Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 105561 - 105580 Napsat příspěvek
Nikdy som nechapal preco je Robin Williams povazovany za vtipneho, ale zistil som ze ten typek to predsa len ma v sebe:+
459481
Nikdy som nechapal preco je Robin Williams povazovany za vtipneho, ale zistil som ze [link="http://www.youtube.com/watch?v=tWzRrWZPS14"]ten typek to predsa len ma v sebe[/link]*:+*
0 0
reagovat

bapi

To je standard... ja sem rad kdyz to stihnout driv nez v US vyjde DVD...
459480
To je standard... ja sem rad kdyz to stihnout driv nez v US vyjde DVD...
bapi
0 0
reagovat

pav

Tak distributoři mě chtějí naštvat už o více než rok dopředu. The Incredible hulk u nás bude mít premiéru až počátkem srpna '08, či-li o více než dva měsíce později po americké premiéře. A Hellboy 2 až počátkem října, takže taky o více než 2 měsíce později! :(:(:(:-
459479
Tak distributoři mě chtějí naštvat už o více než rok dopředu. The Incredible hulk u nás bude mít premiéru až počátkem srpna '08, či-li o více než dva měsíce později po americké premiéře. A Hellboy 2 až počátkem října, takže taky o více než 2 měsíce později! *:(**:(**:(**:-*
pav
0 0
reagovat

MSpaint? Tak to čumím.

459478
http://www.youtube.com/watch?v=uk2sPl_Z7ZU
MSpaint? Tak to čumím.
0 0
reagovat

TransFormers [NEW PICS]

WOW!!! To je asi tak vše co ze sebe dostanu............ :+ :+ :+ :+ :+ :+
459477
WOW!!! To je asi tak vše co ze sebe dostanu............ *:+* *:+* *:+* *:+* *:+* *:+*
TransFormers [NEW PICS]
0 0
reagovat
Box office! Bozinku, ono se fakt chodi na Beana.

1 Vratne lahve 67,638
2 Mr. Bean's Holiday 37,961
3 300 25,556
4 Terabithia 4,295
5 Kvaska 4,263
[ .. ]
20 Kdo je tady reditel 780! ooo :)
459476
Box office! Bozinku, ono se fakt chodi na Beana. 1 Vratne lahve 67,638 2 Mr. Bean's Holiday 37,961 3 300 25,556 4 Terabithia 4,295 5 Kvaska 4,263 [ .. ] 20 Kdo je tady reditel 780! ooo :)
0 0
reagovat

pav

Novyho Wese Andersona si nenecham ujit ;)
459475
Novyho Wese Andersona si nenecham ujit ;)
pav
0 0
reagovat
Co rikate na novy plan premier? Vypadl Grindhouse z 12.4., nebude. Naopak Bontonfilm uvede s jen asi rocnim zpozdenim francouzsky "sincity" scifarnu Renaissance, tezka uzkoprofilovka - tri kopie. No ja uz zaopatril DVD z anglie, takze asi nepudu... Pak tu mame nejake nove ohlasene ceske nazvy, adept na debilni preklad roku: Hot Fuzz - Jednotka prilis rychleho nasazeni. Grind House: Death Proof se objevil planovany na 5.7., Planet Terror dokonce az 23.8. Objevilo se 88 Minutes, a Venus v pouhych dvou kopiich (oboji Bontonfilm).

Znate tohle - link ? Slusny obsazeni, nazev jak pro cajove fanousky a premiera 7.2.2008.

Jinak Village po Febiofestu obmenil komplet plakatovou vyzdobu v lobby. Potesil me plakat na Zodiac. Prekvapil plakat na The Good German, ktery se porad netvari ze by sel do kin podle planu premier.. no snad to vyjde.
459474
Co rikate na novy plan premier? Vypadl Grindhouse z 12.4., nebude. Naopak Bontonfilm uvede s jen asi rocnim zpozdenim francouzsky "sincity" scifarnu Renaissance, tezka uzkoprofilovka - tri kopie. No ja uz zaopatril DVD z anglie, takze asi nepudu... Pak tu mame nejake nove ohlasene ceske nazvy, adept na debilni preklad roku: Hot Fuzz - Jednotka prilis rychleho nasazeni. Grind House: Death Proof se objevil planovany na 5.7., Planet Terror dokonce az 23.8. Objevilo se 88 Minutes, a Venus v pouhych dvou kopiich (oboji Bontonfilm). Znate tohle - http://www.imdb.com/title/tt0838221/ ? Slusny obsazeni, nazev jak pro cajove fanousky a premiera 7.2.2008. Jinak Village po Febiofestu obmenil komplet plakatovou vyzdobu v lobby. Potesil me plakat na Zodiac. Prekvapil plakat na The Good German, ktery se porad netvari ze by sel do kin podle planu premier.. no snad to vyjde.
0 0
reagovat
jako ja si jakozto znalec komiksove predlohy Wolverina myslim, ze to DOBRE natocit jinak nez Rkove nepude.....
459473
jako ja si jakozto znalec komiksove predlohy Wolverina myslim, ze to DOBRE natocit jinak nez Rkove nepude.....
0 0
reagovat
Tomu se říká správná psychóza z trailerů! ;)
459472
Tomu se říká správná psychóza z trailerů! *;)*
0 0
reagovat

lubo

O žlutejch bagrech mi nemluv, pronásledovali mě o víkendu, byly všude po jižních čechách:D
459471
O žlutejch bagrech mi nemluv, pronásledovali mě o víkendu, byly všude po jižních čechách*:D*
lubo
0 0
reagovat
Myslim, že Transformers bude splněnej sen každýho, kdo si kdy s nima hrál. Jestli to bude aspoň trochu jak to vypadá z trailerů, tak si to budu užívat převelice! ;)
459470
Myslim, že Transformers bude splněnej sen každýho, kdo si kdy s nima hrál. Jestli to bude aspoň trochu jak to vypadá z trailerů, tak si to budu užívat převelice! *;)*
0 0
reagovat

imf

To není, jen já říkám, že bych s nimi byl spokojený. Foxové sice říkají, že jednají s nějakým áčkovým, ale těžko říct. Buď tím áčkovým je Ratner, což doufám, že ne, neno stále přemlouvají Snydera, který však řekl, že scénář je sice zajímavý, ale že by měl zájem jen v případě, že by Foxové nakonec svolili k tomu eRku a až po Watchmenech. IMHO to žádný superhvězdný režisér nebude. A Lawrence áčkový bude. Po I Am Legend.
459469
To není, jen já říkám, že bych s nimi byl spokojený. Foxové sice říkají, že jednají s nějakým áčkovým, ale těžko říct. Buď tím áčkovým je Ratner, což doufám, že ne, neno stále přemlouvají Snydera, který však řekl, že scénář je sice zajímavý, ale že by měl zájem jen v případě, že by Foxové nakonec svolili k tomu eRku a až po Watchmenech. IMHO to žádný superhvězdný režisér nebude. A Lawrence áčkový bude. Po I Am Legend.
imf
0 0
reagovat
vzdyt je to Trabant, nepoznate ty podobne rysy?
459468
vzdyt je to Trabant, nepoznate ty podobne rysy?
0 0
reagovat

lubo

:o Proboha nestraš!
459467
*:o* Proboha nestraš!
lubo
0 0
reagovat

bapi

Ani jeden z nich neni ackovy reziser. Ne podle studiovych meritek.
459466
Ani jeden z nich neni ackovy reziser. Ne podle studiovych meritek.
bapi
0 0
reagovat
btw: Nie je ten transformer náhodou bager ? ...žltý bager...:o
459465
btw: Nie je ten transformer náhodou bager ? ...žltý bager...*:o*
0 0
reagovat

st39.6

Tak ten obrázok je vážne pekný. Až sa mi chce po vzore Michaela zvolať "Toto bude bomba!!!" 8)
459464
Tak ten obrázok je vážne pekný. Až sa mi chce po vzore Michaela zvolať "Toto bude bomba!!!" *8)*
st39.6
0 0
reagovat
neco pro Mikiho link
459463
neco pro Mikiho http://us.ent4.yimg.com/movies.yahoo.com/images/hv/photo/movie_pix/paramount_pictures/transformers/big_run.jpg
0 0
reagovat
Tak já jsem se ke comicsovým filmům (a X-Menům) vyjadřoval až mockrát, takže jen k tomu Ratnerovi. To je IMHO kachna. Můj osobní tip je, že vezmou nějakého režiséra z kategorie "když si bude dobře vybírat, tak za pár let bude patřit mezi špičku", či-li někoho, kdo v posledních dvou letech natočil něco komerčně úspěšného (v porovnání s rozpočtem),co mělo i slušné recenze. Producenti sice tvrdí, že jednají s nějakým A-režisérem, ale kdybych měl tipovat, tak by to mohl být třeba: Francis Lawrence, což by byla vynikající volba. Já osobně bych byl spokojen třeba i s Davidem Sladem (ten má před sebou IMHO hodně zajímavou budoucnost), Nickem Cassavetesem (poměrně nedoceněný režisér), či Andrew Niccolem (ten však nebude mít čas...). ;)
459462
Tak já jsem se ke comicsovým filmům (a X-Menům) vyjadřoval až mockrát, takže jen k tomu Ratnerovi. To je IMHO kachna. Můj osobní tip je, že vezmou nějakého režiséra z kategorie "když si bude dobře vybírat, tak za pár let bude patřit mezi špičku", či-li někoho, kdo v posledních dvou letech natočil něco komerčně úspěšného (v porovnání s rozpočtem),co mělo i slušné recenze. Producenti sice tvrdí, že jednají s nějakým A-režisérem, ale kdybych měl tipovat, tak by to mohl být třeba: Francis Lawrence, což by byla vynikající volba. Já osobně bych byl spokojen třeba i s Davidem Sladem (ten má před sebou IMHO hodně zajímavou budoucnost), Nickem Cassavetesem (poměrně nedoceněný režisér), či Andrew Niccolem (ten však nebude mít čas...). ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se