Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 104661 - 104680 Napsat příspěvek

dick

So say we all

Málem bych zapoměl
460285
So say we all Málem bych zapoměl
dick
0 0
reagovat

dick

So say we all;)
460284
So say we all*;)*
dick
0 0
reagovat
nejlepsi lod je battlestar galactica =)
460283
nejlepsi lod je battlestar galactica =)
0 0
reagovat

xMort

Nemám chuť to vysvětlovat, protože du ven:), ale věř mi, taková čísla jsou dobrá leda pro zvědavého člověka;)
460282
Nemám chuť to vysvětlovat, protože du ven:), ale věř mi, taková čísla jsou dobrá leda pro zvědavého člověka*;)*
xMort
0 0
reagovat
ad ankety: Trochu nechápu, co je na anketách tak závadnýho. Ale je to věc redakce, jesli bude nebo ne.
ad anketa: Red Dwarf. Ale ještě radši bych se možná svez na tý lodi, co v ní líta Fry, Bender and company;)
460281
ad ankety: Trochu nechápu, co je na anketách tak závadnýho. Ale je to věc redakce, jesli bude nebo ne. ad anketa: Red Dwarf. Ale ještě radši bych se možná svez na tý lodi, co v ní líta Fry, Bender and company;)
0 0
reagovat
Trpaslík jasně!!! A chtěl bych bejt na pozici Listera :+:D
460280
Trpaslík jasně!!! A chtěl bych bejt na pozici Listera *:+**:D*
0 0
reagovat
qualkalim: No, nikdo nic jiného u tebe nečekal ;)...:D:D:D
460279
qualkalim: No, nikdo nic jiného u tebe nečekal ;)...:D:D:D
0 0
reagovat
Falcon, Falcon, Falcon... Napomoct zniceni prvni a znicit druhou Hvezdu smrti se proste nezapomina...:+
460278
Falcon, Falcon, Falcon... Napomoct zniceni prvni a znicit druhou Hvezdu smrti se proste nezapomina...*:+*
0 0
reagovat

Malignus

Zajímaváá otázka. Kdykoli jindy bych na ni nemohl odpovědět jinak než Nostromo, ale právě jsem se dodíval na kompletní Star Wars a ten Millenium Falcon, ten mám prostě pořád před očima :)

ad anketa: Já bych udělal anketu o to, který film se má objevit ve VIM :D
Ne važně - anketa je mi celkem ukradená, ale občas se nějaké zajímavé téma najít může a nikdo netvrdí že musí být pravidelná
460277
Zajímaváá otázka. Kdykoli jindy bych na ni nemohl odpovědět jinak než Nostromo, ale právě jsem se dodíval na kompletní Star Wars a ten Millenium Falcon, ten mám prostě pořád před očima *:)* ad anketa: Já bych udělal anketu o to, který film se má objevit ve VIM *:D* Ne važně - anketa je mi celkem ukradená, ale občas se nějaké zajímavé téma najít může a nikdo netvrdí že musí být pravidelná
Malignus
0 0
reagovat

xMort

ono jak na jakych serverech, ja si myslim ze na MZ by ankety byly bez problemu, ale znam hodne lidi, co proste klikaj na ty nejvetsi debility :- ale jinak me je anketa na MZ docela fuk :))

Simpsons movie! ;)
460276
ono jak na jakych serverech, ja si myslim ze na MZ by ankety byly bez problemu, ale znam hodne lidi, co proste klikaj na ty nejvetsi debility *:-* ale jinak me je anketa na MZ docela fuk :)) Simpsons movie! *;)*
xMort
0 0
reagovat

Fluke

Z jakého hlediska objektivity??
"Na jaký letní film se těšíte víc?" a/ Spiderman b/ Piráti z Karibiku c/ Transformers -> Hlasování zaregistrovaných uživatelů a/ 70% b/ 25% c/ 5% -> Většina čtenářů se nejvíc těší na Spidermana.

Nevím co ti na tom přijde závadné, neobkjektivní nebo PR nevhodné. Čísla jsou jasná.
460275
Z jakého hlediska objektivity?? "Na jaký letní film se těšíte víc?" a/ Spiderman b/ Piráti z Karibiku c/ Transformers -> Hlasování zaregistrovaných uživatelů a/ 70% b/ 25% c/ 5% -> Většina čtenářů se nejvíc těší na Spidermana. Nevím co ti na tom přijde závadné, neobkjektivní nebo PR nevhodné. Čísla jsou jasná.
Fluke
0 0
reagovat
Malignus--> Millenium Falcon, vesmírem SW bych si cestování nechal vždycky líbit;)

ad Anketa: redakce ví co dělá, z hlediska objektivity je anketa absolutně nepoužitelná věc a už vůbec ji nelze aplikovat na názory lidí, podobně jako referenda na složitá témata. Kdyby se vás někdo z PR agentury zeptal jak zjistit názory lidí a vy byste řekli anketou, tak máte utrum;)
460274
Malignus--> Millenium Falcon, vesmírem SW bych si cestování nechal vždycky líbit;) ad Anketa: redakce ví co dělá, z hlediska objektivity je anketa absolutně nepoužitelná věc a už vůbec ji nelze aplikovat na názory lidí, podobně jako referenda na složitá témata. Kdyby se vás někdo z PR agentury zeptal jak zjistit názory lidí a vy byste řekli anketou, tak máte utrum*;)*
0 0
reagovat

Malignus

Millenium Falcon, protože bych měl šanci dostat se k lightsaberu :) Nikdy mě SW nebraly tolik, jako když jsem si zahrál KOTORy. Už aby bylo SW: Force unleashed..
460273
Millenium Falcon, protože bych měl šanci dostat se k lightsaberu :) Nikdy mě SW nebraly tolik, jako když jsem si zahrál KOTORy. Už aby bylo SW: Force unleashed..
Malignus
0 0
reagovat
Nekdy bude... zatim na ni neni prostor. :)
460272
Nekdy bude... zatim na ni neni prostor. :)
0 0
reagovat

imf

bude recenze na curse of the golden flower? plzzzz plzzz 8)
460271
bude recenze na curse of the golden flower? plzzzz plzzz *8)*
imf
0 0
reagovat
xMort: Radsi se vyjadri k ty moji. ;)
460270
xMort: Radsi se vyjadri k ty moji. *;)*
0 0
reagovat

imf

Jsem to nemyslel tak, že to zažene flamy nebo jako nějaký důkaz faktů typu AMD je lepší než Intel, ale že by to lidi bavilo a byla by to další věc kolem které by se dalo spamovat. A otázky by se určitě vymyslely lepší, než počasí. Ale nwm, neškemrám, jen objasňuju :)
460269
Jsem to nemyslel tak, že to zažene flamy nebo jako nějaký důkaz faktů typu AMD je lepší než Intel, ale že by to lidi bavilo a byla by to další věc kolem které by se dalo spamovat. A otázky by se určitě vymyslely lepší, než počasí. Ale nwm, neškemrám, jen objasňuju :)
imf
0 0
reagovat

Pidihajzlíka

Ti z vás kteří mají možnost vidět Pidihajzlíka (v orig. LittleMan) neváhejte ani vteřinu. Já to viděl před chvílí a zaručuju, že něco podobného jste ještě neviděli. Některý scény jsou fakt unikátní (třeba ta s měřením teploty:D).
460268
Ti z vás kteří mají možnost vidět Pidihajzlíka (v orig. LittleMan) neváhejte ani vteřinu. Já to viděl před chvílí a zaručuju, že něco podobného jste ještě neviděli. Některý scény jsou fakt unikátní (třeba ta s měřením teploty*:D*).
Pidihajzlíka
0 0
reagovat

Malignus

No to sú mi teda možnosti. Srdce by som nebral, nakoľko sa nechcem každú chvľu cítiť ako iná (ne)životná forma. Na Falcone je príliš tesno a tá loď sa každú chhvíľu kazí. Nostromo je zas priveľká - blbo by sa z ňou parkovalo. Navyše ma ani nijako nelákajú strasti ani slasti nedobrovoľného tehotenstva, obzvláš nie takého, pri ktorom rodič slúži potomkovi ako potrava. S horizontom udalostí by som asi skončil v pekle (obrazne i doslova), takže mi ostáva trpajzlík. Navyše má ako jediný funkčný automat na polievku aj s obsluhou :))
460267
No to sú mi teda možnosti. Srdce by som nebral, nakoľko sa nechcem každú chvľu cítiť ako iná (ne)životná forma. Na Falcone je príliš tesno a tá loď sa každú chhvíľu kazí. Nostromo je zas priveľká - blbo by sa z ňou parkovalo. Navyše ma ani nijako nelákajú strasti ani slasti nedobrovoľného tehotenstva, obzvláš nie takého, pri ktorom rodič slúži potomkovi ako potrava. S horizontom udalostí by som asi skončil v pekle (obrazne i doslova), takže mi ostáva trpajzlík. Navyše má ako jediný funkčný automat na polievku aj s obsluhou *:))*
Malignus
0 0
reagovat
Teda, to je kus poctivé práce. No srdce ze zlata mám rád, Falcona sem viděl nedávno, na Nozdrolomo nemám nervy, horizont vybouchl, Red dwarfa sjíždím pořád do kola. Ale vítěz je celkem jasný, když cestovat vesmírem tak pouze s nepravděpodobnostním pohonem, nemám totiž rád dlouhé cesty.
460266
Teda, to je kus poctivé práce. No srdce ze zlata mám rád, Falcona sem viděl nedávno, na Nozdrolomo nemám nervy, horizont vybouchl, Red dwarfa sjíždím pořád do kola. Ale vítěz je celkem jasný, když cestovat vesmírem tak pouze s nepravděpodobnostním pohonem, nemám totiž rád dlouhé cesty.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se