Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 105661 - 105680 Napsat příspěvek
A soundtrack k sunshine by byl?
459366
A soundtrack k sunshine by byl?
0 0
reagovat
no jako ja vim ze tady dycky bejvaly v celkem bezny distribuci, ze se dali koupit vsude, ale to uz je tak 4-5 let mozna, nechapu proc to stahli. joo jasny to jo ale komu by se chtelo jet pres pulku prahy do specializovanyho shopu pro chipsy vis co. :)
459365
no jako ja vim ze tady dycky bejvaly v celkem bezny distribuci, ze se dali koupit vsude, ale to uz je tak 4-5 let mozna, nechapu proc to stahli. joo jasny to jo ale komu by se chtelo jet pres pulku prahy do specializovanyho shopu pro chipsy vis co. *:)*
0 0
reagovat

dick

V Praze to neni takovej problem... videl jsem je v par lahudkarstvich a specializovanych shopech (v Praze jsou kramy, kde ti dovezou klidne i rozemletyho jelena (made by Steven Seagal :)), ale je fakt, ze v bezny siti na ne clovek moc nenarazi, protoze jsou drahy... ale mel jsem je u kamarada, jsou to tak maximalne ctyri tydny.
459364
V Praze to neni takovej problem... videl jsem je v par lahudkarstvich a specializovanych shopech (v Praze jsou kramy, kde ti dovezou klidne i rozemletyho jelena (made by Steven Seagal :)), ale je fakt, ze v bezny siti na ne clovek moc nenarazi, protoze jsou drahy... ale mel jsem je u kamarada, jsou to tak maximalne ctyri tydny.
dick
0 0
reagovat
imf : kde je u nas maj prosimte?
459363
imf : kde je u nas maj prosimte?
0 0
reagovat
Pringles maj i u nas a BBQ Sauce z Texasu mam plnej spajz. ;)
Ale ja ted stejne konzumuju jablka (ve velkym), takze k certu s chipsama...
Nicmene si to uzij. :)
459362
Pringles maj i u nas a BBQ Sauce z Texasu mam plnej spajz. ;) Ale ja ted stejne konzumuju jablka (ve velkym), takze k certu s chipsama... Nicmene si to uzij. :)
0 0
reagovat
fakt lahudka pro opravdove gurmany, sorry hosi
459361
fakt lahudka pro opravdove gurmany, sorry hosi
0 0
reagovat
ty parchante
459360
ty parchante
0 0
reagovat
je na nich napsano TEXAS BBQ SAUCE a jsou fakt ostre, takze kdyz to zaleju tim desperadem, tak muzu jen kouknou k nebesum a podekovat
459359
je na nich napsano TEXAS BBQ SAUCE a jsou fakt ostre, takze kdyz to zaleju tim desperadem, tak muzu jen kouknou k nebesum a podekovat
0 0
reagovat

ragnar

Co jsou to za Pringles, ze je musis tahat z Francie?:D
459358
Co jsou to za Pringles, ze je musis tahat z Francie?*:D*
ragnar
0 0
reagovat
Desperados a Pringles?! You bastard!:D
a já dneska nevečeřel
459357
Desperados a Pringles?! You bastard!*:D* a já dneska nevečeřel
0 0
reagovat
presne a proto by me zajimalo, jak si ostatni dnesek na mz vychutnavaji...ja treba ted sic delam ukol, ale u toho jim pringles, ktere mi dovezl kamarad z parize a piju desperada (rovnez dovoz), co vy? take dobra nalada? ;)
459356
presne a proto by me zajimalo, jak si ostatni dnesek na mz vychutnavaji...ja treba ted sic delam ukol, ale u toho jim pringles, ktere mi dovezl kamarad z parize a piju desperada (rovnez dovoz), co vy? take dobra nalada? ;)
0 0
reagovat
Zlata stredni, kdybych mel ted chodit na vsechno tak tam jsem opravdu od rana do vecera, k tomu 3 hodinove prednasky... opruz. To ja si teda rad polezim, pres tyden na to neni cas. Jaro, nejaro.
459355
Zlata stredni, kdybych mel ted chodit na vsechno tak tam jsem opravdu od rana do vecera, k tomu 3 hodinove prednasky... opruz. To ja si teda rad polezim, pres tyden na to neni cas. Jaro, nejaro.
0 0
reagovat
Njn, zapoměl sem na ten poslední dobou podivný trend středních škol mučit žáky od rána do večera.
459354
Njn, zapoměl sem na ten poslední dobou podivný trend středních škol mučit žáky od rána do večera.
0 0
reagovat
A to mam byt od rana do vecera na nohach, to si uzivam behem skoly (tim chci podekovat velikonocnim prazdninam, ktere konecne budou ;), takze si radsi behem vikendu poradne polezim, nez aby lital po venku...ikdyz jsem to dneska celkem zvladl
459353
A to mam byt od rana do vecera na nohach, to si uzivam behem skoly (tim chci podekovat velikonocnim prazdninam, ktere konecne budou ;), takze si radsi behem vikendu poradne polezim, nez aby lital po venku...ikdyz jsem to dneska celkem zvladl
0 0
reagovat
Chceš říct, že bych se radši měl chlubit tím, že jsem víkend prospal:) venku je fakt hezky i delší dobu, zkus to;)
459352
Chceš říct, že bych se radši měl chlubit tím, že jsem víkend prospal:) venku je fakt hezky i delší dobu, zkus to*;)*
0 0
reagovat

Fluke

a tim se chlubis ?)
459351
a tim se chlubis *?)*
Fluke
0 0
reagovat
Já sem taky vystrčil čumák ven na celej víkend a naspal sem cca 10 hodin za ty tři dny:)) (včetně pátku).
459350
Já sem taky vystrčil čumák ven na celej víkend a naspal sem cca 10 hodin za ty tři dny:)) (včetně pátku).
0 0
reagovat
imf: No, já byl odlepenej celý weekend a diskuzi jsem stíhal... No a ono když jedeš pět a půl hodiny do Prahy, vlak neskutečně drncá, já poslouchám FMko a sluníčko ti praží do očí, to je taky k nezaplacení :D:D:D
459349
imf: No, já byl odlepenej celý weekend a diskuzi jsem stíhal... No a ono když jedeš pět a půl hodiny do Prahy, vlak neskutečně drncá, já poslouchám FMko a sluníčko ti praží do očí, to je taky k nezaplacení :D:D:D
0 0
reagovat
hlavne ze jste vystrcili cumak ven, ja byl veknu cele odpoledne
459348
hlavne ze jste vystrcili cumak ven, ja byl veknu cele odpoledne
0 0
reagovat
Mozna je to tim, ze kdyz je vikend a venku sviti slunicko, tak se lidi dokazou odlepit od monitoru... doporucuju kazdymu. ;)
459347
Mozna je to tim, ze kdyz je vikend a venku sviti slunicko, tak se lidi dokazou odlepit od monitoru... doporucuju kazdymu. ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se