Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 102461 - 102480 Napsat příspěvek
No, pokud budou hrát to člověče tak jako já a kámoši, tak se to protáhne na čtyři hodiny jedna partie ;):D:D:D Je to prakticky nekonečná hra...
462858
No, pokud budou hrát to člověče tak jako já a kámoši, tak se to protáhne na čtyři hodiny jedna partie ;):D:D:D Je to prakticky nekonečná hra...
0 0
reagovat

Silence

No, jsem si to představoval, něco podobnýho jako ve Spidermanovi, ale bohužel to bude asi styl Tarkovsky , postavit kameru a po 40 minutách jí zase vypnout:D
462857
No, jsem si to představoval, něco podobnýho jako ve Spidermanovi, ale bohužel to bude asi styl Tarkovsky , postavit kameru a po 40 minutách jí zase vypnout*:D*
Silence
0 0
reagovat

Quisp

Myslíš třeba akční průlety mezi figurkami? :D
462856
Myslíš třeba akční průlety mezi figurkami? *:D*
Quisp
0 0
reagovat

speta.jr

Jsem zvědavej jestli to bude dynamicky natočený :D
462855
Jsem zvědavej jestli to bude dynamicky natočený *:D*
speta.jr
0 0
reagovat

Jardus

...hmm, dalsi radu Svetel!:D:D
462854
...hmm, dalsi radu Svetel!*:D**:D*
Jardus
0 0
reagovat
jj, taky jsem tu ukázku viděl, no ale pro mě to není až takové zděšení, co chceš od tvůrců Ordinace, Ulice, Světel pasáží, Pojištovny atd ?)
462853
jj, taky jsem tu ukázku viděl, no ale pro mě to není až takové zděšení, co chceš od tvůrců Ordinace, Ulice, Světel pasáží, Pojištovny atd *?)*
0 0
reagovat
Oh my god, oh my fucking god!!!! Videli jste prave to co ja?!!! :o:o:o:o:o

Na Nove budou davat soutez cesko-slovensko v "Clovece nezlob se" v prime-time udalost roku!!!

To si delaji prdel, malem jsem spadl ze zidle:-:-:-:-
462852
Oh my god, oh my fucking god!!!! Videli jste prave to co ja?!!! *:o**:o**:o**:o**:o* Na Nove budou davat soutez cesko-slovensko v "Clovece nezlob se" v prime-time udalost roku!!! To si delaji prdel, malem jsem spadl ze zidle*:-**:-**:-**:-*
0 0
reagovat
nezapomente, ze zitra je V AHA pouze za 49kc DVD Probuzena smrt s JCVD!!!! :D:D:D

link
462851
nezapomente, ze zitra je V AHA pouze za 49kc DVD Probuzena smrt s JCVD!!!! *:D**:D**:D* http://www.csfd.cz/film/135377-probuzena-smrt-wake-of-death/
0 0
reagovat
Nechte mě, chlapci, stejně oba víte, že se mi Begins líbí a na dvojku se těšim. A to tak, že hodně, ale natáčej to od března, takže otázka zní - co tam může bejt tak super? No dobře, možná jsem zbytečně pesimickej a Nolan na nás vybalí něco neskutečnýho, ale lepší bejt nenatěšenej a pak mít o to větší radost, ne? Navíc, pokud tam nebude záběr na Jokera, tak budu zklamanej.:D
462850
Nechte mě, chlapci, stejně oba víte, že se mi Begins líbí a na dvojku se těšim. A to tak, že hodně, ale natáčej to od března, takže otázka zní - co tam může bejt tak super? No dobře, možná jsem zbytečně pesimickej a Nolan na nás vybalí něco neskutečnýho, ale lepší bejt nenatěšenej a pak mít o to větší radost, ne? Navíc, pokud tam nebude záběr na Jokera, tak budu zklamanej.*:D*
0 0
reagovat

Psema

No jeste ty si z toho delej srandu... Nase situace je uz tady tak jako tak dost oslabena a jeste takovy podraz z nasich rad... Bezverce!:)):D
462849
No jeste ty si z toho delej srandu... Nase situace je uz tady tak jako tak dost oslabena a jeste takovy podraz z nasich rad... Bezverce!*:))**:D*
Psema
0 0
reagovat
Psema: Spidey měl teaser taky cca tři týdny po natáčení a jak vypadal ;)...
462848
Psema: Spidey měl teaser taky cca tři týdny po natáčení a jak vypadal ;)...
0 0
reagovat
Už se těším na to Batmaní logo a datum premiéry. To bude zážitek za všechny prachy. Určitě nebudu moct dospat, abych teaser viděl.?):D
462847
Už se těším na to Batmaní logo a datum premiéry. To bude zážitek za všechny prachy. Určitě nebudu moct dospat, abych teaser viděl.*?)**:D*
0 0
reagovat

THE DARK KNIGHT

The Dark Knight teaser trailer společně s Harry Potterem 13.7.!!!

Premiéra 18.7.2008 v USA

Officuální stránka -> www.thedarkknight.com
462846
The Dark Knight teaser trailer společně s Harry Potterem 13.7.!!! Premiéra 18.7.2008 v USA Officuální stránka -> www.thedarkknight.com
THE DARK KNIGHT
0 0
reagovat
jj nechame se prekvapit Michaele.....:+
462845
jj nechame se prekvapit Michaele.....*:+*
0 0
reagovat

fluke

tohle jsem uz videl...je to awesome...neco podobneho by mohli delat kazdy rok..
462844
tohle jsem uz videl...je to awesome...neco podobneho by mohli delat kazdy rok..
fluke
0 0
reagovat

Anifest 2007

462843
[link="http://www.youtube.com/watch?v=z7rJ8EzFfQk"]Zvláštní uznání poroty v soutěži o nejlepší český krátký animovaný film[/link]
Anifest 2007
0 0
reagovat

molly159

ZZ Top - Rough Boy ;)
462842
ZZ Top - Rough Boy ;)
molly159
0 0
reagovat

shanim klipy z vesmiru

potrebovala bych nejaky tipy na klipy, ktery se odehravaj ve vesmiru, dik moc.
462841
potrebovala bych nejaky tipy na klipy, ktery se odehravaj ve vesmiru, dik moc.
shanim klipy z vesmiru
0 0
reagovat

Silence

Jo fakt, dokonce jsem to videl s predstihem (to je (ne)vyhoda komparzu)...
Ted jen otazka, kdo se kym inspiroval, pac oni tam mely i to letadylko (nejaky maly "ero", ale i to se ceni).
462840
Jo fakt, dokonce jsem to videl s predstihem (to je (ne)vyhoda komparzu)... Ted jen otazka, kdo se kym inspiroval, pac oni tam mely i to letadylko (nejaky maly "ero", ale i to se ceni).
Silence
0 0
reagovat

t_gon

Vážně? No nic... alespoň víme, kde se inspirovali... :D
462839
Vážně? No nic... alespoň víme, kde se inspirovali... *:D*
t_gon
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se