Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 102781 - 102800 Napsat příspěvek
No ten hokej byla tragédie, co povídat..nebejt piva a hranolek, byl bych totálně znechucen. Snad to příbuzný (slováci) večer vyhrajou, rodina musí držet pospolu, takže fandím;)
Jinak Čechmánek byl jako vždy super, bez něj bysme se na mistrovství mohli rovnou zahrabat (i když bylo by fajn mít v bráně Lašáka:)), škoda jen, že zase někomu nedal přes hubu:D
462136
No ten hokej byla tragédie, co povídat..nebejt piva a hranolek, byl bych totálně znechucen. Snad to příbuzný (slováci) večer vyhrajou, rodina musí držet pospolu, takže fandím*;)* Jinak Čechmánek byl jako vždy super, bez něj bysme se na mistrovství mohli rovnou zahrabat (i když bylo by fajn mít v bráně Lašáka*:)*), škoda jen, že zase někomu nedal přes hubu*:D*
0 0
reagovat
po kolikáty? :D:D:D
462135
po kolikáty? *:D**:D**:D*
0 0
reagovat
Něco takového sliboval, ale ten je určitě na S-M 3.:))
462134
Něco takového sliboval, ale ten je určitě na S-M 3.*:))*
0 0
reagovat
Neměl tu dneska MichaelBay dělat nějákou soutěž?
462133
Neměl tu dneska MichaelBay dělat nějákou soutěž?
0 0
reagovat

rainmaker

ale pochop, ze kdybychom hrali stejne jako s kanadou, tak s ruskem, stejne by to byl slaby vykon i kdyz by se oba vykony rovnaly..hold zalezi na souperi, to je jasne....jinak cechmanek nas hodne podrzel, to se musi uznat:+
462132
ale pochop, ze kdybychom hrali stejne jako s kanadou, tak s ruskem, stejne by to byl slaby vykon i kdyz by se oba vykony rovnaly..hold zalezi na souperi, to je jasne....jinak cechmanek nas hodne podrzel, to se musi uznat*:+*
rainmaker
0 0
reagovat

RainMakeR

Az si zkontrolujes slovnik, mozna zjistis, proc jsem tvuj predposledni prispevek smazal. Doporucuji ti, abys to presel souhlasnym mlcenim.
462131
Az si zkontrolujes slovnik, mozna zjistis, proc jsem tvuj predposledni prispevek smazal. Doporucuji ti, abys to presel souhlasnym mlcenim.
RainMakeR
0 0
reagovat
no mě osobně sklamalo že nepřijel prospal.eliaš mohl už i na tu kanadu dorazit,kaberleho nepustily kvuli zdrav. problemum.ach jo .
ale zase se mě líbil herně Olesz to je docela nadějnej hrač do budoucna.
462130
no mě osobně sklamalo že nepřijel prospal.eliaš mohl už i na tu kanadu dorazit,kaberleho nepustily kvuli zdrav. problemum.ach jo . ale zase se mě líbil herně Olesz to je docela nadějnej hrač do budoucna.
0 0
reagovat
ale zase objektivne ste vraj tento rok mali asi najslabsi tim..
462129
ale zase objektivne ste vraj tento rok mali asi najslabsi tim..
0 0
reagovat
Tohle mě dneska hodně pobavilo:

Nová droga z Prahy :-)
462128
Tohle mě dneska hodně pobavilo: [link="http://video.google.com/videoplay?docid=-8012077272571165197#4m25"]Nová droga z Prahy :-)[/link]
0 0
reagovat
my jsme nehrali dobre ani jeden zapas..do ctvrtfinale jsme se dostali na posledni zachranu..vsechny zapasy byly strasne.nestydim se to rict...kde jsou ty casy??:D
462127
my jsme nehrali dobre ani jeden zapas..do ctvrtfinale jsme se dostali na posledni zachranu..vsechny zapasy byly strasne.nestydim se to rict...kde jsou ty casy??*:D*
0 0
reagovat
Čechmánek je hroznej, wtz :)
462126
Čechmánek je hroznej, wtz :)
0 0
reagovat
To omlouvání našich proher nemá chybu. To je takovej problém přiznat, že jsme byli hrozný??)
462125
To omlouvání našich proher nemá chybu. To je takovej problém přiznat, že jsme byli hrozný?*?)*
0 0
reagovat
a je to tu.... cesky tym konecne jede domu!!!
462124
a je to tu.... cesky tym konecne jede domu!!!
0 0
reagovat

Gorecki

Nejhorší kombinace. My hrozně, rusáci dobře.
462123
Nejhorší kombinace. My hrozně, rusáci dobře.
Gorecki
0 0
reagovat

imf

Záruba takhle vtipkuje pořád:D
462122
Záruba takhle vtipkuje pořád*:D*
imf
0 0
reagovat
ti z vas ktori to pozeraju: to hrate tak zle, alebo rusaci tak dobre?
462121
ti z vas ktori to pozeraju: to hrate tak zle, alebo rusaci tak dobre?
0 0
reagovat

Rainmaker

Diky, o to lepsie sa mi bude fandit:))
462120
Diky, o to lepsie sa mi bude fandit:))
Rainmaker
0 0
reagovat
"Minuta a tricet sekund, to uz na ctyri goly nevypada". Ten optimismus je uzasnej. ;)))
462119
"Minuta a tricet sekund, to uz na ctyri goly nevypada". Ten optimismus je uzasnej. ;)))
0 0
reagovat
doufam že se čoboláci nedostanou dál jak my.
462118
doufam že se čoboláci nedostanou dál jak my.
0 0
reagovat
Ted uz muzou prestat doufat vsichni. Uff... jeste ze jsem na to ani nekoukal.
462117
Ted uz muzou prestat doufat vsichni. Uff... jeste ze jsem na to ani nekoukal.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se