Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 104681 - 104700 Napsat příspěvek

Malignus

No to sú mi teda možnosti. Srdce by som nebral, nakoľko sa nechcem každú chvľu cítiť ako iná (ne)životná forma. Na Falcone je príliš tesno a tá loď sa každú chhvíľu kazí. Nostromo je zas priveľká - blbo by sa z ňou parkovalo. Navyše ma ani nijako nelákajú strasti ani slasti nedobrovoľného tehotenstva, obzvláš nie takého, pri ktorom rodič slúži potomkovi ako potrava. S horizontom udalostí by som asi skončil v pekle (obrazne i doslova), takže mi ostáva trpajzlík. Navyše má ako jediný funkčný automat na polievku aj s obsluhou :))
460267
No to sú mi teda možnosti. Srdce by som nebral, nakoľko sa nechcem každú chvľu cítiť ako iná (ne)životná forma. Na Falcone je príliš tesno a tá loď sa každú chhvíľu kazí. Nostromo je zas priveľká - blbo by sa z ňou parkovalo. Navyše ma ani nijako nelákajú strasti ani slasti nedobrovoľného tehotenstva, obzvláš nie takého, pri ktorom rodič slúži potomkovi ako potrava. S horizontom udalostí by som asi skončil v pekle (obrazne i doslova), takže mi ostáva trpajzlík. Navyše má ako jediný funkčný automat na polievku aj s obsluhou *:))*
Malignus
0 0
reagovat
Teda, to je kus poctivé práce. No srdce ze zlata mám rád, Falcona sem viděl nedávno, na Nozdrolomo nemám nervy, horizont vybouchl, Red dwarfa sjíždím pořád do kola. Ale vítěz je celkem jasný, když cestovat vesmírem tak pouze s nepravděpodobnostním pohonem, nemám totiž rád dlouhé cesty.
460266
Teda, to je kus poctivé práce. No srdce ze zlata mám rád, Falcona sem viděl nedávno, na Nozdrolomo nemám nervy, horizont vybouchl, Red dwarfa sjíždím pořád do kola. Ale vítěz je celkem jasný, když cestovat vesmírem tak pouze s nepravděpodobnostním pohonem, nemám totiž rád dlouhé cesty.
0 0
reagovat
Udelal jsem pro vas jednu malou anketu: Na jake lodi by jste chteli cestovat vesmirem?

Volba 1: Cerveny trpaslik - Uzasna lod Jupiterske dulni, na ktere vam budou delat prijemnou spolecnost dva opravari jidelnich automatu pricemz jeden z nich je hologram, android s vyucenim v zachodovych vedach, tvor jenz se vyvinul z kocky, lodni pocitac s IQ 6000 (jako ma 6000 ucitelu telocviku) a krasna lodni dustojnice Kochanska.

Volba 2: Horizont udalosti - Nadherna pruzkumna lod, ktera vas skutecne vezme tam, kam se clovek dosud nevydal a jeste dal. Pri jeji prohlidce se nezapomente podivat do strojovny, jeji motor je (ne)skutecne hypnoticky.

Volba 3: Nostromo - Dalsi tezarska lod. Ktera sem tam prozkouma nejakou planetu a nabere xenomorfni organismy. Spolecnost vam bude delat lodni pocitac a pritulny facehugger. Tim, ze pocestujete touto lodi se zaslouzite o vznik noveho zivota a navic je moznost, ze si ho privezete domu.

Volba 4: Millenium Falcon - Ano tuto legendarni lod urcite vsichni znate. Je to nejrychlejsi lod galaxii, se kterou jeji kapitan proletel galaxii z jedny strany na druhou zatimco jini jsou stale ztraceni v gama kvadrantu. V teto lodi zazijete nadhernou adrenalinovou cestu skrz asteroidova pole.

Volba 5: Srdce ze zlata - Tato lod je jedina, ktera ma vysoce nepravdepodobnostni pohon, takze je soucasne vsude a pritom nikde. Navic zdarma dostanete Nejlepsi a nejdulezitejsi knihu, Stoparova pruvodce po galaxii, na ktere je krasny napis "Nepropadejte panice!" Co vic si prat?! Nezapomente si vzit s sebou rucnik!
460265
Udelal jsem pro vas jednu malou anketu: Na jake lodi by jste chteli cestovat vesmirem? Volba 1: Cerveny trpaslik - Uzasna lod Jupiterske dulni, na ktere vam budou delat prijemnou spolecnost dva opravari jidelnich automatu pricemz jeden z nich je hologram, android s vyucenim v zachodovych vedach, tvor jenz se vyvinul z kocky, lodni pocitac s IQ 6000 (jako ma 6000 ucitelu telocviku) a krasna lodni dustojnice Kochanska. Volba 2: Horizont udalosti - Nadherna pruzkumna lod, ktera vas skutecne vezme tam, kam se clovek dosud nevydal a jeste dal. Pri jeji prohlidce se nezapomente podivat do strojovny, jeji motor je (ne)skutecne hypnoticky. Volba 3: Nostromo - Dalsi tezarska lod. Ktera sem tam prozkouma nejakou planetu a nabere xenomorfni organismy. Spolecnost vam bude delat lodni pocitac a pritulny facehugger. Tim, ze pocestujete touto lodi se zaslouzite o vznik noveho zivota a navic je moznost, ze si ho privezete domu. Volba 4: Millenium Falcon - Ano tuto legendarni lod urcite vsichni znate. Je to nejrychlejsi lod galaxii, se kterou jeji kapitan proletel galaxii z jedny strany na druhou zatimco jini jsou stale ztraceni v gama kvadrantu. V teto lodi zazijete nadhernou adrenalinovou cestu skrz asteroidova pole. Volba 5: Srdce ze zlata - Tato lod je jedina, ktera ma vysoce nepravdepodobnostni pohon, takze je soucasne vsude a pritom nikde. Navic zdarma dostanete Nejlepsi a nejdulezitejsi knihu, Stoparova pruvodce po galaxii, na ktere je krasny napis "Nepropadejte panice!" Co vic si prat?! Nezapomente si vzit s sebou rucnik!
0 0
reagovat
Nás, desperátů z MZ se žádné EU ani UI zákony netýkají, máme svoje FAQ.
460264
Nás, desperátů z MZ se žádné EU ani UI zákony netýkají, máme svoje FAQ.
0 0
reagovat
Kviz by teoreticky v daleke budoucnosti mohl byt resuscitovan ;)
460263
Kviz by teoreticky v daleke budoucnosti mohl byt resuscitovan *;)*
0 0
reagovat

krispel

Zas bych to s tím FAQ nepřeháněl, ti nestačí, kolik máme v ČR (potažmo EU) zákonů, kterými se bychom měli řídit?
460262
Zas bych to s tím FAQ nepřeháněl, ti nestačí, kolik máme v ČR (potažmo EU) zákonů, kterými se bychom měli řídit?
krispel
0 0
reagovat
a co kvíz? bude???:))
460261
a co kvíz? bude???*:))*
0 0
reagovat
Dal bych to do FAQ jako forbiden téma. Nebudeš mluviti o anketách pokud budeš chtíti na MZ setrvati.
460260
Dal bych to do FAQ jako forbiden téma. Nebudeš mluviti o anketách pokud budeš chtíti na MZ setrvati.
0 0
reagovat
Tak znovu. Ankety nebudou. Tecka.
460259
Tak znovu. Ankety nebudou. Tecka.
0 0
reagovat
Všichni co prahnete po těch anketách povinně na ten link, co jsem postnul níže. Těch 2675 anket, co tam je vás snad na chvíli zabaví.... ?) :))
460258
Všichni co prahnete po těch anketách povinně na ten link, co jsem postnul níže. Těch 2675 anket, co tam je vás snad na chvíli zabaví.... *?)* *:))*
0 0
reagovat
Koneckonců ať je i trochu nuda, hlavně když je veselo.
460257
Koneckonců ať je i trochu nuda, hlavně když je veselo.
0 0
reagovat
tak jsem nudnej člověk a nestydím se za to
460256
tak jsem nudnej člověk a nestydím se za to
0 0
reagovat
Ankety jsou pro nudne lidi.
460255
Ankety jsou pro nudne lidi.
0 0
reagovat
já bych si anketu nechal líbit, je to dobrá zábava, škoda že je redakce proti.?):(
460254
já bych si anketu nechal líbit, je to dobrá zábava, škoda že je redakce proti.*?)**:(*
0 0
reagovat

křysař ľubo

Jenže trailery (tudíž materiál na "ankety" jak říkáš) se objevují stále nové a nové... kdežto si umím opravdu představit situaci, kdy za pár týdnu dojdou inteligentní otázky do normální ankety, a co pak? Vážně, pokud rádi klikáte na odpovědi, je spousta serverů, které vám tohle potěšení nabízí. Tady můžete svůj názor vyjádřit v diskuzi a vyjde to nastejno.... 8)
460253
Jenže trailery (tudíž materiál na "ankety" jak říkáš) se objevují stále nové a nové... kdežto si umím opravdu představit situaci, kdy za pár týdnu dojdou inteligentní otázky do normální ankety, a co pak? Vážně, pokud rádi klikáte na odpovědi, je spousta serverů, které vám tohle potěšení nabízí. Tady můžete svůj názor vyjádřit v diskuzi a vyjde to nastejno.... *8)*
křysař ľubo
0 0
reagovat

krispel

Chapu, ze si myslis, ze je tady demokracie... no nic, priste dame na vrata ceduli. :)
460252
Chapu, ze si myslis, ze je tady demokracie... no nic, priste dame na vrata ceduli. :)
krispel
0 0
reagovat
krispel: Říkali to už mnohokrát, ale - dělají to pro nás, a HLAVNĚ pro se be, že je to baví ;)...
460251
krispel: Říkali to už mnohokrát, ale - dělají to pro nás, a HLAVNĚ pro se be, že je to baví ;)...
0 0
reagovat

krispel

Doufám, že ten smajlík nakonec znamenal, že ty první tři věty nebyly myšleny vážně... 8)
460250
Doufám, že ten smajlík nakonec znamenal, že ty první tři věty nebyly myšleny vážně... *8)*
krispel
0 0
reagovat
Ankety sucks... jestli vážně chcete anketovat, jděte třeba sem... ;)
460249
Ankety sucks... jestli vážně chcete anketovat, jděte třeba [link="http://ankety.stylove.com/"]sem[/link]... *;)*
0 0
reagovat

KARLOS

A oni ten web dělají pro sebe, nebo co? Co se proboha stalo se silou veřejného mínění. To je obyčejná lenost, nic víc, nic miň. (souhlasím, ankety jsou pro trapné weby, plné trapných lidí, nic pro MZ).:D
460248
A oni ten web dělají pro sebe, nebo co? Co se proboha stalo se silou veřejného mínění. To je obyčejná lenost, nic víc, nic miň. (souhlasím, ankety jsou pro trapné weby, plné trapných lidí, nic pro MZ).*:D*
KARLOS
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se