Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 102841 - 102860 Napsat příspěvek
tedy ve sportu samozřejmě....:o
462166
tedy ve sportu samozřejmě....*:o*
0 0
reagovat

Jakub

všem, kteří se naodili po roce 1990, je nějaký bolševictví u jedno.
462165
všem, kteří se naodili po roce 1990, je nějaký bolševictví u jedno.
Jakub
0 0
reagovat

Shimitz

zasr......bolsevikum???? tem nikdy......
462164
zasr......bolsevikum???? tem nikdy......
Shimitz
0 0
reagovat
hm, tak to vypada, ze ucast na MS skonci i pro Slovensko
462163
hm, tak to vypada, ze ucast na MS skonci i pro Slovensko
0 0
reagovat
dobře, Slovaci dostali gól, hehe. Přeju vám to bratria, tedy přeji vám dostat co nejvíc gólů:) jelikož vaše chování je mi krajně nesympatické (viz. jak rikali, že chcou abysme vypadli-vím chovám se stejně...). Švédům taky moc nepřeju, ale furt lepší jak bratria...to už raděj Rusové, ale jinak nejvíc přeji Američanům, samozřejmě...
462162
dobře, Slovaci dostali gól, hehe. Přeju vám to bratria, tedy přeji vám dostat co nejvíc gólů:) jelikož vaše chování je mi krajně nesympatické (viz. jak rikali, že chcou abysme vypadli-vím chovám se stejně...). Švédům taky moc nepřeju, ale furt lepší jak bratria...to už raděj Rusové, ale jinak nejvíc přeji Američanům, samozřejmě...
0 0
reagovat

Shimitz

Jeste jeden prispevek a poslu te do zitrka na stridacku...
462161
Jeste jeden prispevek a poslu te do zitrka na stridacku...
Shimitz
0 0
reagovat

krysař l´ubo

ale neboj se :-)......budu klukum Slovenskym nadrzovat :))
462160
ale neboj se :-)......budu klukum Slovenskym nadrzovat *:))*
krysař l´ubo
0 0
reagovat

Shimitz

Promiň, ale to cos napsal je vyloženě trapný:- ..i de*il by viděl, že ten třetí gól švédů´měl být neuznanej, protože Křižana 2x sejmuli, neměl šanci vůbec bránit.
462159
Promiň, ale to cos napsal je vyloženě trapný*:-* ..i de*il by viděl, že ten třetí gól švédů´měl být neuznanej, protože Křižana 2x sejmuli, neměl šanci vůbec bránit.
Shimitz
0 0
reagovat
už se vezou bratria!!!:)):)):))
462158
už se vezou bratria!!!*:))**:))**:))*
0 0
reagovat
tvrdá cenzura :]
462157
tvrdá cenzura :]
0 0
reagovat
Kluci, teď ste mě vážně pobavily:)

P.S. tuhle zbytečnou informaci jsem si nemohl odpustit:D
462156
Kluci, teď ste mě vážně pobavily:) P.S. tuhle zbytečnou informaci jsem si nemohl odpustit*:D*
0 0
reagovat

karelr

Sni dal... ;)
462155
Sni dal... ;)
karelr
0 0
reagovat

imf

Neni nahodou Fluke starsi nez ty? :D
462154
Neni nahodou Fluke starsi nez ty? :D
imf
0 0
reagovat

Fluke

Jsi jako syn, ktereho jsem nemel. ;)))
462153
Jsi jako syn, ktereho jsem nemel. ;)))
Fluke
0 0
reagovat
Asi pripisu do FAQ dalsi vec... nezdravte, nelucte se, nepiste, ze si jdete dat sprchu nebo jdete spat. Vazne to nikoho prilis nezajima. ;))) Od priste tyhle podnetne prispevky mazu. Ta databaze neni nafukovaci a tohle jsou zbytecny radky kodu. ;)
462152
Asi pripisu do FAQ dalsi vec... nezdravte, nelucte se, nepiste, ze si jdete dat sprchu nebo jdete spat. Vazne to nikoho prilis nezajima. ;))) Od priste tyhle podnetne prispevky mazu. Ta databaze neni nafukovaci a tohle jsou zbytecny radky kodu. ;)
0 0
reagovat
Ježiš, zdravení je zpátky..ještě nám řekni co budeš mít k jídlu a kdy pudeš spát:)

lubo: já to taky neberu vážně trochu přebral;)

Shimitz: myslím, že už je to vzájemný;)
462151
Ježiš, zdravení je zpátky..ještě nám řekni co budeš mít k jídlu a kdy pudeš spát*:)* lubo: já to taky neberu vážně trochu přebral;) Shimitz: myslím, že už je to vzájemný;)
0 0
reagovat
tak ja letim..... dam si shower, a pak se pujdu v klidu koukat na zbyle dve tretiny MS...... zatim se mejte..... hlavne at titul neziskaji Rusaci a at Malkina nekdo poradne srovna za to nesportovni gesto............
462150
tak ja letim..... dam si shower, a pak se pujdu v klidu koukat na zbyle dve tretiny MS...... zatim se mejte..... hlavne at titul neziskaji Rusaci a at Malkina nekdo poradne srovna za to nesportovni gesto............
0 0
reagovat

Jakub Spidey

No ako naštvalo to teraz aj mňa. Dotičný evidentne nebol plne pri zmysloch. Aj z logického hľadiska je furt lepšie, ak by sme finále hrali s vami ako s domácim Ruskom (nehovoriac o tom, že odkedy hráme na majstrovstvách prvú ligu, vždy sa u nás zvklo dúfať v spoločné Česko - Slovenské finále ;)).
462149
No ako naštvalo to teraz aj mňa. Dotičný evidentne nebol plne pri zmysloch. Aj z logického hľadiska je furt lepšie, ak by sme finále hrali s vami ako s domácim Ruskom (nehovoriac o tom, že odkedy hráme na majstrovstvách prvú ligu, vždy sa u nás zvklo dúfať v spoločné Česko - Slovenské finále *;)*).
Jakub Spidey
0 0
reagovat

krysař l´ubo

padlo to vcera, uz nevim kde, ale bylo to tak...... u hodne lidi to vyvolalo rozhořčení........... stejne mam ale takovy nutkavy pocit Slovakum drzet palce......
462148
padlo to vcera, uz nevim kde, ale bylo to tak...... u hodne lidi to vyvolalo rozhořčení........... stejne mam ale takovy nutkavy pocit Slovakum drzet palce......
krysař l´ubo
0 0
reagovat

Jakub Spidey

Čo? Kde? :o
462147
Čo? Kde? *:o*
Jakub Spidey
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se