Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 102821 - 102840 Napsat příspěvek

Jardus

Až na ty Offspring a Linkiny... :+
461962
Až na ty Offspring a Linkiny... *:+*
Jardus
0 0
reagovat

Jardus

Sum 41 neznám, Offspringy moc nemusim, Green day znám jen ty hity, P.O.D. mi něco řiká ale nevim kdo to je. Ale jinak souhlas:))
461961
Sum 41 neznám, Offspringy moc nemusim, Green day znám jen ty hity, P.O.D. mi něco řiká ale nevim kdo to je. Ale jinak souhlas*:))*
Jardus
0 0
reagovat
461960
[link="http://www.youtube.com/watch?v=-Qa6muXNdg8"]Conan O'Brien on ILM[/link] *:)*
0 0
reagovat
Jardus: pod to bych se mohl podepsat i já... Plus britské kapely...
461959
Jardus: pod to bych se mohl podepsat i já... Plus britské kapely...
0 0
reagovat
A co takhle Sum 41, Offspring, Linkin Park, Rammstein, Green Day, Guano Apes, Nirvana, Red hot chilli pepers, Placebo, P.O.D. a moje nejoblíbenější Evanescence
461958
A co takhle Sum 41, Offspring, Linkin Park, Rammstein, Green Day, Guano Apes, Nirvana, Red hot chilli pepers, Placebo, P.O.D. a moje nejoblíbenější Evanescence
0 0
reagovat

Jin

Nezmínil, mluvilo se tu spíš o melodic metalu. Nicméně SOAD poslouchám z metalu zdaleka nejvíc 8)
461957
Nezmínil, mluvilo se tu spíš o melodic metalu. Nicméně SOAD poslouchám z metalu zdaleka nejvíc *8)*
Jin
0 0
reagovat
Ad Music
Už tu někdo zmínil System of a down?
461956
Ad Music Už tu někdo zmínil System of a down?
0 0
reagovat
A Alan Menken je fajn:)
461955
A Alan Menken je fajn:)
0 0
reagovat
Sice poslouchám rock, ale metel ne-e...
Ze soundtracků mám toho rád hodně, ale nejoblíbenější skladatel je Thomas Newman... LOTRové se mi už oposlouchali, Williams je profláknutá věc... Ještě není špatný Zimmer...
461954
Sice poslouchám rock, ale metel ne-e... Ze soundtracků mám toho rád hodně, ale nejoblíbenější skladatel je Thomas Newman... LOTRové se mi už oposlouchali, Williams je profláknutá věc... Ještě není špatný Zimmer...
0 0
reagovat

Ravenhorn

Momentálně poslouchám GitS:SAC soundtrack a je to fakt skvělý!!
461953
Momentálně poslouchám GitS:SAC soundtrack a je to fakt skvělý!!
Ravenhorn
0 0
reagovat
Nejlepší soundtracky? U mě LOTR trilogie, Star wars (vše co je SW), Matrix trilogie, Gladiator, Narnia, Eragon, Children of Dune, Poslední Mohykán no a pak půlku věcí od Williamse.
461952
Nejlepší soundtracky? U mě LOTR trilogie, Star wars (vše co je SW), Matrix trilogie, Gladiator, Narnia, Eragon, Children of Dune, Poslední Mohykán no a pak půlku věcí od Williamse.
0 0
reagovat

popik

Uz jste nekdo videl jak si Lindsay Lohan cpe to bile svinstvo rovnou do nosanku??? :) Skoda ze jsem tam nebyl kdyz byla pod parou to mohla bejt i zabava!
461951
Uz jste nekdo videl jak si Lindsay Lohan cpe to bile svinstvo rovnou do nosanku??? :) Skoda ze jsem tam nebyl kdyz byla pod parou to mohla bejt i zabava!
popik
0 0
reagovat

duro

chm...já mám naopak poslední dvě nejradši (jojo já vim, je to OT, ale já sem musel):)
461950
chm...já mám naopak poslední dvě nejradši (jojo já vim, je to OT, ale já sem musel)*:)*
duro
0 0
reagovat
tj o znásilňování ovcí ne? :)
461949
tj o znásilňování ovcí ne? *:)*
0 0
reagovat
Buďte radi, že som nezachytil metalovú diskusiu, napľul by som na posledné dva albumy od mojich kedysi milovaných Within Temtation... 8)
461948
Buďte radi, že som nezachytil metalovú diskusiu, napľul by som na posledné dva albumy od mojich kedysi milovaných Within Temtation... *8)*
0 0
reagovat

tadejda

Kolem miliardy, plus mínus..
461947
Kolem miliardy, plus mínus..
tadejda
0 0
reagovat
odkazuju tě na tématické články, tam se to probírá důkladně

Titánský nástup Spider-Mana
Recenze: Spider-Man 3
...;)
461946
odkazuju tě na tématické články, tam se to probírá důkladně Titánský nástup Spider-Mana Recenze: Spider-Man 3 ...*;)*
0 0
reagovat
né že bych to nechápal ale nechápu to!
:+:-
461945
né že bych to nechápal ale nechápu to! *:+**:-*
0 0
reagovat

tadejda

< --------------------- ;) kocourovo antitag čištění zabralo
461944
< --------------------- *;)* kocourovo antitag čištění zabralo
tadejda
0 0
reagovat
aha!
461943
aha!
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se