Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101221 - 101240 Napsat příspěvek

Gorecki

to znam, luxus:+
464098
to znam, luxus*:+*
Gorecki
0 0
reagovat

Gorecki

Takhle jsem se už dlouho nenasmál :+:+
464097
Takhle jsem se už dlouho nenasmál *:+**:+*
Gorecki
0 0
reagovat
Nho fotila mě nějakym 7.1 Mpix Canonem či co, je dobrý že tu fotku může člověk schválit nebo se případně nechat vyfotit znova :) A myslim si, že hlavně při cestách do USA to tamní úředníci ocení ;)
464096
Nho fotila mě nějakym 7.1 Mpix Canonem či co, je dobrý že tu fotku může člověk schválit nebo se případně nechat vyfotit znova :) A myslim si, že hlavně při cestách do USA to tamní úředníci ocení ;)
0 0
reagovat

Gorecki

Linkoval kdysi dávno, ale je to kotel:D:+
464095
Linkoval kdysi dávno, ale je to kotel*:D**:+*
Gorecki
0 0
reagovat
464094
[link="http://youtube.com/watch?v=uHyEFefqAIk"]neviem ci to tu uz niekto linkoval[/link]*:D**:D*
0 0
reagovat
link tomuhle se říká zabezpečení:)):+
464093
http://www.super.cz/vtipky/6815-tenhle-alarm-donuti-kazdeho-aby-se-podival-z-okna.html tomuhle se říká zabezpečení*:))**:+*
0 0
reagovat
No... má to síce svoje nevýhody (vždy, keď si chce zajazdiť, musí sa nasúkať do toho modrého habitu) ale aj výhody (jeden vodičák môže používať prakticky celá ženská časť rodiny + všetky kamarátky). Ide skrátko o prevedenie známeho "Šaty robia človeka." do praxe :)
464092
No... má to síce svoje nevýhody (vždy, keď si chce zajazdiť, musí sa nasúkať do toho modrého habitu) ale aj výhody (jeden vodičák môže používať prakticky celá ženská časť rodiny + všetky kamarátky). Ide skrátko o prevedenie známeho "Šaty robia človeka." do praxe *:)*
0 0
reagovat

ghostrider

Ono je to nakoniec tiez trosku zlozitejsie ako sa zda. Doma su tie zeny absolutnymi vladkynami..;)
464091
Ono je to nakoniec tiez trosku zlozitejsie ako sa zda. Doma su tie zeny absolutnymi vladkynami..;)
ghostrider
0 0
reagovat

Ridicak

:D:D:D Chacha ale zase takova sranda to neni kdyz se nad tim zamyslim vic ?)
464090
*:D**:D**:D* Chacha ale zase takova sranda to neni kdyz se nad tim zamyslim vic *?)*
Ridicak
0 0
reagovat

fingolfin

Žeby to s tou uniformitou nakoniec neskončilo takto ;)
464089
Žeby to s tou uniformitou nakoniec neskončilo [link="http://img.funny.sk/pix/2747.jpg"]takto[/link] *;)*
fingolfin
0 0
reagovat
Ty vole Bruce se nasr.. Ale my vime ze jsi COOL i bez vlasu :)) Jinak ikona dobra a aktualni uz se nam to blizi 8)
464088
Ty vole Bruce se nasr.. Ale my vime ze jsi COOL i bez vlasu *:))* Jinak ikona dobra a aktualni uz se nam to blizi *8)*
0 0
reagovat

fingol

mas komplexy? ;)
464087
mas komplexy? ;)
fingol
0 0
reagovat
a všichni budou plešatý?
464086
a všichni budou plešatý?
0 0
reagovat
OČI zaretušovat ve photoshopu = a VŠEM
464085
OČI zaretušovat ve photoshopu = a VŠEM
0 0
reagovat

Lubo

Jasne a proto to neni vedecke ;) jak pisu... Ale pouze fantazijni.
464084
Jasne a proto to neni vedecke *;)* jak pisu... Ale pouze fantazijni.
Lubo
0 0
reagovat
a co so sikmimi ocami? ;)
464083
a co so sikmimi ocami? ;)
0 0
reagovat

l'ubo

ať žije uniformita!:+
464082
ať žije uniformita!*:+*
l'ubo
0 0
reagovat

fingolfin

Všetci sa budú fotiť pred bielym pozadím. Černochom sa následne "postprodukčne" na kontraste uberie, belochom pridá, takže budeme všetci nádherne šedí :D
464081
Všetci sa budú fotiť pred bielym pozadím. Černochom sa následne "postprodukčne" na kontraste uberie, belochom pridá, takže budeme všetci nádherne šedí *:D*
fingolfin
0 0
reagovat

ghostrider

Od Dänikena som popravde čítal iba jednu knihu (Zjavenia), takže nejaký komplexnejší obraz o ňom mám skôr z "druhej ruky". I tak som mal ale pri čítaní pocit, že jeho metóda "mám cieľ a hľadám k nemu cestu" nie je práve najvhodnejším štýlom objasňovania historických záhad. Jednoducho mi to pripadá, akoby Däniken už od začiatku vedel, že na konci budú stať návštevníci z kozmu a tomuto svojmu predpokladu podmienil analýzu svojich prameňov tým spôsobom, aby tam nakoniec skutočne nejakých mimozemšťanov aj našiel.
464080
Od Dänikena som popravde čítal iba jednu knihu (Zjavenia), takže nejaký komplexnejší obraz o ňom mám skôr z "druhej ruky". I tak som mal ale pri čítaní pocit, že jeho metóda "mám cieľ a hľadám k nemu cestu" nie je práve najvhodnejším štýlom objasňovania historických záhad. Jednoducho mi to pripadá, akoby Däniken už od začiatku vedel, že na konci budú stať návštevníci z kozmu a tomuto svojmu predpokladu podmienil analýzu svojich prameňov tým spôsobom, aby tam nakoniec skutočne nejakých mimozemšťanov aj našiel.
ghostrider
0 0
reagovat

ghostrider

myslíš, že na černobílý fotce nepoznáš černocha od bělocha?:D
464079
myslíš, že na černobílý fotce nepoznáš černocha od bělocha?*:D*
ghostrider
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se