Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 104621 - 104640 Napsat příspěvek
nejelpší zpráva roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nejlepší film příštího roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
460312
nejelpší zpráva roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nejlepší film příštího roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
reagovat

Prince Of Persia: The Sands Of Time ADD

Update:

Michael Bay bude přímo režírovat film Prince Of Persia: The Sands Of Time !!!

No není to COOOOOOOLLLLLLLLL??? :+ :+ :+ :+ :+

Více Infa
460311
Update: Michael Bay bude přímo režírovat film Prince Of Persia: The Sands Of Time !!! No není to COOOOOOOLLLLLLLLL??? *:+* *:+* *:+* *:+* *:+* [link="http://iesb.net/index.php?option=com_content&task=view&id=2301&Itemid=99"]Více Infa[/link]
Prince Of Persia: The Sands Of Time ADD
0 0
reagovat
No do hajzlu... jestli to bude tocit Misa, tak verim, ze ty monstra ze hry budou vypadat ve filmu uplne stejne... tj. narvane, nastvane a zatracene cool. ;)
460310
No do hajzlu... jestli to bude tocit Misa, tak verim, ze ty monstra ze hry budou vypadat ve filmu uplne stejne... tj. narvane, nastvane a zatracene cool. ;)
0 0
reagovat
počkej, počkej Michael Bay by to režíroval??? pokud jo, byl by to nejlepší film na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
460309
počkej, počkej Michael Bay by to režíroval??? pokud jo, byl by to nejlepší film na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
reagovat

Prince Of Persia: The Sands Of Time

Podle informací internetového serveru ComingSoon.net po filmu TransFormers opět spojí své síly Michael Bay a producent Jerry Bruckheimer a to na filmu PRINCE OF PERSIA, jehož premiéra je plánována na léto roku 2009! Zatím není známo jakým způsobem bude Michael Bay na filmu pracovat, jestli bude režisér nebo producent.

Každopádně Prince Of Persia bude dobrodružství jak má být!!! :+ :+ :+

INFO Z CS.NET
460308
Podle informací internetového serveru ComingSoon.net po filmu TransFormers opět spojí své síly Michael Bay a producent Jerry Bruckheimer a to na filmu PRINCE OF PERSIA, jehož premiéra je plánována na léto roku 2009! Zatím není známo jakým způsobem bude Michael Bay na filmu pracovat, jestli bude režisér nebo producent. Každopádně Prince Of Persia bude dobrodružství jak má být!!! *:+* *:+* *:+* [link="http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=19888"]INFO Z CS.NET[/link]
Prince Of Persia: The Sands Of Time
0 0
reagovat
Náhodou 740m dlouhá Enterprise-E se štíty, fotonovými torpédy, phasery, kde takový zboží seženeš?:) a ještě to vyrobí v replikátoru jídlo a spoustu jinejch věcí, chceš novej telefon? Puf a máš novej telefon:D
460307
Náhodou 740m dlouhá Enterprise-E se štíty, fotonovými torpédy, phasery, kde takový zboží seženeš?:) a ještě to vyrobí v replikátoru jídlo a spoustu jinejch věcí, chceš novej telefon? Puf a máš novej telefon*:D*
0 0
reagovat
fingolfincz: Ne

Kordus: Ja uz ji napsal, ale prijde mi stejne debilni jak ten film. O tom imho neni moc co psat ;)
460306
fingolfincz: Ne Kordus: Ja uz ji napsal, ale prijde mi stejne debilni jak ten film. O tom imho neni moc co psat *;)*
0 0
reagovat
Tak mě napadlo. Když usnula rubrika Made in ASIA. Neni v redakci někdo kdo sleduje anime? (= neplánujete třeba rubriku anime?):))
460305
Tak mě napadlo. Když usnula rubrika Made in ASIA. Neni v redakci někdo kdo sleduje anime? (= neplánujete třeba rubriku anime?)*:))*
0 0
reagovat
Zajimalo by mne, kdo z vas (pokud se najde odvazlivec) bude delat recenzi na Norbit :D
460304
Zajimalo by mne, kdo z vas (pokud se najde odvazlivec) bude delat recenzi na Norbit *:D*
0 0
reagovat
jenom když mi dáš ICQ
:))
460303
jenom když mi dáš ICQ *:))*
0 0
reagovat

Shimitz

A když budu prosit taky?;)
460302
A když budu prosit taky?*;)*
Shimitz
0 0
reagovat

2verbst

je to upravená verze ze soundtracku k Requiem for a dream, když budeš hodně prosit , tak ti ji zašlu...
460301
je to upravená verze ze soundtracku k Requiem for a dream, když budeš hodně prosit , tak ti ji zašlu...
2verbst
0 0
reagovat
460300
http://i22.photobucket.com/albums/b317/d3stro11/quizdineqz0.jpg *:+* *:)*
0 0
reagovat
Ja bych bral Horizont udalosti a vyrazil bych na projizdku do pekla:+
460299
Ja bych bral Horizont udalosti a vyrazil bych na projizdku do pekla*:+*
0 0
reagovat
duro: Dobra zprava. Shia je cool. Na Disturbii se pres pocatecni znechuceni dost tesim, o Transformerech netreba pochybovat ;)
460298
duro: Dobra zprava. Shia je cool. Na Disturbii se pres pocatecni znechuceni dost tesim, o Transformerech netreba pochybovat *;)*
0 0
reagovat
Ja len provokujem, ja Star Trek nemám veľmi rád :D
460297
Ja len provokujem, ja Star Trek nemám veľmi rád *:D*
0 0
reagovat

lubo

Jo, ty vypadaly hezky.

Ale kdybych si měl vybrat seriálovou loď, tak jedině Serenity - koho by bavilo lítat po všech čertech v neprozkoumaném vesmíru, když si může v klidu pašovat a ještě k tomu má tak pohodovou posádku ;)
460296
Jo, ty vypadaly hezky. Ale kdybych si měl vybrat seriálovou loď, tak jedině Serenity - koho by bavilo lítat po všech čertech v neprozkoumaném vesmíru, když si může v klidu pašovat a ještě k tomu má tak pohodovou posádku *;)*
lubo
0 0
reagovat
Na Voyageri panuje silný matriarchát - tú radšej nie. Mne sa z tých Star trekovských škrupiniek vždy najviac páčili romulanské Warbirdy - to bola pekná štýlová lodička 8)
460295
Na Voyageri panuje silný matriarchát - tú radšej nie. Mne sa z tých Star trekovských škrupiniek vždy najviac páčili romulanské Warbirdy - to bola pekná štýlová lodička *8)*
0 0
reagovat

duro

Enterprise nikoho nezajímá, když už Star Trek tak Voyager - tam mají sedmou z devíti :)) (případně ještě nějakou borgskou krychli)
460294
Enterprise nikoho nezajímá, když už Star Trek tak Voyager - tam mají sedmou z devíti *:))* (případně ještě nějakou borgskou krychli)
duro
0 0
reagovat
pac enterprise je naprd :)):D
460293
pac enterprise je naprd *:))**:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se