utrpeni, pac zas budu muset sledovat, jak Verbinsky promrha tuny penizku ;)
458345
no na nezapomenutelnou zalezitost Confessions of dangerous mind aka Milujte sveho zabijaka to myslim nema ;) Btw co se piratu tyce, ten trailer je vyborne nasmikanej, zvlast hudba na souboj o meci je rulezni. Nevim, kde psema vzal ty staticky zabery, na me se to hejbe az moc, kazdopadne to vypada o dost epictejc, draz a na delsi stopaz *:D*. pro me to znamena jen jedno - o to delsi a vetsi utrpeni, pac zas budu muset sledovat, jak Verbinsky promrha tuny penizku ;)
0 0
reagovat
Já jsem teď měl prázdniny, takže jsem dal svůj osobní rekord- 20 filmů na DVD + Ghost Rider a Fontána v kině :D

Ale stala se mi taková zajímavá věc :D Jdu si takhle půjčit Fearless v domnění, že to přeložili jako Beze strachu. No jenže borec v půjčovně vůbec nevěděl o co jde... Tak jsem si půjčil něco jinýho a další den to jdu vrátit. A koukám, on na to normálně kouká na svým DVDčku =D Tak si říkám, jsem blbej já, nebo on, nebo kdo krucinál :)) No a pak jsem zjistil, že to přeložili jako Nepřekonatelný bojovník, nebo jak :D To mě celkem pobavilo =))
458344
Já jsem teď měl prázdniny, takže jsem dal svůj osobní rekord- 20 filmů na DVD + Ghost Rider a Fontána v kině *:D* Ale stala se mi taková zajímavá věc *:D* Jdu si takhle půjčit Fearless v domnění, že to přeložili jako Beze strachu. No jenže borec v půjčovně vůbec nevěděl o co jde... Tak jsem si půjčil něco jinýho a další den to jdu vrátit. A koukám, on na to normálně kouká na svým DVDčku =D Tak si říkám, jsem blbej já, nebo on, nebo kdo krucinál *:))* No a pak jsem zjistil, že to přeložili jako Nepřekonatelný bojovník, nebo jak :D To mě celkem pobavilo =))
0 0
reagovat

Silence

Právě to přitápění mi dělá vrásky na čele.:D Zlatý časy jedničky. Žádnej scénář, maximální zábava.:D
458343
Právě to přitápění mi dělá vrásky na čele.*:D* Zlatý časy jedničky. Žádnej scénář, maximální zábava.*:D*
Silence
0 0
reagovat

Psema

Rozumím! I když myslím, že onu "mytologii" asi neosekaj... spíš ještě zatopí pod kotlem... :D Trailer zkouknu až bude ofic. english... :D
458342
Rozumím! I když myslím, že onu "mytologii" asi neosekaj... spíš ještě zatopí pod kotlem... *:D* Trailer zkouknu až bude ofic. english... *:D*
Psema
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se