Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 102481 - 102500 Napsat příspěvek

Silence

Presne tohle to a temer ve stejnem sledu (jeste navic pridali letadlo vzletajici ze zeme...) to nedavno odvysilala CT v poradu Guinessuv svet rekordu, kterej uvadeji ti dva moderatori (jmeno po me od tech kasparu nechtej). Samozrejme, ze to byly oni v hlavnich rolich "caryfuku" :)
462838
Presne tohle to a temer ve stejnem sledu (jeste navic pridali letadlo vzletajici ze zeme...) to nedavno odvysilala CT v poradu Guinessuv svet rekordu, kterej uvadeji ti dva moderatori (jmeno po me od tech kasparu nechtej). Samozrejme, ze to byly oni v hlavnich rolich "caryfuku" :)
Silence
0 0
reagovat
Tak tohle mě dneska úplně rozsekalo... ani nevím proč... asi to bude tou hudbou a tím, že jsem byl na Copperfieldovi, když byl v Praze. :D
462837
Tak [link="http://www.youtube.com/watch?v=1jYiM9rtop4"]tohle[/link] mě dneska úplně rozsekalo... ani nevím proč... asi to bude tou hudbou a tím, že jsem byl na Copperfieldovi, když byl v Praze. *:D*
0 0
reagovat
aldebaran:taka mensia oprava Maria Bello myslim
462836
aldebaran:taka mensia oprava Maria Bello myslim
0 0
reagovat
462835
[link="http://www.youtube.com/watch?v=dEyt8qqaWD8"]Simpsons Evolution[/link]*:D*
0 0
reagovat

Mumie 3

Postava Evelyn v Mumii 3 zůstane, ale změní tvář. Rachel Weiszovou nahradí Maria Bell (Dějinách násilí). Tak tohle se mi ale vůbec nelíbí!?):o
462834
Postava Evelyn v Mumii 3 zůstane, ale změní tvář. Rachel Weiszovou nahradí Maria Bell (Dějinách násilí). Tak tohle se mi ale vůbec nelíbí!*?)**:o*
Mumie 3
0 0
reagovat
Trochu Spidey a Jacka Blacka po ránu :D link
462833
Trochu Spidey a Jacka Blacka po ránu *:D* http://www.youtube.com/watch?v=cut9Idlt6Zo
0 0
reagovat

Jakub Spidey

Není velký teď ale samozřejmě to ve finále udělá minimálně 10 milionů dolů... Uvidíme dnešní pondělí 14.5. :)
462832
Není velký teď ale samozřejmě to ve finále udělá minimálně 10 milionů dolů... Uvidíme dnešní pondělí 14.5. *:)*
Jakub Spidey
0 0
reagovat

to : MichaelBay

tak to je obrovsky rozdil:o:D
462831
tak to je obrovsky rozdil*:o**:D*
to : MichaelBay
0 0
reagovat

Spidey3 2nd Weekend

Tak nakonec druhý víkend není ani těch 60, ale 58,166,256 dolarů.
462830
Tak nakonec druhý víkend není ani těch 60, ale 58,166,256 dolarů.
Spidey3 2nd Weekend
0 0
reagovat

jardo67

IN 2 DAYS!!! :+ :+ :+ :+ :+ :+ :+ :+
462829
IN 2 DAYS!!! *:+* *:+* *:+* *:+* *:+* *:+* *:+* *:+*
jardo67
0 0
reagovat
link

Komu se bude ráno špatně stávat, nechť si pustí tohle :D
462828
http://www.youtube.com/watch?v=9mjKead4hg4 Komu se bude ráno špatně stávat, nechť si pustí tohle *:D*
0 0
reagovat
pozitri myslim
462827
pozitri myslim
0 0
reagovat
nevie niekto kedy ma byt novy trailer na transformers?
462826
nevie niekto kedy ma byt novy trailer na transformers?
0 0
reagovat
ale ted se konaji 8)
462825
ale ted se konaji *8)*
0 0
reagovat

Fluke

To jsem vám tam poslal já tady ze západu... ale nebyla nakonec tak hrozná a proudy vody se taky nekonaly... :))
462824
To jsem vám tam poslal já tady ze západu... ale nebyla nakonec tak hrozná a proudy vody se taky nekonaly... :))
Fluke
0 0
reagovat
Jdu se raději podívat na nový Desperate Housewives :)
462823
Jdu se raději podívat na nový Desperate Housewives *:)*
0 0
reagovat
Už to přichází, v tajemné tmě nad černým mostem se ozývá hřmění a blesky ozařují temnou oblohu. Nebude trvat dlouho a proudy vody odhalí tajemství nové telenovely zajetých scénáristů Luba, Karlose a Fluka.
Již brzy ve vaší televizi.
462822
Už to přichází, v tajemné tmě nad černým mostem se ozývá hřmění a blesky ozařují temnou oblohu. Nebude trvat dlouho a proudy vody odhalí tajemství nové telenovely zajetých scénáristů Luba, Karlose a Fluka. Již brzy ve vaší televizi.
0 0
reagovat
Ehm? tu jsem měl hrát zrovna já ;)... Ale opravdu ž bych nezačínal nový flame... Lkikni tak o sto příspěvků dál a uvidíš sám ;):D:D:D
462821
Ehm? tu jsem měl hrát zrovna já ;)... Ale opravdu ž bych nezačínal nový flame... Lkikni tak o sto příspěvků dál a uvidíš sám ;):D:D:D
0 0
reagovat
Tak jako jestli jsou pěkný, tak jen ať se rojí ;)
462820
Tak jako jestli jsou pěkný, tak jen ať se rojí *;)*
0 0
reagovat

Vincent

Pícháš do vosího hnízda... ještě chvíli a bojím se, že se to tu vyrojí nanovo... :D
462819
Pícháš do vosího hnízda... ještě chvíli a bojím se, že se to tu vyrojí nanovo... *:D*
Vincent
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se