Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 105601 - 105620 Napsat příspěvek
Kamaradka mela narozeninovou party, a kazdej mel jit za nejakou filmovou postavu. Nakonec jsem byl sice krome kamaradky jedinej, ale za ty pohledy lidi v metru a ve meste to rozhodne stalo :D. Par lidi si me dokonce fotilo. Proste sranda. :D:+
459330
Kamaradka mela narozeninovou party, a kazdej mel jit za nejakou filmovou postavu. Nakonec jsem byl sice krome kamaradky jedinej, ale za ty pohledy lidi v metru a ve meste to rozhodne stalo *:D*. Par lidi si me dokonce fotilo. Proste sranda. *:D**:+*
0 0
reagovat
Dik Fiesto
459329
Dik Fiesto
0 0
reagovat
ale co se partaku tyce, tenhle link uz pekne dlouho drzi .... link
459328
ale co se partaku tyce, tenhle link uz pekne dlouho drzi .... http://63.250.192.43/broot2/busshare06/yahoomovies/7/35165506.mov?StreamID=35165506
0 0
reagovat
jezis, asi by se o tom mel udelat novej tutorial ?) proste yahoo ma novej zpusob ochrany linku. Pokud si chces trailer stahnout, musis pouzit nakej 3rd party DL software, ve kterym se link vygeneruje pak uz samostatne. Tzn zkopirujes link, pastnes do DL manageru a temporary link se ti automaticky vygeneruje bez potreby dalsiho zasahovani ;) - trailer se ti stahne
459327
jezis, asi by se o tom mel udelat novej tutorial *?)* proste yahoo ma novej zpusob ochrany linku. Pokud si chces trailer stahnout, musis pouzit nakej 3rd party DL software, ve kterym se link vygeneruje pak uz samostatne. Tzn zkopirujes link, pastnes do DL manageru a temporary link se ti automaticky vygeneruje bez potreby dalsiho zasahovani ;) - trailer se ti stahne
0 0
reagovat
Proč když chci uložit nový 480p trailer na Ocean's 13, tak mi to nabídne stáhnout aplikaci s názvev playlist?
459326
Proč když chci uložit nový 480p trailer na Ocean's 13, tak mi to nabídne stáhnout aplikaci s názvev playlist?
0 0
reagovat

MichaelBay :-)

Žeru Michaela Baye - jeho styl je neopakovatelný ... Teď myslím uživatele MovieZone. Pod jeho vlivem se začínám těšit na TransFormers jako blecha.:+:D
459325
Žeru Michaela Baye - jeho styl je neopakovatelný ... Teď myslím uživatele MovieZone. Pod jeho vlivem se začínám těšit na TransFormers jako blecha.*:+**:D*
MichaelBay :-)
0 0
reagovat

johnn3

Nakouknout do klipů by nezaškodilo.;)
459324
Nakouknout do klipů by nezaškodilo.*;)*
johnn3
0 0
reagovat

johnn333

link
je to trailer který má být mezi death proof a planet terror- musim rict, ze docela husty...
459323
http://media.movies.ign.com/media/749/749962/vids_1.html je to trailer který má být mezi death proof a planet terror- musim rict, ze docela husty...
johnn333
0 0
reagovat
Kašlete na to kucí, já to myslel jako srandu, nečekal jsem takovou (z prdele) odezvu, asi špatné publikum. dejme si jednoho agenta bez minulosti na markýze a mějme se rádi.:)
459322
Kašlete na to kucí, já to myslel jako srandu, nečekal jsem takovou (z prdele) odezvu, asi špatné publikum. dejme si jednoho agenta bez minulosti na markýze a mějme se rádi.*:)*
0 0
reagovat

TransFormers

Také jsem si napoprvé řekl, když jsem viděl první fotky jak jsou ti Roboti velcí, že je to divné dostat se z sprtovního auta na tak velkého robota. Kam se to sakra všechno složí? :) Ale pak jsem si uvědomil... Sakra vždyť je to letní popcorn s režií Michaela Baye a trikama od ILM! Na oscary to přece neútočí ne??? :D :D :D

Spot Hidden s piruletou na krčícíma se lidma jsem viděl dnes už asi 20x!!! A stále jsem z toho úplně v pr...!! Dejte už sem nějaký dvou a půl minutový trailer v HD pánové z Paramount!

Jinak pár postů z diskuze na stránkách MichaelBay.com k novým TV Spotům:
Bay's Back and haters are fucked!
IronHide is one Bad Ass MotherFucker...
Ironhide is just too cool for words.
459321
Také jsem si napoprvé řekl, když jsem viděl první fotky jak jsou ti Roboti velcí, že je to divné dostat se z sprtovního auta na tak velkého robota. Kam se to sakra všechno složí? *:)* Ale pak jsem si uvědomil... Sakra vždyť je to letní popcorn s režií Michaela Baye a trikama od ILM! Na oscary to přece neútočí ne??? *:D* *:D* *:D* Spot Hidden s piruletou na krčícíma se lidma jsem viděl dnes už asi 20x!!! A stále jsem z toho úplně v pr...!! Dejte už sem nějaký dvou a půl minutový trailer v HD pánové z Paramount! Jinak pár postů z diskuze na stránkách MichaelBay.com k novým TV Spotům: [b]Bay's Back and haters are fucked![/b] [b]IronHide is one Bad Ass MotherFucker...[/b] [b]Ironhide is just too cool for words.[/b]
TransFormers
0 0
reagovat
Potřebuji pomoci, kdysi dávno jsem viděl reklamu na (asi grafické) studio. A byl to takovej armádní výcvik. Lidi tam místo samopalů běhali s klávesnicemi, klikovali, museli rychle klikat tlačítkem myši a řval na ně nějakej generál. Nevíte kde bych tu reklamu našel? zkoušel jsem různé slovní kombinace na youtube i google. Ale asi špatně.
459320
Potřebuji pomoci, kdysi dávno jsem viděl reklamu na (asi grafické) studio. A byl to takovej armádní výcvik. Lidi tam místo samopalů běhali s klávesnicemi, klikovali, museli rychle klikat tlačítkem myši a řval na ně nějakej generál. Nevíte kde bych tu reklamu našel? zkoušel jsem různé slovní kombinace na youtube i google. Ale asi špatně.
0 0
reagovat
jasný, jsem v pojišťovně.....
459319
jasný, jsem v pojišťovně.....
0 0
reagovat

Shimitz

Ano... ale nema smysl rikat nekomu, ze placa kraviny, kdyz s tim nesouhlasi. Rozumime si?
459318
Ano... ale nema smysl rikat nekomu, ze placa kraviny, kdyz s tim nesouhlasi. Rozumime si?
Shimitz
0 0
reagovat
to, že je to postavený na hlavu je na tom to nejlepší...
459317
to, že je to postavený na hlavu je na tom to nejlepší...
0 0
reagovat
Jezis porvete se... imho ten nepomer velikosti mezi tim Mustangem a Bumblebeem v plny polni musi prijit usmevnej kazdymu... ja taky neresim, jak Arnie pobere vsechnu vyzbroj v Commandu, ale zaroven netvrdim, ze to neni postaveny na hlavu. :)
459316
Jezis porvete se... imho ten nepomer velikosti mezi tim Mustangem a Bumblebeem v plny polni musi prijit usmevnej kazdymu... ja taky neresim, jak Arnie pobere vsechnu vyzbroj v Commandu, ale zaroven netvrdim, ze to neni postaveny na hlavu. :)
0 0
reagovat

Shimitz

...takže jsem tu dobře
459315
...takže jsem tu dobře
Shimitz
0 0
reagovat

krispel

to co plácáš jsou kraviny...
459314
to co plácáš jsou kraviny...
krispel
0 0
reagovat

xMort

Souhlasím, you first.
459313
Souhlasím, you first.
xMort
0 0
reagovat

krispel

A ty tu na oplátku vysvětlíš, jak může student po kousnutí pavoukem lézt po stěnách a střílet pavučiny. Po fyzikální stránce..
459312
A ty tu na oplátku vysvětlíš, jak může student po kousnutí pavoukem lézt po stěnách a střílet pavučiny. Po fyzikální stránce..
krispel
0 0
reagovat
tak smokin aces nejvetsi zklamani, konecne sem se k tomu dokopal, ale nestalo to za to.
459311
tak smokin aces nejvetsi zklamani, konecne sem se k tomu dokopal, ale nestalo to za to.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se