Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 105521 - 105540 Napsat příspěvek

Quisp

Tak já nevím, ale mít něco v hlavě, tak to řěším někde na forech a ne na "seriózním":D webu... To pak z MZ pořád dělá nějakou pochybnou stránku a zabránit tomu jde jen imho tímto pekelným žárem;) Nebo poslat na ně Jacka Bauera...
459660
Tak já nevím, ale mít něco v hlavě, tak to řěším někde na forech a ne na "seriózním"*:D* webu... To pak z MZ pořád dělá nějakou pochybnou stránku a zabránit tomu jde jen imho tímto pekelným žárem*;)* Nebo poslat na ně Jacka Bauera...
Quisp
0 0
reagovat
Když už jsme u toho, tak bych příště poprosil (nejen) Shimitze, aby na nováčky necitoval Posledního Skauta a nepasl věty typu "FAQ you, you son of a beach." Ta nasraná diskuse začala až po tomhle, do tý doby to byl jen a pouze omyl.
459659
Když už jsme u toho, tak bych příště poprosil (nejen) Shimitze, aby na nováčky necitoval Posledního Skauta a nepasl věty typu "FAQ you, you son of a beach." Ta nasraná diskuse začala až po tomhle, do tý doby to byl jen a pouze omyl.
0 0
reagovat
Ale vemte si jaký to musí bejt, když se někdo nevědomky zeptá kde se tady dají jako stáhnout ty filmy, a vy ho hned sežehnete pekelným žárem. Stát se to mě tak už se tu neobjevim:D
459658
Ale vemte si jaký to musí bejt, když se někdo nevědomky zeptá kde se tady dají jako stáhnout ty filmy, a vy ho hned sežehnete pekelným žárem. Stát se to mě tak už se tu neobjevim*:D*
0 0
reagovat
na sto pro 8)
459657
na sto pro *8)*
0 0
reagovat
ale zábava je to vzdycky...
459656
ale zábava je to vzdycky...
0 0
reagovat
tohle uz tu parkrat bylo :D:+
459655
tohle uz tu parkrat bylo *:D**:+*
0 0
reagovat

peo07

Jsem admin, mam otravovani lidi v popisu prace. Pokud nemas nic smysluplnyho k reseni (diskuze "kde stahnout filmy" to rozhodne neni, viz FAQ), tak je obcas lepsi mlcet. A to ze si slecna ti tu bohuzel slevy neziska. Kazdopadne vitej. ;)
459654
Jsem admin, mam otravovani lidi v popisu prace. Pokud nemas nic smysluplnyho k reseni (diskuze "kde stahnout filmy" to rozhodne neni, viz FAQ), tak je obcas lepsi mlcet. A to ze si slecna ti tu bohuzel slevy neziska. Kazdopadne vitej. ;)
peo07
0 0
reagovat
Shmitz, imf vy nemáte nič iné na práci len otravovať ľudom život chodte si dať studenú sprchu... aj ked pochybujem že vám to pomôže takto sa rozprávať s babou.
459653
Shmitz, imf vy nemáte nič iné na práci len otravovať ľudom život chodte si dať studenú sprchu... aj ked pochybujem že vám to pomôže takto sa rozprávať s babou.
0 0
reagovat
jelikož jsem skaut, používám slovník Posledního skauta.
459652
jelikož jsem skaut, používám slovník Posledního skauta.
0 0
reagovat

shimitz

Ty bys taky potreboval neco studenyho do hlavy. Bez zkontrolovat zasoby ledu v kuchyni. ;)
459651
Ty bys taky potreboval neco studenyho do hlavy. Bez zkontrolovat zasoby ledu v kuchyni. ;)
shimitz
0 0
reagovat

Shimitz

Ale chlape, taky se trošku mírni... 8)
459650
Ale chlape, taky se trošku mírni... *8)*
Shimitz
0 0
reagovat
jestli tady budeš ještě chvíli očumovat, tak ti strčím deštník do zadku a roztáhnu ho.
459649
jestli tady budeš ještě chvíli očumovat, tak ti strčím deštník do zadku a roztáhnu ho.
0 0
reagovat
Bože můj... I am out... :D
459648
Bože můj... I am out... *:D*
0 0
reagovat

peo07

Ses na rychly ceste do pekla (bacha, mam nad hlavou zarovku, pokud si ji tam taky nenainstalujes, bude te to mrzet ;)
459647
Ses na rychly ceste do pekla (bacha, mam nad hlavou zarovku, pokud si ji tam taky nenainstalujes, bude te to mrzet ;)
peo07
0 0
reagovat
nic lepšího te nenapadne... radši se chod vyspať prospeje ti to
459646
nic lepšího te nenapadne... radši se chod vyspať prospeje ti to
0 0
reagovat
promíň, fakt se ti strašně omlouvám........ ale myslim, že král volů seš tady ty.
459645
promíň, fakt se ti strašně omlouvám........ ale myslim, že král volů seš tady ty.
0 0
reagovat
Shimitz
Davaj si pozor ským sa bavíš inač skončiš zle nikto sa stebou nebavi tak netrapoš
459644
Shimitz Davaj si pozor ským sa bavíš inač skončiš zle nikto sa stebou nebavi tak netrapoš
0 0
reagovat

peo07

Něco ti poradím, buď tenhle čtvrtek před pokladnou v nějakém kině a uvidíš to! 8) :+
459643
Něco ti poradím, buď tenhle čtvrtek před pokladnou v nějakém kině a uvidíš to! *8)* *:+*
peo07
0 0
reagovat

peo

nechtěj rozlobit strýčka imfa a upaluj o dům dál, tady ti nikdo radit nebude.
459642
nechtěj rozlobit strýčka imfa a upaluj o dům dál, tady ti nikdo radit nebude.
peo
0 0
reagovat
a nevieš najakú stránku kde sa dajú stiahnúť fimy
459641
a nevieš najakú stránku kde sa dajú stiahnúť fimy
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se