Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 105641 - 105660 Napsat příspěvek
runner:Ten odkaz nefacha
459139
runner:Ten odkaz nefacha
0 0
reagovat
Ha, zrovna se mi faceanalyzer.com zjevili vedle sebe Silence a KarelR... jak to jde, chlapci? :D
Jinak, po nahrání link mi vyšlo, že si již moc nezapí...m a to i přesto, že moje inteligence je na vysoké úrovni. Nu což, hlavě že jsem podobný Donaldu Trumpovi, který si vydělá víc než $100.000 ročně...
459138
Ha, zrovna se mi faceanalyzer.com zjevili vedle sebe Silence a KarelR... jak to jde, chlapci? :D Jinak, po nahrání http://runner.xhk.info/temp/hgjghjghj.jpg mi vyšlo, že si již moc nezapí...m a to i přesto, že moje inteligence je na vysoké úrovni. Nu což, hlavě že jsem podobný Donaldu Trumpovi, který si vydělá víc než $100.000 ročně...
0 0
reagovat
Jardus: zkus formát gif, ten je nejjistější.
459137
Jardus: zkus formát gif, ten je nejjistější.
0 0
reagovat

Jardus

Zkus ten obrázek vytvořit rovnou ve specifikacích, nezmenšuj už existující obrázek. To by mělo pomoct..snad:)
459136
Zkus ten obrázek vytvořit rovnou ve specifikacích, nezmenšuj už existující obrázek. To by mělo pomoct..snad:)
Jardus
0 0
reagovat

mhsh

Je i na kabelu;) a Conan je fakt skvělej, mám ho radši než Jaye.
459135
Je i na kabelu;) a Conan je fakt skvělej, mám ho radši než Jaye.
mhsh
0 0
reagovat

Jardus

Skús napísať cez vzkazník kocourovi alebo imfovi, oni by ti s tým mali vedieť pomôcť (najlepšie keď im rovno hodíš aj link na ten obrázok). Systém pre nahrávanie avatarov občas hapruje.
459134
Skús napísať cez vzkazník kocourovi alebo imfovi, oni by ti s tým mali vedieť pomôcť (najlepšie keď im rovno hodíš aj link na ten obrázok). Systém pre nahrávanie avatarov občas hapruje.
Jardus
0 0
reagovat
trosku se zpozdenim, lec udajne vypadam jako Paris Hilton :))
459133
trosku se zpozdenim, lec udajne vypadam jako Paris Hilton :))
0 0
reagovat
Hele já bych fakt potřeboval pomoc s tím obrázkem, mě to tam fakt nejde dát i když to splňje ty podmínky... a už jsem jich zkusil fakt moc
459132
Hele já bych fakt potřeboval pomoc s tím obrázkem, mě to tam fakt nejde dát i když to splňje ty podmínky... a už jsem jich zkusil fakt moc
0 0
reagovat

imf

Ja občas koukám na oba, ale davaj to v tak blbou dobu že na to vždycky zapomenu :-).
(CNBC Europe, kdo má satelit).
459131
Ja občas koukám na oba, ale davaj to v tak blbou dobu že na to vždycky zapomenu :-). (CNBC Europe, kdo má satelit).
imf
0 0
reagovat

imf

jo Conan je dobry

KarelR:
zleee zleee zleee. je to masaker. podla mna to bude neskor vyuzivat americka vlada ako nastroj mucenia.
459130
jo Conan je dobry KarelR: zleee zleee zleee. je to masaker. podla mna to bude neskor vyuzivat americka vlada ako nastroj mucenia.
imf
0 0
reagovat

mhsh

Byl v nich asi tak, ze psal scenare k tem nejlepsim sezonam... a hlavne ma uz peknych par let jednu z nejzabavnejsich talkshow na US televizich (je teda fakt, ze na ni koukam hlavne kvuli rozhovorum s celebritama, ale Conan je zabavnej... zabavnejsi nez Jay Leno a pro me osobne zabavnejsi nez Jon Stewart).
459129
Byl v nich asi tak, ze psal scenare k tem nejlepsim sezonam... a hlavne ma uz peknych par let jednu z nejzabavnejsich talkshow na US televizich (je teda fakt, ze na ni koukam hlavne kvuli rozhovorum s celebritama, ale Conan je zabavnej... zabavnejsi nez Jay Leno a pro me osobne zabavnejsi nez Jon Stewart).
mhsh
0 0
reagovat
Ani nevím, že byl v Simpsonových, fakt docela sedí :-)
459128
Ani nevím, že byl v Simpsonových, fakt docela sedí :-)
0 0
reagovat
Tak já jsem taky Conan O´Brien
57% východní Evropa, 42% JV Asie :D Very low gay factor, to jsem si oddychl :D skoro žádná inteligence, čest, risk, zdvořilost
velká přátelnost
459127
Tak já jsem taky Conan O´Brien 57% východní Evropa, 42% JV Asie *:D* Very low gay factor, to jsem si oddychl *:D* skoro žádná inteligence, čest, risk, zdvořilost velká přátelnost
0 0
reagovat
Snad imfovi nekradu novinku. Pravá blondýnka běží v San Francisku jako muzikál. Počkejte na konec, je best. OH MY GOD. [link] :o
459126
Snad imfovi nekradu novinku. Pravá blondýnka běží v San Francisku jako muzikál. Počkejte na konec, je best. OH MY GOD. [link="http://www.theatre.com/html/id/3005746"][link][/link] *:o*
0 0
reagovat

Karlos

Conan O'Brien sedi... za toho se nestyd. ;)
459125
Conan O'Brien sedi... za toho se nestyd. ;)
Karlos
0 0
reagovat
Ha, tam mi to konečně vzalo fotku a - UŽ ŽÁDNÝ RON :D:D:D... Teď jsem pro změnu Conan Obrien link , inteligenci 6.4, gay faktor 1.4 a jsem z 60% anglo saský a ze čtyřiceti jihoevropan :D:D:D
459124
Ha, tam mi to konečně vzalo fotku a - UŽ ŽÁDNÝ RON :D:D:D... Teď jsem pro změnu Conan Obrien http://images.google.cz/images?hl=cs&q=Conan%20Obrien&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&um=1&sa=N&tab=wi , inteligenci 6.4, gay faktor 1.4 a jsem z 60% anglo saský a ze čtyřiceti jihoevropan :D:D:D
0 0
reagovat
do pr... Reign over me odloženo na neurčito!
459123
do pr... Reign over me odloženo na neurčito!
0 0
reagovat

Loki

Co ja viem, MacGyvera nepozeravam. Na nete to hladam uz dlhsie a stale nic... Vysla aj kniha s rovnakym nametom ale az v '95 ('96), takze to je nic.
459122
Co ja viem, MacGyvera nepozeravam. Na nete to hladam uz dlhsie a stale nic... Vysla aj kniha s rovnakym nametom ale az v '95 ('96), takze to je nic.
Loki
0 0
reagovat
hlavně si ho nedávej černobílýho;)
459121
hlavně si ho nedávej černobílýho*;)*
0 0
reagovat
no to máš pravdu, ale já tam chci dát staršího - jako Jacka O´Neilla ne jako MacGyvera
459120
no to máš pravdu, ale já tam chci dát staršího - jako Jacka O´Neilla ne jako MacGyvera
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se