Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 104641 - 104660 Napsat příspěvek

RainMakeR

SPOILERS: No tak to se pleteš... :)) Jestli si dobře pamatuješ, tak ve filmu bylo město 1) krásně slunečné ve cvhílích, kdy jím prochází Christopher s detektivem, 2) naprosto mlhavé - když v něm je Rose 3) "pekelné" - když není mlhavé... :)) To jsou (minimálně) TŘI dimenze.. :) Ono by ti ani hraní hry moc nepomohlo... Po prvním dílu bys byl stejně zmatený, jako po filmu a nejhorší je, žwe ani po dohrání třetího dílu nejsi o moc chytřejší... čtvrtý jsem nedohrál... (hrál jsem to vše ještě před filmem...)
459757
SPOILERS: No tak to se pleteš... :)) Jestli si dobře pamatuješ, tak ve filmu bylo město 1) krásně slunečné ve cvhílích, kdy jím prochází Christopher s detektivem, 2) naprosto mlhavé - když v něm je Rose 3) "pekelné" - když není mlhavé... :)) To jsou (minimálně) TŘI dimenze.. :) Ono by ti ani hraní hry moc nepomohlo... Po prvním dílu bys byl stejně zmatený, jako po filmu a nejhorší je, žwe ani po dohrání třetího dílu nejsi o moc chytřejší... čtvrtý jsem nedohrál... (hrál jsem to vše ještě před filmem...)
RainMakeR
0 0
reagovat
ta diskuzek tomu filmu ma 400 přispěvku což je važně wela.takže až se budu v praci hodně nudit....
459756
ta diskuzek tomu filmu ma 400 přispěvku což je važně wela.takže až se budu v praci hodně nudit....
0 0
reagovat
no dvě verze města jsem viděl+teda ještě tu čast města před 30 lety jak vyhořel ten hotel ale to se asi nepočita.
ja jsem teda PC hru nehrál.ale film mě přišel dost dobrej.ale bylo to na konci nějaky divný.sem čekal ehm happyend :-)
459755
no dvě verze města jsem viděl+teda ještě tu čast města před 30 lety jak vyhořel ten hotel ale to se asi nepočita. ja jsem teda PC hru nehrál.ale film mě přišel dost dobrej.ale bylo to na konci nějaky divný.sem čekal ehm happyend :-)
0 0
reagovat
to je na dlouhy lokte .... zkratil bych to na "lived not-happily ever after" ;) Proste se prestehovali do spatny dimenze ;)
459754
to je na dlouhy lokte .... zkratil bych to na "lived not-happily ever after" ;) Proste se prestehovali do spatny dimenze ;)
0 0
reagovat

RainMakeR

Tak si, nejdřív, než si necháš poradit, rozmysli, kolik "verzí" Silent Hillu - města - jsi během filmu viděl.... 8)
459753
Tak si, nejdřív, než si necháš poradit, rozmysli, kolik "verzí" Silent Hillu - města - jsi během filmu viděl.... *8)*
RainMakeR
0 0
reagovat
mužete mi někdo vysvětlilt konec v silenthill?ted jsem to dokoukal a jsem z toho volaký zmetený
459752
mužete mi někdo vysvětlilt konec v silenthill?ted jsem to dokoukal a jsem z toho volaký zmetený
0 0
reagovat
:))
459751
*:))*
0 0
reagovat
wow, to byl fofr :+
459750
wow, to byl fofr *:+*
0 0
reagovat
459749
http://www.impawards.com/
0 0
reagovat
prosim, jak je ta stránka na plakáty? si nemůžu teď vzpomenout a kámoš chce spideyho ;) dík
459748
prosim, jak je ta stránka na plakáty? si nemůžu teď vzpomenout a kámoš chce spideyho *;)* dík
0 0
reagovat
A já rád všechny star a všechny space. :-)
459747
A já rád všechny star a všechny space. :-)
0 0
reagovat
Ježiši to jsou Space vlastně
459746
Ježiši to jsou Space vlastně
0 0
reagovat
no třeba takový balls ;)
459745
no třeba takový balls *;)*
0 0
reagovat
jedině Trek ;)
459744
jedině Trek ;)
0 0
reagovat
ja nejradsi bucks. ;)
459743
ja nejradsi bucks. ;)
0 0
reagovat
radsi wars ;)
459742
radsi wars ;)
0 0
reagovat
hmmmm, klidně i gate8)
459741
hmmmm, klidně i gate*8)*
0 0
reagovat
No tak když jsme u toho Star tak radši Trek nebo gate
459740
No tak když jsme u toho Star tak radši Trek nebo gate
0 0
reagovat
Inu každý sme nějací:)) Ale já bych třeba i uvítal nějaký takový den Star Wars. Nebo spíš Star Wars: od soumraku do usvítu8)
459739
Inu každý sme nějací*:))* Ale já bych třeba i uvítal nějaký takový den Star Wars. Nebo spíš Star Wars: od soumraku do usvítu*8)*
0 0
reagovat

sohaj

Ale jo, jde to. Já bych radši třeba televizní den akčních filmů...
459738
Ale jo, jde to. Já bych radši třeba televizní den akčních filmů...
sohaj
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se