Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 104601 - 104620 Napsat příspěvek

Grol

Tak tohle byl kotel:D "You punch a baby?" "It was self defence":)):))
460348
Tak tohle byl kotel*:D* "You punch a baby?" "It was self defence"*:))**:))*
Grol
0 0
reagovat
lol, Danny Glover :D
460347
lol, Danny Glover *:D*
0 0
reagovat

Online Piracy

OT, ale hezký Online Piracy, pokud sem takové věci nemám dávat, polepším se.
460346
OT, ale hezký [link="http://www.youtube.com/watch?v=oXR4T8xVFdw"]Online Piracy[/link], pokud sem takové věci nemám dávat, polepším se.
Online Piracy
0 0
reagovat
duro: je to príma :o) Neni to takova p*del jako treba Scrubs, ale zabavne je to rozhodne :o)
460345
duro: je to príma :o) Neni to takova p*del jako treba Scrubs, ale zabavne je to rozhodne :o)
0 0
reagovat

Duro

Je to super, ale jsem i jistý, že dabing to zabije. Hodně politicky nekorektní humor a Lee je bůh.
460344
Je to super, ale jsem i jistý, že dabing to zabije. Hodně politicky nekorektní humor a Lee je bůh.
Duro
0 0
reagovat

My name is Earl

Zajtra to začína na JOJ-ke, nejaký názor? Oplatí sa to vidieť? (áno, nechce sa mi to hľadať v seriáloch :D)...
460343
Zajtra to začína na JOJ-ke, nejaký názor? Oplatí sa to vidieť? (áno, nechce sa mi to hľadať v seriáloch *:D*)...
My name is Earl
0 0
reagovat

ko3r

V patnácti... to znamená, že se na všechna multikina zdaleka nedostane... A pokud ještě ke všemu nějaká kopie půjde do normálního kina... No... sám si přeber, jak často Cinestar dává premiéry do Pardubic, když má k dispozici méně kopií, než kin...
460342
V patnácti... to znamená, že se na všechna multikina zdaleka nedostane... A pokud ještě ke všemu nějaká kopie půjde do normálního kina... No... sám si přeber, jak často Cinestar dává premiéry do Pardubic, když má k dispozici méně kopií, než kin...
ko3r
0 0
reagovat

sunshine

nevíte v kolika kopiích tady bude Sunshine (= jestli bude už teď v Pardubkách) ?
460341
nevíte v kolika kopiích tady bude Sunshine (= jestli bude už teď v Pardubkách) ?
sunshine
0 0
reagovat
Když jsme u těch chyb, resp. pidichyb ... jedna je tu už asi tak rok, ale:
Recenze DVD -> diskuze u DVD recenze -> je-li více než X (možno nastavit) příspěvků -> odkaz STARŠÍ, dole (ano, ten dolní... ten nahoře ne!... opravdu ten dolní, dole na stránce, no tak, podívejte se) -> místo na dvd-comments?id=FILM&page=1 směruje na vim-comments?id=FILM&page=1
460340
Když jsme u těch chyb, resp. pidichyb ... jedna je tu už asi tak rok, ale: Recenze DVD -> diskuze u DVD recenze -> je-li více než X (možno nastavit) příspěvků -> odkaz STARŠÍ, dole (ano, ten dolní... ten nahoře ne!... opravdu ten dolní, dole na stránce, no tak, podívejte se) -> místo na [b]dvd-comments?id=FILM&page=1[/b] směruje na [b]vim-comments?id=FILM&page=1[/b]
0 0
reagovat

dick

No máš víceméně pravdu v obojim, ale mě se to tak nějak jako celek líbilo
460339
No máš víceméně pravdu v obojim, ale mě se to tak nějak jako celek líbilo
dick
0 0
reagovat

jardus

no nevim , je to hrozne prazdny a nudny ten zacatek, trvalo mi vic jak pulku filmu nez sem se v tom zorientoval tak nak pochopil o co tam jde, a hlavne je tam strasne malo akce coz me stvalo asi nejvic.
460338
no nevim , je to hrozne prazdny a nudny ten zacatek, trvalo mi vic jak pulku filmu nez sem se v tom zorientoval tak nak pochopil o co tam jde, a hlavne je tam strasne malo akce coz me stvalo asi nejvic.
jardus
0 0
reagovat
Už to tu bylo, respektive jsem to psal Imfovi do vzkazníku, ale nereagoval. Buď si toho nevšiml, nebo se na mě vyignoroval. Ať tak nebo tak obojí je veliká, VELIKÁ chyba.:D
460337
Už to tu bylo, respektive jsem to psal Imfovi do vzkazníku, ale nereagoval. Buď si toho nevšiml, nebo se na mě vyignoroval. Ať tak nebo tak obojí je veliká, VELIKÁ chyba.*:D*
0 0
reagovat

Chyba??

Omlouvám se, zda to tu už bylo. Nějak se mi nezdá jedna věc. Když chci jít do rubriky Film tech na titulní stránce a kliknu na nadpis Proč se (ne)bát LCD?, tak se dostanu do sekce Made in ASIA. Ale když kliknu na obrázek, část článku nebo tlačítko Více, tak se dostanu do té správné sekce Film tech.
460336
Omlouvám se, zda to tu už bylo. Nějak se mi nezdá jedna věc. Když chci jít do rubriky Film tech na titulní stránce a kliknu na nadpis Proč se (ne)bát LCD?, tak se dostanu do sekce Made in ASIA. Ale když kliknu na obrázek, část článku nebo tlačítko Více, tak se dostanu do té správné sekce Film tech.
Chyba??
0 0
reagovat

dick

Mě se docela líbil, co se ti nezdálo?
460335
Mě se docela líbil, co se ti nezdálo?
dick
0 0
reagovat
Duro: Enterprise jsem z ankety vyradil a nahradil Horizontem, protoze ma vetsi dolet. A na Serenity jsem zapomel.

Prubezne vysledky:

Millenium Falcon: 5 hlasu
Cerveny trpaslik: 3 hlasy
Horizont udalosti: 1 hlas
Srdce ze zlata: 1 hlas
Nostromo: 0 hlasu
460334
Duro: Enterprise jsem z ankety vyradil a nahradil Horizontem, protoze ma vetsi dolet. A na Serenity jsem zapomel. Prubezne vysledky: Millenium Falcon: 5 hlasu Cerveny trpaslik: 3 hlasy Horizont udalosti: 1 hlas Srdce ze zlata: 1 hlas Nostromo: 0 hlasu
0 0
reagovat
tak Curse of the Golden Flower totalni zklamani pro me =/
460333
tak Curse of the Golden Flower totalni zklamani pro me =/
0 0
reagovat
S takovým hlasem... jak jinak:)
460332
S takovým hlasem... jak jinak:)
0 0
reagovat
jak ste prisli k terminu "hodnak" omg insipid
460331
jak ste prisli k terminu "hodnak" omg insipid
0 0
reagovat
Pokud neumí udělat dobrý kafe, tak moc dobrej hodnak nebude:D
460330
Pokud neumí udělat dobrý kafe, tak moc dobrej hodnak nebude*:D*
0 0
reagovat
Ne, hlavni hodnak. ;)
460329
Ne, hlavni hodnak. ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se