Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 105541 - 105560 Napsat příspěvek
to mi připomíná, že by se měl do FAQ dát tutoriál jak stahovat nove ukazky, kdyz to ulozis tak to napise "makeplaylist" a nevim co dál a myslim, že tady nejsu jedinej....
459640
to mi připomíná, že by se měl do FAQ dát tutoriál jak stahovat nove ukazky, kdyz to ulozis tak to napise "makeplaylist" a nevim co dál a myslim, že tady nejsu jedinej....
0 0
reagovat
Filmy tady nestáhneš, jedině ukázky. Stačí kliknout pravým myšítkem na velikost, jakou chceš stáhnout (Low, Med, High) a dát Uložit jako.
459639
Filmy tady nestáhneš, jedině ukázky. Stačí kliknout pravým myšítkem na velikost, jakou chceš stáhnout (Low, Med, High) a dát Uložit jako.
0 0
reagovat
FAQ you, you son of a beach!
459638
FAQ you, you son of a beach!
0 0
reagovat
vie mi niekto poradiť ako mám stiahnuť - Hory majú oči 2 ja to neviem dik
459637
vie mi niekto poradiť ako mám stiahnuť - Hory majú oči 2 ja to neviem dik
0 0
reagovat

pav

Nic pro ti němu nemám.
459636
Nic pro ti němu nemám.
pav
0 0
reagovat
lolol tohle mě dostalo, trailer jaxviň hehe!
459635
lolol [link="http://www.youtube.com/watch?v=LRppzKhXT4o"]tohle[/link] mě dostalo, trailer jaxviň hehe!
0 0
reagovat

Ravenhorm

A co mas s koncovkou MOV za problem? Ten kontejner je vice mene open source, specifikace sou k dispozici, tuna playeru ho prehrava ...
459634
A co mas s koncovkou MOV za problem? Ten kontejner je vice mene open source, specifikace sou k dispozici, tuna playeru ho prehrava ...
Ravenhorm
0 0
reagovat
Někdo nám tu infiltroval herní podcast.:+
459633
Někdo nám tu infiltroval herní podcast.*:+*
0 0
reagovat
Já mám raději HD od Apple, protože dává často do trailerů zvuk 5.1 narozdíl od Yahoo, kde všechno bývá ve stereu.
459632
Já mám raději HD od Apple, protože dává často do trailerů zvuk 5.1 narozdíl od Yahoo, kde všechno bývá ve stereu.
0 0
reagovat
Sakra, na ČSFD jsem náhodou nalistoval "London", zkoukl fotky a trailer... a tohle prostě musím vidět!!! Statham a vlasy!!! Tohle je tak milionkrát lepší než teplákovka z Crank a modré polo z Kurýra 1!!! ?)
459631
Sakra, na ČSFD jsem náhodou nalistoval "London", zkoukl fotky a trailer... a tohle prostě musím vidět!!! Statham a vlasy!!! Tohle je tak milionkrát lepší než teplákovka z Crank a modré polo z Kurýra 1!!! *?)*
0 0
reagovat
Marne, ale tohle musim linknout. "prastena" Area 51 jako film... Tak na tohle bych se i zacal tesit, pokud to spadne do pracek nekomu sikovnemu. Hra byla alespon v prvni polovine neskutecna rezba se zajimavym pribehem a jeho odhalovanim. Ac se mi Doom vcelku jako vyplach libil, tak A51 preji vice stesti, kdyz uz maji tunu podobnych aspektu. Dve brokovnice do ruky a jdeme kosit vse co se hybe, parada...
459630
Marne, ale tohle musim linknout. [link="http://filmpub.atlas.cz/aktuality/112723-videohra-area-51-bude-jako-film.aspx"]"prastena" Area 51 jako film[/link]... Tak na tohle bych se i zacal tesit, pokud to spadne do pracek nekomu sikovnemu. Hra byla alespon v prvni polovine neskutecna rezba se zajimavym pribehem a jeho odhalovanim. Ac se mi Doom vcelku jako vyplach libil, tak A51 preji vice stesti, kdyz uz maji tunu podobnych aspektu. Dve brokovnice do ruky a jdeme kosit vse co se hybe, parada...
0 0
reagovat

Trellíno

ja myslel, ze ty zaverecne zkousky a statnice beres jako pohodu :-)......(delam si legraci)......kdyz uz se clovek ale dostane tak daleko, tak uz to dotahne do stastneho konce.......
459629
ja myslel, ze ty zaverecne zkousky a statnice beres jako pohodu :-)......(delam si legraci)......kdyz uz se clovek ale dostane tak daleko, tak uz to dotahne do stastneho konce.......
Trellíno
0 0
reagovat
Já koukám na nároky PC, když přehrává + ne kodek (ten je dobrý) ale format mov. H.264 dobrý ale ne když je to mov.
459628
Já koukám na nároky PC, když přehrává + ne kodek (ten je dobrý) ale format mov. H.264 dobrý ale ne když je to mov.
0 0
reagovat

Ravenhorn

Tak to si dovolim nesouhlasit, H.264 je teh ultimatni videoformat dneska.
459627
Tak to si dovolim nesouhlasit, H.264 je teh ultimatni videoformat dneska.
Ravenhorn
0 0
reagovat
Nejlepe HD v jinem formatu nez v mov. Takže wmv. :-) Prostě herní trailery z gametrailers ve wmv jsou fakt super.
459626
Nejlepe HD v jinem formatu nez v mov. Takže wmv. :-) Prostě herní trailery z gametrailers ve wmv jsou fakt super.
0 0
reagovat
HD od yahoooooooo!
459625
HD od yahoooooooo!
0 0
reagovat
Po všech stránkách Apple.
459624
Po všech stránkách Apple.
0 0
reagovat

Michael Bay

Ja bych rekl, ze Apple ruluje, protoze ma v Praze mirror, narozdil od Yahoo, odkud to leze fakt jak z chlupaty deky...
459623
Ja bych rekl, ze Apple ruluje, protoze ma v Praze mirror, narozdil od Yahoo, odkud to leze fakt jak z chlupaty deky...
Michael Bay
0 0
reagovat
MichaelBay: c) I don't give a crap! ;)
459622
MichaelBay: [b]c) I don't give a crap![/b] *;)*
0 0
reagovat
Ale lidi, vždyť Grol nemluvil o Gold Class, jakože tam chce chodit pravidelně jako do kina. Spíš chce vzít přítelkyni na nějaké neobvyklé rande, tak se prostě ptal na zkušenosti. Myslím, že takhle na rande (například :) je to v pohodě zážitek. :+
459621
Ale lidi, vždyť Grol nemluvil o Gold Class, jakože tam chce chodit pravidelně jako do kina. Spíš chce vzít přítelkyni na nějaké neobvyklé rande, tak se prostě ptal na zkušenosti. Myslím, že takhle na rande (například :) je to v pohodě zážitek. *:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se