Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 105461 - 105480 Napsat příspěvek
Film který by mě vyloženě rozplakal? Nevzpomínám si na žádný takový, ale je pravda že pár filmů mě tak psychicky zničilo že ani k tomu pláči jsem neměl daleko, například před měsícem když jsem se podruhé díval na Pink Floyd: The Wall.

A na krajíčku jsem měl i u Titanicu, což mě osobně VELMI překvapilo, ale úplně nejvíc mě při tom dostala má mladší sestra se kterou to nejenže vůbec nehlo, ale ještě u toho házela sarkastické hlášky :o
459716
Film který by mě vyloženě rozplakal? Nevzpomínám si na žádný takový, ale je pravda že pár filmů mě tak psychicky zničilo že ani k tomu pláči jsem neměl daleko, například před měsícem když jsem se podruhé díval na Pink Floyd: The Wall. A na krajíčku jsem měl i u Titanicu, což mě osobně VELMI překvapilo, ale úplně nejvíc mě při tom dostala má mladší sestra se kterou to nejenže vůbec nehlo, ale ještě u toho házela sarkastické hlášky *:o*
0 0
reagovat
Epizoda 3, probrecim minimalne balicek kapesniku, vyrobci maj predpokladam ze me radost...:D Jinac kdyz CHCI brecit, tak si pustim zaver ctvrty rady 24.. funguje zarucene, clovek se vybreci a muze zit dal:D
459715
Epizoda 3, probrecim minimalne balicek kapesniku, vyrobci maj predpokladam ze me radost...*:D* Jinac kdyz CHCI brecit, tak si pustim zaver ctvrty rady 24.. funguje zarucene, clovek se vybreci a muze zit dal*:D*
0 0
reagovat
to ja brecel u toho novyho beana ;)

btw Yahoo nahodilo ten final trailer na Spideyho a maj na konci trochu jinej sestrih s pomerne slusnejma prostrihama na bitku SM/VM vcetne novyho zaberu na Venoma link ;)
459714
to ja brecel u toho novyho beana ;) btw Yahoo nahodilo ten final trailer na Spideyho a maj na konci trochu jinej sestrih s pomerne slusnejma prostrihama na bitku SM/VM vcetne novyho zaberu na Venoma http://www.movie-list.com/forum/showpost.php?p=147284&postcount=249 ;)
0 0
reagovat
co si pamatuju, brecel jsem u mr. beana a velke filmove katastrofe v kine
459713
co si pamatuju, brecel jsem u mr. beana a velke filmove katastrofe v kine
0 0
reagovat
Kde jsou ty časy Vinnetoua. První film, u kterého jsem plakala. :)
459712
Kde jsou ty časy Vinnetoua. První film, u kterého jsem plakala. :)
0 0
reagovat
Kde jsou ty časy Rockyho:D
459711
Kde jsou ty časy Rockyho*:D*
0 0
reagovat
Kde jsou ty casy E.T.ho :)
459710
Kde jsou ty casy E.T.ho :)
0 0
reagovat
poprvý jsem brečel u Lvího krále...pak taky u A.I. a pak taky Life Aquatic.
459709
poprvý jsem brečel u Lvího krále...pak taky u A.I. a pak taky Life Aquatic.
0 0
reagovat
ok, už chápu:D:D:D
459708
ok, už chápu:D:D:D
0 0
reagovat
Malignus: Ehm, nějak jsem tvoji reakci nepochopil;)... Zkus osvětlit...
459707
Malignus: Ehm, nějak jsem tvoji reakci nepochopil;)... Zkus osvětlit...
0 0
reagovat

KARLOS

;) ja u toho taky brecel, nadhernej film
459706
;) ja u toho taky brecel, nadhernej film
KARLOS
0 0
reagovat
Oprava: Nezapomen taky pana farare. 8)
459705
Oprava: Nezapomen taky pana farare. *8)*
0 0
reagovat
KARLOS: A nezapomen taky pana frare. 8)
459704
KARLOS: A nezapomen taky pana frare. *8)*
0 0
reagovat
Malignus: Na Prime mi nesahej, pošlu na tebe kocoura ;)...
Ragnar: Teď jsem KONEČNĚ brečel u Lásky ;):D... Bomba a ke všemu na velikonoce, to prostě potěší ;):D:D:D
459703
Malignus: Na Prime mi nesahej, pošlu na tebe kocoura ;)... Ragnar: Teď jsem KONEČNĚ brečel u Lásky ;):D... Bomba a ke všemu na velikonoce, to prostě potěší ;):D:D:D
0 0
reagovat
Jj. Zelena mile je taky dobrej dojak. Je fakt super film, kterej se vryje do pameti naveky.
459702
Jj. Zelena mile je taky dobrej dojak. Je fakt super film, kterej se vryje do pameti naveky.
0 0
reagovat
Tak já si klasicky pobrečím u Zelený míle, Čisté duše nebo Philadelphie
459701
Tak já si klasicky pobrečím u Zelený míle, Čisté duše nebo Philadelphie
0 0
reagovat
Jeste jsem chtel napsat, ze jsem se na Prime koukal jen kvuli Uma Thurman, ktera byla naprosto uzasna a naprosto super. Ta "censored" "censored" je naprosto "censored". Jak by rekl muj kamos (alter-ego).
459700
Jeste jsem chtel napsat, ze jsem se na Prime koukal jen kvuli Uma Thurman, ktera byla naprosto uzasna a naprosto super. Ta "censored" "censored" je naprosto "censored". Jak by rekl muj kamos (alter-ego).
0 0
reagovat

st39.6

Plně souhlasím, ale to je trochu jiný typ pláče, asi takový jako když se musíš dívat na extrémě špatný film a skrz slzy cedíš nenávistné skřeky a nadávky na celý svět :D
459699
Plně souhlasím, ale to je trochu jiný typ pláče, asi takový jako když se musíš dívat na extrémě špatný film a skrz slzy cedíš nenávistné skřeky a nadávky na celý svět *:D*
st39.6
0 0
reagovat

imf

tak se jen sver ;) podel se....
459698
tak se jen sver ;) podel se....
imf
0 0
reagovat
Nerikam, ze nebrecim u filmu, ale rozhodne nemam potrebu se tim chlubit. Ostatne pouzit v tomhle kontextu slovo chlubit uz je samo o sobe zvrhly. :)
459697
Nerikam, ze nebrecim u filmu, ale rozhodne nemam potrebu se tim chlubit. Ostatne pouzit v tomhle kontextu slovo chlubit uz je samo o sobe zvrhly. :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se