Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 105681 - 105700 Napsat příspěvek

imf

:D
459342
*:D*
imf
0 0
reagovat

křysař ľubo

viz můj post z 31.03.2007 17:08:21 :)
459341
viz můj post z 31.03.2007 17:08:21 *:)*
křysař ľubo
0 0
reagovat
Dneska jsou celkově zábavné články na filmových webech. Miluju Apríl:D
459340
Dneska jsou celkově zábavné články na filmových webech. Miluju Apríl*:D*
0 0
reagovat
Ty voe, kdyby to nevyplodil Michael...tak bych to asi sežral ;)
459339
Ty voe, kdyby to nevyplodil Michael...tak bych to asi sežral ;)
0 0
reagovat
Treba tomu veri i Michael. ;)
459338
Treba tomu veri i Michael. ;)
0 0
reagovat
nejsi sám... 8)
459337
nejsi sám... *8)*
0 0
reagovat
KUA, já tomu uvěřil.....
459336
KUA, já tomu uvěřil.....
0 0
reagovat

rcorp

A za koho si to teda na tú párty išiel ? Hádam nie za Leonidasa (to by som tie prekvapené pohľady aj celkom chápal ;)) ?
459335
A za koho si to teda na tú párty išiel ? Hádam nie za Leonidasa (to by som tie prekvapené pohľady aj celkom chápal *;)*) ?
rcorp
0 0
reagovat

MichaelBay

Díky za pěkný Apríl. 10 sekund jsem tomu věřil, dokuď jsem si neuvědomil, že je 1.dubna.
459334
Díky za pěkný Apríl. 10 sekund jsem tomu věřil, dokuď jsem si neuvědomil, že je 1.dubna.
MichaelBay
0 0
reagovat

Surf's Up Trailer

Bude dnes, respektive teď, trailer na Surf's Up? Je fakt moc dobrý! Už dlouho jsem se u traileru takhle nezasmál! Hlavně to finále s tučňákama kanibalama a ptákem, kterého si vaří, ale on se v tom hrnci vyhřívá jak ve výřivce!!! SUPER! moc se těším... Nahoďte ho please... Dávám mu 5z5! :+

Odkaz je také jako Evan Almighty na AOL v rozlišení 720x480 myslím že to je... nemám tu v jobu net, takže tu nemůžu dát odkaz...
459333
Bude dnes, respektive teď, trailer na Surf's Up? Je fakt moc dobrý! Už dlouho jsem se u traileru takhle nezasmál! Hlavně to finále s tučňákama kanibalama a ptákem, kterého si vaří, ale on se v tom hrnci vyhřívá jak ve výřivce!!! SUPER! moc se těším... Nahoďte ho please... Dávám mu 5z5! *:+* Odkaz je také jako Evan Almighty na AOL v rozlišení 720x480 myslím že to je... nemám tu v jobu net, takže tu nemůžu dát odkaz...
Surf's Up Trailer
0 0
reagovat

Warner Bros. končí!!!

Tak tohle je tedy opravdu rachot!!! Podle informací končí jedna z nejstarších filmových společnost na světě - Warner Bros. Tento Hollywoodský gigant, který má na kontě takové mega pecky jako sérii filmů o Harry Potterovi, sérii Batman, Superman atd. končí své působení v továrně na sny! Co za to může? Samozřejmě nedostatek financí! Bohužel ať se to zdá jakkoliv nemožné při pohledu právě např. na filmovou sérii Harry Potter tak je to tak!

Minulý rok totiž Warner Bros. hospodařilo se ztrátou téměř 1 miliardy amerických dolarů! Jen se podívejte na mega propadáky typu Poseidon a Superman Returns! Warner Bros. již dlouho investuje do svých filmů přehnané množství peněz zatímco tyto filmy pomalu nevydělávají ani polovinu svého rozpočtu. A bohužel jeden film (Harry Potter) za dva roky nestačí! A nepomůže prý ani velmi slibný start sezóny 2007.

Komu připadnou práva na filmy jako je Batman, Superman nebo Harry Potter se stále ještě neví a je to v těchto chílích v jednání.

Dnešek asi hodně změní další chod Hollywoodu a jeho extrémně drahé filmy, budou až na výjimky zřejmě velmi vzácné...

Vzdejme tedy holt filmovému studiu, které nám jako první přineslo v roce 1927 film se ZVUKEM "Jazzový zpěvák".....................
459332
Tak tohle je tedy opravdu rachot!!! Podle informací končí jedna z nejstarších filmových společnost na světě - Warner Bros. Tento Hollywoodský gigant, který má na kontě takové mega pecky jako sérii filmů o Harry Potterovi, sérii Batman, Superman atd. končí své působení v továrně na sny! Co za to může? Samozřejmě nedostatek financí! Bohužel ať se to zdá jakkoliv nemožné při pohledu právě např. na filmovou sérii Harry Potter tak je to tak! Minulý rok totiž Warner Bros. hospodařilo se ztrátou téměř 1 miliardy amerických dolarů! Jen se podívejte na mega propadáky typu Poseidon a Superman Returns! Warner Bros. již dlouho investuje do svých filmů přehnané množství peněz zatímco tyto filmy pomalu nevydělávají ani polovinu svého rozpočtu. A bohužel jeden film (Harry Potter) za dva roky nestačí! A nepomůže prý ani velmi slibný start sezóny 2007. Komu připadnou práva na filmy jako je Batman, Superman nebo Harry Potter se stále ještě neví a je to v těchto chílích v jednání. Dnešek asi hodně změní další chod Hollywoodu a jeho extrémně drahé filmy, budou až na výjimky zřejmě velmi vzácné... Vzdejme tedy holt filmovému studiu, které nám jako první přineslo v roce 1927 film se ZVUKEM "Jazzový zpěvák".....................
Warner Bros. končí!!!
0 0
reagovat

Vincent

Já nepoužívám žádný download manager a stahuju normálně přes Internet Explorer 7 CZ a vždy mi to stáhne např. "5632556.mov" soubor úplně v pohodě... :)
459331
Já nepoužívám žádný download manager a stahuju normálně přes Internet Explorer 7 CZ a vždy mi to stáhne např. "5632556.mov" soubor úplně v pohodě... *:)*
Vincent
0 0
reagovat
Kamaradka mela narozeninovou party, a kazdej mel jit za nejakou filmovou postavu. Nakonec jsem byl sice krome kamaradky jedinej, ale za ty pohledy lidi v metru a ve meste to rozhodne stalo :D. Par lidi si me dokonce fotilo. Proste sranda. :D:+
459330
Kamaradka mela narozeninovou party, a kazdej mel jit za nejakou filmovou postavu. Nakonec jsem byl sice krome kamaradky jedinej, ale za ty pohledy lidi v metru a ve meste to rozhodne stalo *:D*. Par lidi si me dokonce fotilo. Proste sranda. *:D**:+*
0 0
reagovat
Dik Fiesto
459329
Dik Fiesto
0 0
reagovat
ale co se partaku tyce, tenhle link uz pekne dlouho drzi .... link
459328
ale co se partaku tyce, tenhle link uz pekne dlouho drzi .... http://63.250.192.43/broot2/busshare06/yahoomovies/7/35165506.mov?StreamID=35165506
0 0
reagovat
jezis, asi by se o tom mel udelat novej tutorial ?) proste yahoo ma novej zpusob ochrany linku. Pokud si chces trailer stahnout, musis pouzit nakej 3rd party DL software, ve kterym se link vygeneruje pak uz samostatne. Tzn zkopirujes link, pastnes do DL manageru a temporary link se ti automaticky vygeneruje bez potreby dalsiho zasahovani ;) - trailer se ti stahne
459327
jezis, asi by se o tom mel udelat novej tutorial *?)* proste yahoo ma novej zpusob ochrany linku. Pokud si chces trailer stahnout, musis pouzit nakej 3rd party DL software, ve kterym se link vygeneruje pak uz samostatne. Tzn zkopirujes link, pastnes do DL manageru a temporary link se ti automaticky vygeneruje bez potreby dalsiho zasahovani ;) - trailer se ti stahne
0 0
reagovat
Proč když chci uložit nový 480p trailer na Ocean's 13, tak mi to nabídne stáhnout aplikaci s názvev playlist?
459326
Proč když chci uložit nový 480p trailer na Ocean's 13, tak mi to nabídne stáhnout aplikaci s názvev playlist?
0 0
reagovat

MichaelBay :-)

Žeru Michaela Baye - jeho styl je neopakovatelný ... Teď myslím uživatele MovieZone. Pod jeho vlivem se začínám těšit na TransFormers jako blecha.:+:D
459325
Žeru Michaela Baye - jeho styl je neopakovatelný ... Teď myslím uživatele MovieZone. Pod jeho vlivem se začínám těšit na TransFormers jako blecha.*:+**:D*
MichaelBay :-)
0 0
reagovat

johnn3

Nakouknout do klipů by nezaškodilo.;)
459324
Nakouknout do klipů by nezaškodilo.*;)*
johnn3
0 0
reagovat

johnn333

link
je to trailer který má být mezi death proof a planet terror- musim rict, ze docela husty...
459323
http://media.movies.ign.com/media/749/749962/vids_1.html je to trailer který má být mezi death proof a planet terror- musim rict, ze docela husty...
johnn333
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se