Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 102521 - 102540 Napsat příspěvek
zrovna se jdu ostrihat, řeknu že chci vypadat jako Elvis...;)
462779
zrovna se jdu ostrihat, řeknu že chci vypadat jako Elvis...*;)*
0 0
reagovat
říkám ti, že je to právě úplně naopak! a já myslim, že kdo chodí na diskotéky je společensky odepsanej.........
462778
říkám ti, že je to právě úplně naopak! a já myslim, že kdo chodí na diskotéky je společensky odepsanej.........
0 0
reagovat
Myslím, že Shimitz není diskotékovej typ.;)
462777
Myslím, že Shimitz není diskotékovej typ.*;)*
0 0
reagovat

Shimitz

není 16letej puberťák, co poslouchá Elvise a Johnnyho Cashe společensky odepsanej (hlavně na diskotékách apod.) ?
462776
není 16letej puberťák, co poslouchá Elvise a Johnnyho Cashe společensky odepsanej (hlavně na diskotékách apod.) ?
Shimitz
0 0
reagovat
Spidey: Cekej si na co chces, ale pis si o tom nekde jinde ;)
462775
Spidey: Cekej si na co chces, ale pis si o tom nekde jinde *;)*
0 0
reagovat
ptáte se co mám na ploše? link
462774
ptáte se co mám na ploše? http://www.elvis.com/elvisology/wallpaper/default.asp
0 0
reagovat

Jakub Spidey

Jako jo, prvních deset minut je ten film fajn a říkáš si, že tohle tady chybělo. Postavy mluvěj jako dlaždiči a všude kolem lítaj k**vy atd., ale po 15 minutách zjistíš, že je to pořád stejný a k takový scéně, jako byla Cartmanova slovní kanonáda v závěru Pekla na Zemi, se Terkel nepřiblíží ani na kilometr. Chce to bejt hrozně cool a rádo by to čeřilo vodu, ale zůstane ti jenom pár hlášek a jedna výborná písnička. Trochu málo na hodinu dvacet. Zklamání, čekal jsem víc, mnohem víc.?)
462773
Jako jo, prvních deset minut je ten film fajn a říkáš si, že tohle tady chybělo. Postavy mluvěj jako dlaždiči a všude kolem lítaj k**vy atd., ale po 15 minutách zjistíš, že je to pořád stejný a k takový scéně, jako byla Cartmanova slovní kanonáda v závěru Pekla na Zemi, se Terkel nepřiblíží ani na kilometr. Chce to bejt hrozně cool a rádo by to čeřilo vodu, ale zůstane ti jenom pár hlášek a jedna výborná písnička. Trochu málo na hodinu dvacet. Zklamání, čekal jsem víc, mnohem víc.*?)*
Jakub Spidey
0 0
reagovat

Jakub Spidey

Terkel je naprostá sračka s idiotským scénářem, který ti vystačí na pár vět a s tak ubohejma opakujícícíma se vtipama, že jsem byl pomalu uraženej, jakou prd*l si ze mě dánští "mistři" dělaj. Tahle variace na South Park za kilečko fakt nestojí.:-;)
462772
Terkel je naprostá sračka s idiotským scénářem, který ti vystačí na pár vět a s tak ubohejma opakujícícíma se vtipama, že jsem byl pomalu uraženej, jakou prd*l si ze mě dánští "mistři" dělaj. Tahle variace na South Park za kilečko fakt nestojí.*:-**;)*
Jakub Spidey
0 0
reagovat
Ale ne ode mne... ja uz se vypsal jinde. Ten film neshazuje jen konec... ten film je neuveritelne nudnej, takze dozit se konce vyzaduje jiste usili. Celej ten koncept je tak na dva radky (tj. na dve sceny), pak se tma HROZNE vari z vody.
462771
Ale ne ode mne... ja uz se vypsal jinde. Ten film neshazuje jen konec... ten film je neuveritelne nudnej, takze dozit se konce vyzaduje jiste usili. Celej ten koncept je tak na dva radky (tj. na dve sceny), pak se tma HROZNE vari z vody.
0 0
reagovat
Ja som iež po pol roku menil plochu. Rozhodol som sa aspoň symbolicky podporiť Ďura a na pozadie si vytapetovať toto :)
462770
Ja som iež po pol roku menil plochu. Rozhodol som sa aspoň symbolicky podporiť Ďura a na pozadie si vytapetovať [link="http://www.cervenak.sk/content/images/59/1280x1024.jpg"]toto[/link] *:)*
0 0
reagovat

imf

cicham cicham nejakou peknou recezi s par urazkami Joela...:D
462769
cicham cicham nejakou peknou recezi s par urazkami Joela...*:D*
imf
0 0
reagovat
slysel jsem to od nekoho, pry ten konec to cele schazuje..ale i tak
462768
slysel jsem to od nekoho, pry ten konec to cele schazuje..ale i tak
0 0
reagovat
23 je neskutecne dementni film. To jen tak aby bylo jasno. ;)
462767
23 je neskutecne dementni film. To jen tak aby bylo jasno. ;)
0 0
reagovat

KARLOS

zajdem na tu dvacettrojku?
mam radsi takovehle plochy hned ta prvni je moje
462766
zajdem na tu dvacettrojku? mam radsi [link="http://www.abcgames.cz/?p=wallpapery_zobraz&ID=10669"]takovehle plochy[/link] hned ta prvni je moje
KARLOS
0 0
reagovat
ragnar: Nudné ;)... Ne jako nudné - nahé, ale jako nudné - nezábavné ;)... A pokud máš ještě výhrady, znova zkoukni American beauty a určitě mi dáš za pravdu :D:D:D
462765
ragnar: Nudné ;)... Ne jako nudné - nahé, ale jako nudné - nezábavné ;)... A pokud máš ještě výhrady, znova zkoukni American beauty a určitě mi dáš za pravdu :D:D:D
0 0
reagovat
lol, chystate se nekdo na Terkel ma problem??? upoutavka me docela pobavila;)
462764
lol, chystate se nekdo na Terkel ma problem??? upoutavka me docela pobavila*;)*
0 0
reagovat

Scenaristickemu kolektivu

Presne po trech dnech me absence na "virtualnim bydlisti" se na me smeje 450prispevku, z nichz vetsina je minimalne silena. Ted mluvim jak o vasem nadsene promyslenem spin-offu k Poutum, Ordinacim a Ulici (koncept,postavy a dejove linie mate promyslene na jednicku), tak o nekterych dodatcich k tomu - ze pry romske sidlistem nebo vase "psycho rodokmeny", ktere nevychazeji ani nahodou z DNA, ale jsou zalozeny na kombinaci par cislic -IP...
No a pak ze den neprinese nic dobreho, pche :+
462763
Presne po trech dnech me absence na "virtualnim bydlisti" se na me smeje 450prispevku, z nichz vetsina je minimalne silena. Ted mluvim jak o vasem nadsene promyslenem spin-offu k Poutum, Ordinacim a Ulici (koncept,postavy a dejove linie mate promyslene na jednicku), tak o nekterych dodatcich k tomu - ze pry romske sidlistem nebo vase "psycho rodokmeny", ktere nevychazeji ani nahodou z DNA, ale jsou zalozeny na kombinaci par cislic -IP... No a pak ze den neprinese nic dobreho, pche *:+*
Scenaristickemu kolektivu
0 0
reagovat
coze to neni? :D
462762
coze to neni? *:D*
0 0
reagovat
Tak s Piráty na pozadí jsem dlouho nevydržel... Jsou takoví... Nudní ;)... Ale tohle určitě nudné není :D Moje nová plocha tady
462761
Tak s Piráty na pozadí jsem dlouho nevydržel... Jsou takoví... Nudní ;)... Ale tohle určitě nudné není :D Moje nová plocha [link="http://www.filmtotaal.nl/images/wallpapers/full/americanbeauty/1.jpg"]tady[/link]
0 0
reagovat
Budou za dvacet minut.
462760
Budou za dvacet minut.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se