Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 105501 - 105520 Napsat příspěvek
Ja proste mam rad Eddieho Murphyho a byl jsem na to zvedavej a ten trekkie me fakt dostal.:D Ale romantaky snazej brat samy sebe vazne a vnucovat lidem, ze vsechno dobre dopadne a to je na tom prave to trapny. Skolka se nesnazila brat sama sebe vazne. Proc nemuzou byt filmy jako Imperium vraci uder, Horizont udalosti, Usvit mrtvych a nebo Silent Hill...
459680
Ja proste mam rad Eddieho Murphyho a byl jsem na to zvedavej a ten trekkie me fakt dostal.*:D* Ale romantaky snazej brat samy sebe vazne a vnucovat lidem, ze vsechno dobre dopadne a to je na tom prave to trapny. Skolka se nesnazila brat sama sebe vazne. Proc nemuzou byt filmy jako Imperium vraci uder, Horizont udalosti, Usvit mrtvych a nebo Silent Hill...
0 0
reagovat
Tak já si zrovna pobrečel u Million dolar baby (i napotřetí mě to dostalo)
459679
Tak já si zrovna pobrečel u Million dolar baby (i napotřetí mě to dostalo)
0 0
reagovat
Cloveka, kterej dobrovolne kouka na Blaznivou skolku a pak prohlasi, ze vsechny romanticky filmy jsou kreteniny, proste odmitam chapat. ;)
459678
Cloveka, kterej dobrovolne kouka na Blaznivou skolku a pak prohlasi, ze vsechny romanticky filmy jsou kreteniny, proste odmitam chapat. ;)
0 0
reagovat
Tak jsem dnes cely den koukal na Pana prstenu. Pak na Blaznivou skolku a ted na Vzorec pro vrazdu. Vcelo jsem se koukal na Prime. Byla to celkem zivackam, jen par usmevnejch momentu, ale vsechny romanticky jsou kreteniny. Pochopili jste nekdo jak to skoncilo? Dala mu kopacky, ze jo? Ze jo?.
459677
Tak jsem dnes cely den koukal na Pana prstenu. Pak na Blaznivou skolku a ted na Vzorec pro vrazdu. Vcelo jsem se koukal na Prime. Byla to celkem zivackam, jen par usmevnejch momentu, ale vsechny romanticky jsou kreteniny. Pochopili jste nekdo jak to skoncilo? Dala mu kopacky, ze jo? Ze jo?.
0 0
reagovat
Me asi pred hodinkou ukapla slza u United 93, na febiu to pak byl Sunshine...silne filmy, ty zanechaji stopu.
459676
Me asi pred hodinkou ukapla slza u United 93, na febiu to pak byl Sunshine...silne filmy, ty zanechaji stopu.
0 0
reagovat

2ragnar

naposledy u Big Fish ;) a co ty?
459675
naposledy u Big Fish *;)* a co ty?
2ragnar
0 0
reagovat
jako ze by se vsichni pobavili na muj ucet, jo? Hm .... tak krom predvcerejsich Children of Men (opet) to byl naposledy myslim Click :)
459674
jako ze by se vsichni pobavili na muj ucet, jo? Hm .... tak krom predvcerejsich Children of Men (opet) to byl naposledy myslim Click :)
0 0
reagovat
nechteli byste se nekdo pochlubit, u jakeho filmu jste napsoledy nekdo brecel?
459673
nechteli byste se nekdo pochlubit, u jakeho filmu jste napsoledy nekdo brecel?
0 0
reagovat
Cival: Kasli na to:D jo a to meno budem brat akoze bola dlha noc a si sa preklikol
459672
Cival: Kasli na to*:D* jo a to meno budem brat akoze bola dlha noc a si sa preklikol
0 0
reagovat
Luki: To jsem pochopil, ale nevedel jsem, jakym smerem. Jako psat nejaky varovani?;)
459671
Luki: To jsem pochopil, ale nevedel jsem, jakym smerem. Jako psat nejaky varovani?*;)*
0 0
reagovat
Cival: To malo byt akoze na tu tvoju "At delam co delam, vzdycky se mi to bez problemu stahne jako .mov" spravu...;)
459670
Cival: To malo byt akoze na tu tvoju "At delam co delam, vzdycky se mi to bez problemu stahne jako .mov" spravu...*;)*
0 0
reagovat
Firefox to ukládá jako makeplaylist.dll. Ale jelikož to je jen blbě přejmenovaný mov, stačí změnit koncovka a není co řešit..
459669
Firefox to ukládá jako makeplaylist.dll. Ale jelikož to je jen blbě přejmenovaný mov, stačí změnit koncovka a není co řešit..
0 0
reagovat
V jakym smeru? Noc byla dlouha, nejak se nechytam...:)
459668
V jakym smeru? Noc byla dlouha, nejak se nechytam...*:)*
0 0
reagovat
Cival: "Musite se vic snazit pane spravce...":D
459667
Cival: "Musite se vic snazit pane spravce..."*:D*
0 0
reagovat
At delam co delam, vzdycky se mi to bez problemu stahne jako .mov :))
459666
At delam co delam, vzdycky se mi to bez problemu stahne jako .mov *:))*
0 0
reagovat

Shimitz

Zena, nezena, i na novacka nemusis hned vybalovat "fuckovaci sleng", kdyz se nesmyslne zepta, kde a jak stahovat.
Jinak pokud stahujes ten "makeplaylist.dll", tak si vsimnes, ze se ti stahne normalne aplikace ve velikosti traileru a staci si jen prejmenovat priponu souboru z dll na mov a je to... A pokud bys i todle mel malo (napr. nemas zobrazene pripomy), tak pouzij nejaky file manager nebo si nech zobrazit koncovky souboru ve winu ;)
459665
Zena, nezena, i na novacka nemusis hned vybalovat "fuckovaci sleng", kdyz se nesmyslne zepta, kde a jak stahovat. Jinak pokud stahujes ten "makeplaylist.dll", tak si vsimnes, ze se ti stahne normalne aplikace ve velikosti traileru a staci si jen prejmenovat priponu souboru z dll na mov a je to... A pokud bys i todle mel malo (napr. nemas zobrazene pripomy), tak pouzij nejaky file manager nebo si nech zobrazit koncovky souboru ve winu ;)
Shimitz
0 0
reagovat
TEDA, ČLOVĚK VÁS TU NECHÁ NA CHVILKU O SAMOTĚ...........
459664
TEDA, ČLOVĚK VÁS TU NECHÁ NA CHVILKU O SAMOTĚ...........
0 0
reagovat

Shimitz

Když si uložíš normálně tu položku makeplaylist a pak dáš ve woknách aby se ti to otevíralo v QT tak to normálně přehraje
459663
Když si uložíš normálně tu položku makeplaylist a pak dáš ve woknách aby se ti to otevíralo v QT tak to normálně přehraje
Shimitz
0 0
reagovat

Quisp

Ja jsem v tom nevinne pane prezidente ?)
459662
Ja jsem v tom nevinne pane prezidente *?)*
Quisp
0 0
reagovat
To abych ten ml koment smazal, Mistr byl rychlejší:)
459661
To abych ten ml koment smazal, Mistr byl rychlejší*:)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se