Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 105621 - 105640 Napsat příspěvek
Nebo na IGN... Jinak ty TV spoty jsou fakt dobré, akorát některé efekty se mi moc nezdají a LaBeouf je nesympatický jako vždy. ;)
459286
Nebo na IGN... Jinak ty TV spoty jsou fakt dobré, akorát některé efekty se mi moc nezdají a LaBeouf je nesympatický jako vždy. ;)
0 0
reagovat
jo, nebo dete sem a misto klikani jak naky lojzove si stahnete rovnou dva Tv Spoty...jednoduchy jak facka, vid, miki ;)
459285
jo, nebo dete [link="http://www.movie-list.com/forum/showpost.php?p=146601&postcount=144"]sem[/link] a misto klikani jak naky lojzove si stahnete rovnou dva Tv Spoty...jednoduchy jak facka, vid, miki ;)
0 0
reagovat

TransFormers [EXCLUSIVE SECRET TV SPOT]

Kdo chce vidět první TV Spot na film Michaela Baye TRANSFORMERS nechť klikne na SectorSeven.org. A poté zadá jako přístupové heslo tento kód -> FWIFFO.
Po otevření stránky klikněte na červený hard disk vlevo nahoře a objeví se vám 30ti vteřinový nářez!!!
Smé nové záběry - Sam si kupuje auto, Starscream transformuje za letu a přistane jako robot a spoustu dalšího! Tady se 4. července stane něco velkého! Tohle bude prostě trhák roku!!! :+

WOW!!! WOW!!! WOW!!! WOW!!! WOW!!!
459284
Kdo chce vidět první TV Spot na film Michaela Baye TRANSFORMERS nechť klikne na [link="http://www.sectorseven.org/"]SectorSeven.org[/link]. A poté zadá jako přístupové heslo tento kód -> [b]FWIFFO[/b]. Po otevření stránky klikněte na červený hard disk vlevo nahoře a objeví se vám 30ti vteřinový nářez!!! Smé nové záběry - Sam si kupuje auto, Starscream transformuje za letu a přistane jako robot a spoustu dalšího! Tady se 4. července stane něco velkého! Tohle bude prostě trhák roku!!! *:+* WOW!!! WOW!!! WOW!!! WOW!!! WOW!!!
TransFormers [EXCLUSIVE SECRET TV SPOT]
0 0
reagovat
196 cm, Praha... a co?
459283
196 cm, Praha... a co?
0 0
reagovat

Charlotte

DVD projekce, a navic to promitaji kazde dva tri mesice... to uz radsi doma.
459282
DVD projekce, a navic to promitaji kazde dva tri mesice... to uz radsi doma.
Charlotte
0 0
reagovat
link
Ve Slováči dávají v úterý na velkém plátně fenomenální Zpívání v dešti. Kdo to ještě neviděl, má jedinečnou příležitost, kdo to už viděl, ten taky:)
459281
http://www.slovac.cz/flashback.html Ve Slováči dávají v úterý na velkém plátně fenomenální Zpívání v dešti. Kdo to ještě neviděl, má jedinečnou příležitost, kdo to už viděl, ten taky:)
0 0
reagovat
Zrada... :)
459280
Zrada... :)
0 0
reagovat
ale jsem z Brna;)
459279
ale jsem z Brna*;)*
0 0
reagovat
No prosim! 8)
459278
No prosim! *8)*
0 0
reagovat
JÁ MÁM 192!
459277
JÁ MÁM 192!
0 0
reagovat
dnes som kupil original DVD Eros v tescu za 99 sk, (co je asi 80 kc)!!! Kupil som to hlavne koli Kar-Wai Wongovi. Inak je to genialna cena, v niekt. e-obchodoch to ide za 699 sk a v inom za 300sk :)
459276
dnes som kupil original DVD Eros v tescu za 99 sk, (co je asi 80 kc)!!! Kupil som to hlavne koli Kar-Wai Wongovi. Inak je to genialna cena, v niekt. e-obchodoch to ide za 699 sk a v inom za 300sk :)
0 0
reagovat

Silence

Mame maximalne 185 :)
459275
Mame maximalne 185 :)
Silence
0 0
reagovat

imf

:)) Přestaňte už dělat, jakobyste v Praze neměli 190cm lidi.... :D
459274
:)) Přestaňte už dělat, jakobyste v Praze neměli 190cm lidi.... *:D*
imf
0 0
reagovat

Silence

Alespon jsem to zkusil.
Ale k tobe se da jenom vzhlizet... pokud teda zrovna clovek nestoji na bedne od bananu. :D
459273
Alespon jsem to zkusil. Ale k tobe se da jenom vzhlizet... pokud teda zrovna clovek nestoji na bedne od bananu. *:D*
Silence
0 0
reagovat

imf

Abys mě pak bezmezně obdivoval? :)) Lákavé... přesto zůstanu zatím loutkou... :D
459272
Abys mě pak bezmezně obdivoval? *:))* Lákavé... přesto zůstanu zatím loutkou... *:D*
imf
0 0
reagovat

Silence

Jenom trochu. Porad si vas budu plest. Nemuze mit nekdo z vas ikonku Jasona Stathama? :)))
459271
Jenom trochu. Porad si vas budu plest. Nemuze mit nekdo z vas ikonku Jasona Stathama? :)))
Silence
0 0
reagovat

mhsh

Paráda! Vyléčil jsi naší schyzofrenii !! :D :+
459270
Paráda! Vyléčil jsi naší schyzofrenii !! *:D* *:+*
mhsh
0 0
reagovat

mhsh & pav

Opraveno.
459269
Opraveno.
mhsh & pav
0 0
reagovat

popik

Mam dost velkej problem hral jsem si z taktovanim karty a vsechno bylo v poradku. Jenze ted jakmile spustim jakoukoliv hru i kdyz uz mam vsechny takty uz hozene zpet tak se zobrazi jen jakasi cmouhata obrazaovka kde neni nic poradne poznat nevite cim to je?Jo kartu mam GeForce5700 a ten program jakym jsem to tunil se jmenoval NVHardPage
459268
Mam dost velkej problem hral jsem si z taktovanim karty a vsechno bylo v poradku. Jenze ted jakmile spustim jakoukoliv hru i kdyz uz mam vsechny takty uz hozene zpet tak se zobrazi jen jakasi cmouhata obrazaovka kde neni nic poradne poznat nevite cim to je?Jo kartu mam GeForce5700 a ten program jakym jsem to tunil se jmenoval NVHardPage
popik
0 0
reagovat

pav | 30.03.2007 11:13:23

No zase starý problém, v názvu článku je "&".
459267
No zase starý problém, v názvu článku je "&".
pav | 30.03.2007 11:13:23
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se